Установка (WordPress) На Хостинг Швидким Способом

Установка WordPress на хостинг швидким методом

Добридень! Багато починаючі веб майстра вважають, що установка WordPress на хостинг справа складна і непроста. Насправді, все це проробляється набагато більш простіше, ніж думають більшість користувачів. Зараз така установка проводиться досить просто, і для цього не потрібно володіння якимись спеціальними знаннями в області ЕОМ.

На сьогоднішній день поставити движок на сайт можна досить швидко, але лише за хвилин п’ять. Хочу додати, що помістити ресурс на віддалений хостинг простіше, так як в такому хостингу вже проведені всі необхідні настройки для двигунів різних типів, в тому числі і Вордпресс.

При бажанні, ви можете помістити свій ресурс на Ucoz, народ, ЖЖ або будь-якої іншої безкоштовний хостинг. Але є один нюанс, встановивши свій сайт на безкоштовній майданчику, господарем на даному ресурсі фактично будете не ви, а господар безкоштовного хостингу. Тому, на такому сайті може бути встановлена ​​заборона на різного виду реклами, там може працювати найсильніша цензура і блогер не зможе відчути повністю господарем ресурсу. Помістивши ж сайт на платному хостингу, ви отримаєте незрівнянно більше функцій, можливостей і зможете його швидше монетизувати.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Установка WordPress на хостинг платній майданчики

Припустимо, ви зробили вибір хостингу і намітили провести на нього установку Вордпресс. Давайте розіб’ємо даний процес на сім частин:

Перше. Нам потрібно перейти на сайт http://ru.wordpress.org/ (тут ви отримаєте русифікований Вордпресс). Я зазвичай беру Вордпресс з сайту Лекактуса lecactus.ru. Він також русифікований, але на мій погляд більш зрозумілий і має вже базовий набір плагінів. Далі викачуємо вподобану нам серію движка (зазвичай це остання серія).

Друге. Можна зробити розпакування даного архіву і перекачувати файли один за іншим на сайт за допомогою ftp клієнта. Але це справа довга, тому що їх там більше тисячі і це займе багато часу. Та й не факт, що всі файли будуть перекинуті вдало. Тому, швидше буде перекинути архів цілком прямо через хостинг, а розпаковування провести вже безпосередньо в панелі управління хостингом.

Третє. Зазначимо на вашому браузері URL вашого ресурсу. При першій спробі запуску вордпресс, буде вказано, що немає файлу wp-config.php і запропоновано його створення. Нам потрібно погодитися.

Четверте. Вас попередять, що необхідне знання логіна і пароля до доступу базі даних. Також потрібно знати назву цієї бази і префікс. Ці знання потрібні, якщо ви встановлюєте не перший Вордпресс на хостинг.

Найчастіше, логін відповідає назві першої БД. Але бажано провести перевірку цього за допомогою phpmyadmin. Може виявитися, що у вас немає не однієї БД. Не біда, просто створимо нову, напишемо її назву в рядку «Ім’я нової бази». Далі тиснемо «Створення».

П’яте. Необхідно ввести інформацію, отриману в четвертому пункті. Якщо ви не розумієте, що потрібно вписати в рядки «Сервер БД» і в «Таблиці Префікс», краще залишити все як є.

Шосте. При правильному введенні, вам піде привітання від Вордпресс і даний движок зробить пропозицію створення адміністратора ресурсу і вибору назви для ресурсу.

Сьоме. Установка WordPress на хостинг пройшла успішно. Більшість налаштувань, на кшталт rss стрічки, стандартного заповнення ресурсу та інше сервіс виконав сам.

Як бачите, процес пройшов швидко. Але є невеликі нюанси, що відбуваються після цього процесу. По закінченню установки, ви опинилися в консолі адміністратора. Потрібно запам’ятати цю адресу: http: // site / wp-admin /. Так як при відключенні можливості створити логін, тільки цим шляхом ви потрапите в адмін, панель Вордпресс.

Також запам’ятайте, якщо ви вирішите перенести ресурс або змінити логін або пароль, вам доведеться самим поміняти інформацію в файлі wp-config.php. Але, на цьому файлі є російські коментарі і я думаю, ви з цим справитеся без клопоту.

Ссылка на основную публикацию