Вайбер для Андроїд і iOS. огляд додатки

Viber – мультиплатформенний месенджер, що забезпечує користувача можливістю обмінюватися текстовими повідомленнями з вкладеннями і здійснювати безкоштовні дзвінки на будь-які пристрої з встановленою програмою. Працює додаток на Windows, Android, Blackberry і iOS.

Приступаємо до роботи на Андроїд

По завершенні установки Вайбер, додаток попросить пройти реєстрацію з прив’язкою облікового запису до номера мобільного або ввести дані для входу в існуючий акаунт. Після залогініванія програма перевірить пам’ять телефонної книги на присутність в ній контактів, що мають обліковий запис в Viber.
[Metaslider id = 309]

Функціонал месенджера на Android

Працює програма Вайбер в фоновому режимі на всіх мобільних девайсах з операционкой Андроїд, що дозволяє миттєво відповідати на вхідні повідомлення і дзвінки при наявності доступу до інтернету. Для нормального функціонування месенджера в текстовому режимі досить навіть повільного і часом переривається інтернет-з’єднання.

дзвінки

Важливою перевагою месенджера для Android є можливість здійснювати абсолютно безкоштовні дзвінки всім користувачам програми, яким би пристроєм вони не користувалися, перебуваючи в будь-якій точці світу, було б з’єднання з інтернетом. Вайбер дозволяє дзвонити і на мобільні телефони, наприклад, в екстреному випадку, коли користувач не відповідає на дзвінок у віртуальній мережі Viber.

обмін файлами

Крім відправки текстових повідомлень, Вайбер підтримує відправку повідомлень з прикріпленими файлами будь-якого формату, включаючи архіви. Тепер користувачі зможуть обмінятися свіжими фотографіями, відеороликами та іншими документами за допомогою Viber.

Історія повідомлень

За інформацією розробників Вайбер, їх дітище не зберігає історію повідомлень, здійснених дзвінків і копій відправлених документів на серверах компанії, так що вся історія листування знаходиться тільки на вашому пристрої.

Конференції та онлайн-чати

Viber на Android дозволяє створювати або приєднуватися до створених конференціям і онлайн-чатах. Така функція дозволяє вирішувати корпоративні проблеми в режимі конференції, спілкуватися з групою однодумців і т. Д. Версія месенджера на Андроїд має обмеження за кількістю користувачів, приєднаних до групи, в 40 осіб.

Інтерфейс Вайбер

Месенджер для Андроїд поширюється з багатомовним інтерфейсом, що значно полегшить освоєння та роботу з програмою. Від версії до версії графічна складова програми практично не піддається ніяким змінам. Головне вікно програми складається з кількох функціональних частин:

  1. Чати – вікно для обміну текстовими повідомленнями з прикріпленими до них файлами. Тут же зберігається історія листування в Андроїд.
  2. Виклики – вікно для здійснення голосових і відео-дзвінків між користувачами віртуальної мережі Viber. В Android тут також зберігається історія досконалих і прийнятих дзвінків.
  3. Паблік – новинна стрічка знаменитих публічних людей і компаній, на акаунти яких підписаний користувач.
  4. Контакти – містить список контактів користувача.
  5. Ще – тут можна вносити зміни в власний профіль і редагувати настройки месенджера для Android.

Біля аватара і імені кожного абонента Viber для операційної системи Андроїд відображається піктограма, що показує знаходиться абонент онлайн або на даний момент відсутня в мережі.

Ссылка на основную публикацию