В Apex Legends нескінченний екран завантаження, що робити?

Гравці Apex Legends вже втомилися постійно скаржитися на зависання гри на екрані завантаження. Нескінченна завантаження – це часта проблема, яка, здається, з’являється у гравців з різних країн і регіонів. Геймер просто не може подолати вікно завантаження, воно постійно показується і не пускає увійти в гру. Сьогодні є пару теорій щодо походження проблеми. Найбільше прихильників у двох теорій: проблема читання файлів гри і збій в прив’язці до профілю Origin.

Незважаючи на відносну стабільність Apex Legends, в ній все ще залишилася пара неприємних, набридливих помилок. Однією з яких є нескінченна завантаження. Є радісна новина, проблему реально виправити за допомогою нижче описаних методів.

Як вирішити баг з зависанням гри на екрані завантаження?

Першою дією, яке рекомендується виконати – повністю закрити Apex Legends і клієнт Origin. Важливо не просто закрити їх хрестиком у правому кутку, а й переконатися, що процеси додатків відсутні в «Диспетчері завдань» (можна потрапити натисканням Ctrl + Alt + Del). Якщо залишилися якісь процеси від гри або Steam, слід зробити клік ПКМ по ним і вибрати «Зняти задачу».

Як тільки всі процеси завершені, слід запустити Origin і упевнитися, що користувач авторизований в системі.

Другий спосіб виправлення – запуск гри в режимі сумісності з Windows 7 і з правами адміністратора.

Що потрібно для цього зробити:

  1. Відкрити папку, куди встановлюються всі ігри з бібліотеки Origin.
  2. Запустити каталог з назвою Apex і знайти в ньому виконуваний файл r5apex.exe.
  3. Клацнути ПКМ по файлу і вибрати «Властивості».
  4. Перейти на вкладку “Сумісність” і встановити «Режим сумісності» з «Windows 7».
  5. Ще слід встановити виділення біля «Виконувати цю програму від імені адміністратора».
  6. Натиснути кнопку «Застосувати», потім – «Ок».

Щоб грати більш комфортно, слід ще правильно підібрати ігровий сервер. Для цього потрібно запустити Apex Legends і нічого не робити в головному меню до моменту, коли з’явиться «Дата-центр». Тут же здасться пінг і кількість втрачених пакетів при грі на конкретному сервері. Слід підібрати найбільш підходящий сервер і почати грати.

Вам вдалося вирішити проблему з нескінченної завантаженням в Apex Legends перерахованими способами? Пишіть коментарі, якщо у вас з’являються якісь інші проблеми з грою. Ми, в свою чергу, постараємося дати вичерпні відповіді.

Ссылка на основную публикацию