Управління комп’ютером з iPad

Ви не повірите наскільки легко можна контролювати ваш персональний комп’ютер за допомогою планшета iPad. Якщо спочатку цей процес вам здається дуже складним, то я вас порадую – вам треба буде виконати всього три відносно простих кроки:

 • Установка спеціальної програми на комп’ютері;
 • Щоб встановити програму на вашому iPad;
 • І ще розібратися в самому процесі управління комп’ютером.

Існує багато різних програм для установки контролю між планшетом і комп’ютером, але ми сконцентруємо нашу увагу на самих працездатних: RealVNC і Parallels Access.

Управління комп’ютером через ipad

RealVNC – безкоштовний софт для тих, хто буде використовувати його в особистих цілях. У безкоштовної версія немає спеціального шифрування під час передачі даних і деяких інших функцій безпеки, але вони не критичні під час домашнього використання. Як і в інших програмних рішеннях з дистанційного управління, ви будете керувати мишею за допомогою пальця на планшеті. Одне натискання на екран iPad буде відповідати одному кліку лівої кнопки миші в комп’ютері, двічі натиснете – буде подвійний клік. Натиснувши двома пальцями на планшеті, на керованому комп’ютері відбудеться клік правою кнопки миші.

RealVNC також дає можливість змінюючи масштаб і скролінгу в вашому комп’ютері, завдяки стандартним мультитач можливостям планшета.

Parallels Access – платна і коштує 649 гривень на рік. Якщо ви плануєте постійно керувати вашим комп’ютером за допомогою iPad, то варто купити цю програму.
Крім можливості повного контролю миші, вона дає куди більше можливостей у порівнянні з безкоштовними аналогами. В Айпад ви зможете запускати різні програми через спеціальне меню, в той час як планшет буде працювати в режимі повної синхронізації з ПК. Доступ до комп’ютера можна отримати через 3G мережу або віддалений Wi-Fi. А так же використовувати мобільний Микрафон, в програмах вашого комп’ютера, наприклад, розмова через Skype.

Приклад роботи:

Як налаштувати та використовувати Parallels Access для управління ПК

 1. По-перше, вам треба буде зареєструвати аккаунт і завантажити програмне забезпечення на свій комп’ютер. Parallels Access працює як на Windows так і Mac OS. Почніть цей крок з відвідування.
 2. Після того як ви зареєструвалися, вам буде доступна програма для скачування.
 3. Після установки програми на комп’ютер запустіть її. Далі вам треба буде залогінитися за допомогою електронної пошти та пароля, який ви вводили на сайті розробника.
 4. Тепер, коли ви встановили версію для ПК, ви можете завантажити додаток Parallels Access з App Store.
 5. Після завершення завантаження запустіть додаток. Знову ж таки, в ньому треба буде зайти в ваш аккаунт. Після того, як це буде зроблено, ви повинні побачити всі комп’ютери, на яких в даний час працює програмне забезпечення Parallels Access. Натисніть на комп’ютер, яким ви хочете керувати за iPad і після цього, коротке відео-інструкція покаже вам основні поради по роботі з додатком.

Пам’ятайте!
Ви завжди повинні запускати Parallels Access на комп’ютері, щоб отримати до нього доступ з iPad.

Підтримувані пристрої

 • iOS-пристрої c iOS 7 і 8 версії. iPad підтримується з другого покоління;
 • Практично всі Android-пристрої з операційною версією Android 4.0 і вище;
 • Персональні комп’ютери на ОС Windows 7 і вище, Mac з операційною системою OS X Yosemite.

Як встановити і використовувати RealVNC, щоб управляти комп’ютером

 1. Перед завантаженням RealVNC на комп’ютер, необхідно отримати ліцензійний ключ для використання програмного забезпечення. і зареєструйтеся там, при цьому виберіть пункт «license only, without premium features» (тільки ліцензія без платних можливостей). Скопіюйте ключ в буфер обміну, він вам стати в нагоді пізніше.
 2. Далі, треба завантажити програму для вашого ПК. Завантажити останню версію можна за цією адресою: https://www.realvnc.com/download/vnc/latest/
 3. Після завершення завантаження натисніть на файл, щоб почати установку.
 4. Під час установки вам запропонують ввести реєстраційний ключ, який ми отримали на першому кроці. Введіть його і натискайте продовжити.
 5. Під час першого запуску VNC вам треба буде ввести пароль. Цей пароль буде використовуватися при підключенні до ПК.
 6. Після того, як пароль заданий, відкриється вікно «Get Started». Програма дасть IP-адреса, необхідний для підключення до програми за допомогою програми на планшеті.
 7. Тепер прийшов час завантажити додаток RealVNC з App Store.
 8. Коли ви запустите додаток на iPad, перше, що вам треба зробити, це створити комп’ютер, яким ви будете керувати. У створеному з’єднанні вам треба вказати IP-адресу підключення (крок 6) і задати будь-яке ім’я.

Після підключення, ви можете управляти курсором миші, проводячи пальцем по екрану. Якщо робочий стіл не відображається повністю на екрані, то просто прокручивайте його, за допомогою дотику краю екрану. Звичне збільшення і зменшення масштабу на iPad так само будуть працювати.

Ось такий у нас сьогодні секретик для iPad, спробуйте його обов’язково!

Ссылка на основную публикацию