Управління робочими столами і дисплеями на відкритих AMD

Сторінка Управління робочими столами > Створення і розташування робочих столів є центральним місцем настройки пристроїв відображення і організації робочого столу в розширеному поданні. Використовуйте дану сторінку для виконання таких дій, як вмикати або вимикати дисплеїв, розширення або дублювання дисплеїв, а також для організації робочих столів.

Ця сторінка надає доступ до різних завдань управління робочими столами і дисплеями за допомогою області організації робочого столу і палітри дисплеїв відповідно. Над цими компонентами розміщена область інструкцій, в якій представлені поради по використанню для виконання поточної дії. Деякі завдання можна також виконати за допомогою значка Control Center в області повідомлень панелі завдань Windows®. Щоб переглянути завдання, доступні для вашої графічної плати, клацніть значок правою кнопкою миші, а потім виберіть відповідний параметр графічної плати.

Область організації робочого столу

Область організації робочого столу – це основна область сторінки Створення та розташування робочих столів. Вона містить велику поверхню для організації та конфігурації робочих столів. Кожен робочий стіл представлений номером робочого столу в прямокутнику.

Трикутна кнопка, розташована в правому верхньому куті кожної поверхні робочого столу, надає доступ до контекстного меню для настройки робочого столу. Доступ до меню можна також отримати клацанням правою кнопкою миші на робочому столі.

При кожному натисканні по робочому столу навколо робочого столу буде відображатися блакитна кромка для індикації вибору. Залежно від конфігурації обладнання та можливостей вашого графічного драйвера на кожній поверхні робочого столу можуть відображатися додаткові кнопки і символи:

  • Символ зірочки (*) відображається в лівому кутку основного робочого столу.
  • На дубльованих робочих столах відображається символ, що складається з двох з’єднаних квадратів в нижньому правому куті. Якщо робочий стіл продубльований більш ніж на два дисплеї, символ також вказує кількість відповідних дисплеїв.

палітра дисплеїв

Палітра дисплеїв розташована нижче області організації робочого столу. У ній показані всі пристрої відображення, підключення до графічної плати і виявлені її драйвером.

Кожен дисплей представлений значком, максимально відображає його форму на підставі доступних розширені дані ідентифікації дисплея (EDID). Статус дисплея відображається в палітрі наступним чином.

  • Включені дисплеї відзначені відповідним номером робочого столу.
  • Відключені дисплеї не зазначені номером робочого столу.
  • Дисплеї, відключені від графічної плати, але виявляються графічним драйвером як включені, позначені знаком питання. Такі дисплеї називаються «фантомними».
  • Бездротові дисплеї позначені з антеною Wi-Fi.

Використовуйте трикутну кнопку в правому верхньому куті піктограми кожного дисплея для настройки властивостей даного дисплея за допомогою контекстного меню. Доступність опцій меню залежить від статусу дисплея.

В області інструкцій над палітрою дисплеїв також знаходиться кнопка Знайти дисплеї, за допомогою якої можна знайти знову підключені дисплеї, якщо вони ще не були розпізнані автоматично програмою Control Center.

Порада: Щоб переглянути інформацію про певний дисплеї, підведіть до нього курсор миші.

Ссылка на основную публикацию