Управління смартфоном через комп’ютер

Навіть якщо ви забули смартфон будинку, управляти гаджетом можна віддалено через ПК з ОС Windows. За допомогою описаних далі програм необхідно створити віртуальний смартфон або планшет, запускати віддалено apk-файл і закачувати контент через комп’ютер на гаджет. Але попередньо доведеться виконати не велику підготовчу роботу.

Andy Player

Ця програма дозволяє отримати автономний (хоч і віртуальний) Android-планшет. Користувачеві досить лише завантажити завантажувальний файл з сайту Andyroid.net, але після установки і розпакування програми додатково буде завантажено 0,5 ГБ даних.

Потім користувач отримає доступ до віртуального планшету, на який можна буде встановлювати додатки з Google Play і використовувати програму для доступу до додатків на смартфоні. Єдиний мінус-утиліта сумісна не з усіма комп’ютерами.

Якщо у вашому конкретному випадку зв’язку немає, то вирішити проблему можна тільки зміною «заліза».

ARChon Runtime

Додаток, який дозволяє запускати на Android-гаджет програми через ПК з браузером Chrome. Користувачеві потрібно тільки встановити розширення і модифікувати apk-файл.

Для початку потрібно оновити браузер до останньої версії або скачати версію для розробників Canary.

Потім з офіційного сайту розробників завантажити архів з програмою потрібної розрядності.

Розпакувати архів – Відкрити браузер – Налаштування – Розширення – Режим розробника – Встановити розпакованої розширення – вказати шлях до папки, в якій знаходиться архів.

Далі необхідно модифікувати apk-файл. Зробити це можна через розширення Twerk: встановити софт і перетягнути в нього файл.

Модифіковане додаток на ПК буде працювати як розширення браузера.

Down it on Mobi

Цей сервіс дозволяє завантажувати файли з ПК відразу на мобільний телефон.

Для початку необхідно створити обліковий запис на сайті сервісу, вказавши в якості даних адреса email і пароль.

Потім скачати клієнтську частину програми на гаджет, ввести дані настільної облікового запису. Тільки через деякий час апарат з’явиться в списку вибору місця для завантаження даних.

А далі починається «магія»: необхідно скопіювати посилання на аудіо, відео, apk-файл в спеціальне вікно на сайті програми, вибрати пристрій, на яке буде завантажена інформація і натиснути кнопку «Down it on Mobi».

Так можна качати навіть великі файли відразу на смартфон.

На цьому короткий огляд програм на тему: Управління смартфоном через комп’ютер завершено.

Ссылка на основную публикацию