Урок 10. Як створити папку, перейменувати папку і файли

Працюючи на комп’ютері, вам часто доведеться створювати і перейменовувати свої папки і файли. Як ви вже знаєте, все, що знаходиться на вашому робочому столі, це коли. Папку можна створити на робочому столі або в іншій папці.

Як створити папку, перейменувати папку і файли

Як створити папку

Давайте спробуємо створити свою папку на робочому столі. Якщо у вас відкриті якісь вікна, то поверніть їх, і клацніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу. У вас з’явиться меню, що випадає контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт «створити». Як тільки ви наведете курсор на цей пункт, так відкриється наступне контекстне меню, в якому нам потрібен пункт «папку».

Кількома по цьому пункту лівою кнопкою миші, і у нас на робочому столі з’явиться папка під назвою «Нова папка». Якщо ми створимо ще одну папку, то у неї вже буде ім’я «Нова папка (2)». Наступна папка буде точно з таким же ім’ям, тільки з цифрою 3.

Створити папку в іншій папці

можна трьома способами:

  1. спосіб. Відкрийте подвійним клацанням лівою кнопкою миші по щойно створеної папці, і коду вона відкриється, клацніть правою кнопкою миші на порожньому полі цієї папки. Виберіть у спадному контекстному меню пункт «створити»І пункт«папку».

  1. спосіб. Відкрийте папку, перейдіть в самому верху її на вкладку «Головна», Знайдіть блок«створити», І клацніть лівою кнопкою миші по іконці«Створити папку».

  1. спосіб. Відкрити папку, в якій нам необхідно створити ще одну папку і натиснути на клавіатурі три клавіші одночасно: Ctrl + Shift + N

У всіх трьох випадках в нашій папці з’явиться нова папка.

Але залишати папки з такими іменами не зручно. Краще їх одразу ж перейменувати.

Як перейменувати папку і файли

Як тільки ми створили папку, її ім’я підсвічується синім кольором і блимає курсор. У цей час можна відразу ж вводити з клавіатури свою назву. Після закінчення введення необхідно натиснути на клавіатурі клавішу Enter або кликнути лівою кнопкою миші по вільному місцю робочого столу або порожній робочої області в папці (це якщо ви створили свою папку в іншій папці.).

Якщо після створення нової папки ви ненароком встигли клікнути мишкою, і синє виділення зникло, то можна навести курсор на папку, і клікнути по ній правою кнопкою миші. Знову з’явиться вікно, в якому на цей раз ми вибираємо пункт «перейменувати». Назва папки знову буде виділено синім кольором. Тепер з клавіатури можна ввести своє ім’я.

Таким же чином перейменовується і файл.

Можна перейменувати папку або файл по-іншому. Для цього виділяємо одним кліком мишки папку або файл. Ще раз натискаємо один раз лівою кнопкою миші по теці або файлу. Через секунду стара назва буде виділено синім кольором і можна змінити ім’я.

Якщо ви хочете перейменувати файл або папку на англійській мові, то спочатку змініть розкладку клавіатури. Для цього можна скористатися гарячими клавішами. Для цього одночасно натисніть на клавіатурі клавіші Alt + Shift

Або знайдіть на панелі завдань значок мовної панелі і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Коли з’явиться назва розкладок, вибрати необхідну.

Потренуйтеся створювати і перейменовувати папки і файли.

Ссылка на основную публикацию