Установка WordPress в деталях і малюнках на хостинг і Denwer.

Установка WordPress на Denwer (Денвер).

Якщо ж ви поки що не збираєтеся витрачати гроші на оренду хостингу, то можете зробити зі свого комп’ютера якесь його подобу. У цьому вам допоможе одна утиліта під назвою Denwer. З її допомогою ви можете створити свій блог, не вдаючись до послуг різних хостингів.

Взагалі, даною програмою в основному користуються, коли хочуть підправити щось у себе на сайті, який розташований на комп’ютері, подивитися, як це буде виглядати, не полетить чи що-небудь, а потім вже робити ті ж самі правки на сайті, який розташований в мережі.

) Отже, для роботи вам знадобиться сама програма Denwer. Завантажити її можна. До речі, якщо програма раптом не почне скачиваться, то просто ще раз зареєструйтеся з тими ж даними.

) Запустіть програму, вийде чорне віконце і вікно браузера. Закрийте його, так ви дасте команду програмі на продовження.

Вас запитають: «Ви дійсно хочете встановити базовий пакет?» – натискаємо «Так», потім «Enter».

Потім: «Де ви хочете встановити програму»? За замовчуванням варто шлях «З \ WebServer», але ви можете вибрати інше місце для її зберігання. Тут рекомендую просто натиснути «Enter».

«Ви впевнені в своєму рішення?». Тут пишемо англійську буку «y» (ігрек) без дужок. Потім знову натискаємо «Enter».

Тепер вас попросять вказати букву віртуального диска, якого немає на вашому комп’ютері. Тобто тут С і D не підійдуть, впишіть, наприклад Z. Потім натисніть два рази «Enter».

Потім вкажіть число 1 і натисніть «Enter». В кінці у вас запитають: «Встановити чи ярлик програми на вашому робочому столі?» – пишемо «y» (ігрек) без дужок і знову натискаємо «Enter». Якщо ви все зробили правильно, то в кінці у вас відкриється браузер з написом «Денвер успішно встановлено».

) Ок, тепер включите Денвер натиснувши по значку Start Denwer.

) У браузері введіть таку адресу: http: // localhost / tools / phpmyadmin / вгорі натисніть «база даних», і напишіть її назву «web» потім натисніть «створити».

) Тепер вам треба завантажити движок WordPress, розпакувати його і перейменувати папку WordPress в web.

) Гуд, тепер як я вже писав вище, берете файл wp-config-sample.php і перейменовувати його в wp-config.php. Відкриваєте його, встановлюєте кодування «UTF-8 (Без BOM)». І заповнюєте всі дані як на скріншоті нижче.

Унікальні фрази для захисту теж не забувайте вписувати. Після цього збережіть файл а саму папку web, в якій лежить движок, помістіть у себе на комп’ютері за такою адресою: Z: \ WebServers \ home \ localhost \ www \.

) Тепер в браузері наберіть адресу: localhost / web – тут вийдуть настройки WordPress, які ми раніше з вами вже розглядали. До речі, якщо у вас буде тут виходити помилка, то просто відключіть програму Denwer, потім натисніть на Restart Denwer зачекайте програма сама закриється, потім натисніть на Start Denwer і знову спробуйте зайти за такою адресою: localhost / web.

Після виконаних всіх маніпуляцій ваш сайт в мережі можна буде знайти за такою адресою: http: // localhost / web /. Для того щоб зайти в адміку блогу, потрібно буде ввести таку адресу: http: //web/wp-admin.php.

Можливі проблеми при установці.

Якщо у вас з якоїсь причини не запускається Denwer, то раджу вам відключити Skype і всі інші непотрібні додатки на вашому комп’ютері.

Що ж, думаю після створення блогу на движку WordPress у вас напевно з’явиться купа питань, наприклад, як ним користуватися. Щоб довго не шукати в мережі відповіді на свої питання, ось вам мій список статей, які роз’яснять вам багато важливих моментів.

Як правильно налаштувати блог на WordPress після його установки?

Як спокійно оновити блог без появи критичних помилок?

Як опублікувати новий запис або сторінку в WordPress?

Чотири хороших методу установки теми оформлення на WordPress.

Як зробити або створити сторінку 404 для WordPress?

Як прибрати або заборонити коментарі в WordPress?

Як зробити правильний robots.txt для WordPress?

Як захистити свій блог від злому? Частина 1

Як вставити відео на сайт з YouTube, Вконтакте, Rutube, і т.д.

Модулі та коди для WordPress

Покрокова інструкція, як зробити собі свій граватар.

Рубрика: Установка і настройка WordPress Мітки: WordPress

Ссылка на основную публикацию