Утиліта adguardinstaller exe: миттєва блокування реклами

Розробник: Adguard
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 170 Кбайт
оновлений: Август 26, 2017

Adguard – найпопулярніша утиліта, що дозволяє блокувати рекламу на web-сайтах. Додаток сумісний з усіма існуючими браузерами, що робить її ще більш універсальною. «Блокиратор» здатний не тільки видаляти рекламні банери, а й дозволяє блокувати відеозаставки, які зустрічаються на багатьох веб-сайтах.

Що таке adguardinstaller

Багато користувачів чули про adguardinstaller exe, але не знають, що це таке. Це інсталяційний пакет програми Adguard. Його можна завантажити з офіційного сайту розробника. Слід зауважити, що є два різновиди програми. Одна встановлюється в якості розширення для інтернет-оглядача, а друга йде як окрема програма.

Важливо врахувати той факт, що зловмисники часто використовують «adguardinstaller» в якості імені для шкідливого процесу. Слід бути обережним. Якщо включення програми встановлювалася, а такий процес є його потрібно відразу блокувати. Шкідливий код може ховатися і в додатку, викачаному ні з офіційного сайту. Щоб цього не сталося, потрібно все викачані файли перевіряти на наявність вірусів.

Основні можливості програми

  • Блокування рекламних банерів;
  • Фільтрація вхідного трафіку;
  • Захист від шкідливого і фішингових web-сайту;
  • Блокування підозрілих cookies;
  • Приховування IP-адреси;
  • Захист від стеження;
  • Інтеграція з будь-яким браузером;
  • Оновлення бази даних;
  • Блокування доступу до сайтів «18+»;
  • Видалення ненормативної лексики з пошукових запитів.

переваги

Завантажити та встановити утиліту можна абсолютно безкоштовно. При цьому не потрібно володіти спеціальними знаннями в області IT-технологій. З настройками впорається навіть новачок.

Не має значення, який браузер встановлений на комп’ютер, «блокіратор» здатний інтегруватися з будь-яким інтернет-браузером. При цьому не має значення, скільки браузерів встановлено на комп’ютер, так як він додасться в усі web-навігатори без винятку.

Блокування відео-реклами. Багато власників інтернет-ресурсу з метою заробітку поміщають на свій сайт відео ролики. Утиліта виявляє їх, а потім блокує. Завдяки цьому можна позбутися від настирливої ​​реклами, а також заощадити трафік.

Можливість блокування реклами в metro-додатках, доступних для операційної системи windows. Досить додати програму в «блокіратор» і вся реклама буде відфільтрована і заблокована.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки якому, будь-який користувач впорається з настройками програми. При цьому програму можна перевести на російську мову, а це полегшить роботу з настройками.

Щоденне оновлення бази даних. Завдяки цьому, знову з’явилися небезпечні сайти, будуть відразу визначені і заблоковані. Додаток, оновлюється в автоматичному режимі.

недоліки

Деякі користувачі стикалися з такою проблемою, як зависання комп’ютера після запуску «блокіратора». Зіткнувшись з подібною проблемою, варто звернутися в технічну підтримку.

Віруси ховаються під маскою «adguardinstaller», що викликає деякі складнощі. Цей процес може сильно нашкодити комп’ютеру. Тому варто розібратися, чи дійсно це програма для блокування реклами.

Як завантажити і встановити Adguard

Щоб завантажити на свій комп’ютер «Блокиратор», необхідно перейти на офіційний сайт програми. Для цього необхідно в будь-якому браузері ввести: «adguard.com» або перейти по. Після цього відкриється головна сторінка сайту розробника. Щоб почати скачування необхідно натиснути на кнопку «Завантажити Adguard», розташовану у верхній частині web-сторінки.

Після натискання на кнопку буде відкрита сторінка з описом програми. Завантаження файлу «adguardinstaller.exe» почнеться через 3-5 секунд. Для установки утиліти, потрібно запустити скачаний exe-файл, а потім слідувати вказівкам інсталятора.

висновок

Насправді «блокіратор» є корисною програмою, яка бореться з настирливою рекламою, а також економить трафік. До того ж завдяки функції «Батьківський контроль», можна не переживати, що дитина зайде на заборонений ресурс, або adult-сайт.

Єдине, про що слід пам’ятати, це те, що будь-який, навіть скачаний з офіційного сайту файл, потрібно перевіряти на наявність вірусів. Якщо все зробити правильно, утиліта буде працювати коректно, а на комп’ютер не потрапить шкідливе ПЗ.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию