Ваш телефон в Windows 10

В останніх версіях Windows 10, з’явилася нова функція “Ваш телефон” і користувачі можуть зв’язати свій комп’ютер з телефоном або iOS.

Після підключення, можна легко відправляти фотографії з вашого смартфона на комп’ютер і назад,. Детальніше, як зв’язати Windows 10 комп’ютер з телефоном Android і iPhone читайте нижче.

Як підключити телефон до комп’ютера

Для того щоб підключити телефон до комп’ютера і зв’язати Windows 10 зі смартфоном (планшетом), вам необхідно наступне:

  • ПК з Windows 10, де ви використовуєте обліковий запис Microsoft (або бізнес – рахунок), але не локальна обліковий запис.
  • Телефон на Android, який має SIM-карту і телефонний номер, який може приймати текстові повідомлення. Ця процедура добре працює, як на смартфонах, так і планшетах з активною SIM – картою.
  • Ви повинні використовувати ту ж обліковий запис Microsoft (або бізнес-рахунок) на вашому Android пристрої, як і в Windows 10.
  • Активне підключення до Інтернет на комп’ютері Windows 10 і телефоні Android або iPhone, які ви хочете зв’язати.

Як зв’язати Windows 10 і телефон (планшет)

Якщо Windows 10 уже встановлений на вашому комп’ютері або пристрої, першим, що потрібно зробити, це відкрити настройки параметрів і натиснути на розділ Телефон.

Відкривши розділ під назвою “Ваш телефон”. Натисніть “Додати телефон” кнопку.

У наступному вікні перевірте обліковий запис Microsoft, який ви хочете використовувати на пристроях Windows 10 і Android. Натисніть кнопку Продовжити. Якщо ви хочете використовувати інший обліковий запис, натисніть “Вхід за допомогою іншим користувачем”. У вікно облікового запису Microsoft, введіть свій номер телефону.

Виберіть код країни, відповідний телефонним номером вашого Android смартфона, введіть номер телефону і натисніть кнопку Надіслати.

Перейдіть на смартфон або планшет. Ви повинні отримати текстове повідомлення з посиланням від Microsoft. Натисніть на це посилання, яка вас перенаправить на Play Маркета Google на сторінку додатка Microsoft Launcher. Встановіть додаток і відкрийте.

Налаштуйте додаток, щоб використовувати ту ж обліковий запис Microsoft в якості ОС Windows 10 ПК. Переконайтеся, що у вас один канал Microsoft, який ви використовуєте в Windows 10.

Після того, як буде зроблено правильно, перейдіть в Windows 10, і ви повинні побачити ваш телефон або планшет пов’язаним між собою.

Якщо ваш Android пристрій з’явився, то з’єднання було успішним. Тепер Ви можете обмінюватися контентом між Android і Windows 10.

Ваш телефон Windows 10 – Як обмінюватися файлами?

Після того, як ви пов’язали комп’ютер Windows 10 і телефон Android, ви повинні будете встановити додаток “Ваш телефон” з магазину Microsoft Store на Windows 10, яке дозволить отримати доступ до зображень і SMS – повідомлень на телефоні Android.

завантажити ||

Запустивши додаток, пройдіть процедуру авторизації. Введіть номер телефону (дивіться вище) в отриманому повідомленні на телефоні, ви будете перенаправлені в Google Play на сторінку завантаження. Встановити на телефон додаток рекомендований Майкрософт “Диспетчер Вашого телефону”

завантажити ||

Використовуйте це додаток для перегляду фотографій або відправлення текстових повідомлень з комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию