Усунення проблем, викликаних появою помилки 80072efe

Автоматична система перевірки та встановлення оновлень, яка є частиною операційної системи Windows, в процесі своєї роботи може зіткнутися з певними проблемами і, зокрема, видати повідомлення з кодом 80072efe. Це може бути викликано внутрішніми проблемами операційної системи, сторонніми програмами і додатками, які якось впливають на компонент Microsoft Update або ж проблемами з мережевим з’єднанням.

Внаслідок виникнення складнощів в роботі Microsoft Update або проблем з установкою чергового оновлення системи, на дисплеї комп’ютера можуть висвітлюватися помилки з різними кодами і номерами. Найпоширенішою проблемою при завантаженні або установці поновлення вважається повідомлення з кодом 80072efe. Ця стаття допоможе зрозуміти, що означає код 80072efe і дасть покрокове керівництво по усуненню проблем.

Причина виникнення помилки 80072efe при завантаженні або установці оновлення системи

Зіткнутися з помилкою 80072efe можна найчастіше саме під час процедур, пов’язаних зі скачуванням і установкою оновлення операційної системи Windows. Вбудований в ОС Windows Центр оновлення в автоматичному режимі запускається і перевіряє наявність поновлення на серверах Microsoft. Відбувається це за розкладом, яке заплановане в системі. Часто помилки виникають саме в процесі перевірки, завантаження або установки чергового оновлення.

Пов’язано це буває з нестабільним з’єднанням, внаслідок чого система не може перевірити наявність оновлення або коректно його завантажити в пам’ять ПК. Також причиною помилки 80072efe може послужити шкідливе ПО, яке блокує доступ в інтернет або зв’язок комп’ютера з конкретними серверами Microsoft, запобігаючи можливості завантаження оновлення. Іноді помилка виникає при великій завантаженості серверів Microsoft, коли ПК кілька разів безуспішно намагається до них звернутися.

Способи усунення помилки 80072efe

  • Спробуйте закрити і знову запустити службу Windows Update через кілька хвилин. В цей час перевірте наявність з’єднання з інтернетом в інших програмах і додатках.
  • Спробуйте дочекатися наступного запланованого за графіком оновлення системи. Можливо, помилка викликана перебоями в роботі серверів Microsoft і через деякий час вона буде відновлена.
  • Якщо даний код ви стали бачити недавно, спробуйте видалити ті програми, які були встановлені з моменту появи помилки. Можливо, якась із них блокує з’єднання.
  • Якщо код помилки не зникає в подальшому, завантажте з офіційного сайту Microsoft засіб усунення неполадок служби Windows Update і перевірте систему з його допомогою. Воно допомагає усунути або хоча б виявити причину деяких поширених помилок, в тому числі і 80072efe.
Ссылка на основную публикацию