Установка і огляд безкоштовного антивіруса 360 Total Security

На сьогоднішній день існує досить багато безкоштовних і, в той же час, надійних антивірусних програм, в зв’язку з чим у багатьох виникає питання, який же антивірус використовувати або який краще, тому сьогодні я Вам розповім про один з таких безкоштовних антивірусів – 360 Total Security, ми розглянемо установку, переваги і, звичайно ж, недоліки.

Огляд безкоштовного антивіруса 360 Total Security

360 Total Security – це безкоштовна антивірусна програма, яка включає не тільки антивірусний движок, але і функціонал для оптимізації комп’ютера, включаючи прискорення роботи системи шляхом настройки служб і автозавантаження додатків, а також очищення системи від непотрібних файлів, для вивільнення додаткового місця на жорсткому диску, очищення реєстру, і багато інших додаткових інструментів. Іншими словами, 360 Total Security – це комплексне рішення по забезпеченню безпеки Вашого комп’ютера. Якщо Вам не потрібні всі ці додаткові інструменти, а потрібен тільки антивірус, то компанія Qihoo 360 (розробник цих програм) Пропонує окремий продукт, який включає тільки антивірус – це 360 Total Security Essential.

За допомогою 360 Total Security Ви можете встановлювати різні відновлення Windows (функціонал, звичайно ж, можна відключити), Запускати підозрілі програми в «пісочниці», Для того щоб програма не завдало шкоди системі (корисно в тих випадках, коли Ви не впевнені в програмі, і Ви не хочете, щоб це програма зробила якісь зміни в системі, які негативно позначаться на стабільності роботи цієї системи).

До складу 360 Total Security входять не тільки власні антивірусні движки 360 QVMII AI Engine і 360 Cloud Scan Engine, а й сторонні движки Avira і Bitdefender, які на ринку антивірусів зарекомендували себе з дуже хорошого боку, але вони за умовчанням відключені, їх необхідно включати вручну . Сама по собі стандартний захист 360 Total Security непогана, але вона буде набагато краще, якщо включити сторонні движки, при цьому варто розуміти, що навантаження на систему значно збільшиться.

Антивірус 360 Total Security реалізований для таких платформ як: Windows, Mac і Android (версія для Android, до речі, знаходиться в числі кращих антивірусних програм для даної платформи).

Офіційний сайт –

Переваги 360 Total Security

 • Багато додаткових інструментів, корисного функціоналу і можливостей;
 • З урахуванням сторонніх движків дуже хороша, надійна антивірусний захист;
 • Проста установка, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який простий у використанні.

Недоліки 360 Total Security

 • Антивірус безкоштовний, але він Вам наполегливо пропонуватиме придбати преміум версію, яка володіє розширеним функціоналом;
 • У безкоштовної версії присутня реклама, в преміум версії її немає;
 • Функціоналу для оптимізації ПК багато, але повністю довіряти програмі не варто, так як вона може зробити деякі настройки (відключити службу або прибрати програму з автозавантаження), Які можуть надалі вплинути на роботу інших програм або системи в цілому, тому оптимізацію слід контролювати вручну, що вимагає додаткових знань і часу;
 • Власний движок антивіруса 360 Total Security не забезпечує максимального захисту.

Системні вимоги антивіруса 360 Total Security

 • Підтримує наступні операційні системи: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 / Server 2008 і вище, OS X 10.7 або більш пізня версія;
 • Оперативної пам’яті 512 мегабайт;
 • Процесор з частотою 1,6 ГГц;
 • Вільного місця на диску 1 ГБ.

Де завантажити безкоштовну версію антивіруса 360 Total Security?

Завантажувати 360 Total Security ми будемо з офіційного сайту, для цього переходимо на нього () і можемо відразу кликати на кнопку «Завантажити безкоштовно».

В даному випадку ми завантажимо веб установник 360TS_Setup_Mini.exe розміром приблизно 1,42 мегабайта. Для того, щоб відразу завантажити повний дистрибутив розміром трохи більше 70 мегабайт, Ви можете натиснути на посилання «Офлайн-установник».

Як встановити антивірус 360 Total Security?

Установку ми будемо виробляти на операційну систему Windows 7.

Крок 1

Запускаємо скачав файл, якщо Ви завантажили web установник, то спочатку будуть завантажені всього дистрибутива програми.

крок 2

Потім з’явиться вікно налаштування установки, Вам тут пропонують прийняти ліцензійну угоду, без прийняття цієї угоди установку продовжити не вийде, приєднатися до програми поліпшення якості програми, а також встановити браузер Opera, але це вже за бажанням, я, наприклад, галочки зняв. Ще, якщо натиснути на пункт «налаштування», Відобразяться додаткові настройки, а саме вибір папки установки, так що в разі потреби Ви можете змінити папку за замовчуванням. Після того як Ви все налаштували, натискаємо «установка».

Установка почалася.

крок 3

По закінченню установки Вам відразу запропонують почати користуватися додатковим функціоналом 360 Total Security. Чи можемо натиснути на кнопку «почати»Або на хрестик в правому верхньому куті, для того щоб закрити це вікно.

Після того як програма 360 Total Security встановиться, відкрити інтерфейс програми можна за допомогою ярлика на робочому столі, іконки в системному треї або з меню Пуск.

Як видалити програму 360 Total Security?

Якщо з якихось причин Ви захотіли видалити антивірус 360 Total Security, то в операційній системі Windows це можна зробити стандартними засобами. Наприклад, в Windows 7 необхідно відкрити «Панель управління-> Програми та засоби»Знайти там програму 360 Total Security і натиснути« Видалити / Змінити ».

Після чого запуститься вікно, яке буде відмовляти Вас видаляти антивірус, але в самому низу цього вікна буде потрібна нам кнопка «Інформація зрозуміла – продовжити видалення», Її і натискаємо.

Потім з’явиться вікно для підтвердження дій, тиснемо «ОК».

Розпочнеться видалення, після того як програма буде видалена, з’явиться вікно, в якому ми можемо відзначити галочками деякі дії перед завершенням, наприклад «Видалити файли, поміщені в карантин»Або«Видалити параметри прискорення ігор». І щоб завершити видалення, натискаємо кнопку «завершити».

Скріншоти антивіруса 360 Total Security

Повна перевірка.

Функціонал «Антивірус».

Функціонал «Прискорення», вкладка вручну. Оптимізація параметрів системи вручну, тобто відключення непотрібних служб і так далі.

Функціонал «Очищення», за допомогою якого можна звільнити місце на диску.

Додаткові «Преміум» інструменти.

Налаштування антивірусу 360 Total Security.

На закінчення хотілося б сказати, що в цілому антивірус 360 Total Security непоганий, але, як і у будь-якої програми, у нього є недоліки, тому говорити, що це найкращий безкоштовний антивірус, я не буду, як і не буду говорити, що 360 Total Security не рекомендований до використання.

Ссылка на основную публикацию