Унікальні набори кодів для смартфонів, які можуть стати в нагоді кожному

Комбінації клавіш на вашому смартфоні, які стануть в нагоді в будь-який незрозумілій ситуації

Ми звикли використовувати наші смартфони для проведення часу в інтернеті і цікавих ігор, але це далеко не все, на що здатний ваш телефон. У цій статті ми розглянемо цілий ряд корисних і цікавих функцій, якими володіє ваш смартфон. Для того, щоб активувати спеціальні функції, отримати корисні відомості про телефон, або внести зміни в налаштування досить буде ввести спеціальні комбінації клавіш.

Нижче будуть представлені найбільш популярні і цікаві набори цифр і символів, при введенні яких ви зможете отримати корисну і важливу інформацію про вашому смартфоні.

Представлені комбінації будуть приведені як для iPhone, так і для телефонів під управлінням операційної системи Android.

У статті наведено не весь список можливих комбінацій

  1. номер IMEI
  2. Встановлення перенаправлення дзвінків
  3. Приховати від абонента свій номер телефону
  4. Інформація про функції очікування виклику
  5. Режим очікування дзвінка, активація та деактивація
  6. Повна інформація про SIM-карті і операторі зв’язку

номер IMEI

Для початку необхідно зрозуміти, що таке IMEI номер телефону. IMEI – це унікальний ідентифікаційний номер телефону, який дозволяє дізнатися повну інформацію про гаджеті і зрозуміти важливі аспекти при придбанні смартфона. За допомогою цього номера можливо дізнатися інформацію про гарантії гаджета, про зроблений ремонт, або дає зрозуміти кради чи телефон. Для визначення такої інформації вам досить ввести IMEI номер в спеціальному розділі на офіційному сайті виробника пристрою, або на спеціальному сайті (https://sndeep.info/ru).

Для того, щоб дізнатися IMEI вам необхідно в поле набору номера ввести наступний код * # 06 #. Даний спосіб підійде як для смартфонів під управлінням Android, так і для Apple гаджетів.

Встановлення перенаправлення дзвінків

Переадресацією користуються багато людей. В основному для бізнесу або роботи, щоб завжди відповідати на дзвінки, СМС – повідомлення та інші примітки. Дану функцію можна налаштувати під свої потреби, і при неможливості відповісти на дзвінок він автоматично переправляється на номер, вказаний при налаштуванні переадресації.

Що б отримати повну інформацію про функції «Переадресація» і зрозуміти налаштована вона у вас чи ні, необхідно в рядок набору ввести наступний код: * # 21 #.

У тому випадку якщо дана функція активована ви зможете перевірити на який саме телефонний номер відбувається переадресація дзвінків, СМС, факсу і т.д. Для цього введіть наступний код: # 62 #.

Якщо вам необхідно відключити функцію перенаправлення, тоді в цьому вам допоможе комбінація ## 002 #, після введення якої відключатися всі діючі переадресації.

Приховати від абонента свій номер телефону

Нерідко необхідна функція, яка приховує ваш телефонний номер при вхідному дзвінку на іншому телефоні. Для того, щоб зробити такого типу дзвінок не потрібно вдаватися до скачування спеціальних додатків і т.п. Для такого дзвінка вам потрібно ввести наступну комбінацію # 31 # телефонний-номер. Наприклад: # 31 # 8099123456. Головне писати номер телефону через 8.

Мінус цієї функції в тому, що вона спрацьовує тільки для поточного виклику, якщо ви захочете ще раз зробити анонімний дзвінок, доведеться повторити набір з кодом.

Інформація про функції очікування виклику

Функція «Очікування виклику» працює наступним чином: при розмові з одним абонентом вам може паралельно дзвонити інший, при цьому у другого абонента йдуть гудки, і він просто чекає поки ви закінчите розмову або переключіться на нього. Якщо відключити цю функцію, тоді паралельний вхідний дзвінок автоматично буде скасовуватися, і абонент на тому кінці буде чути «зайнято».

Щоб активувати функцію введіть наступний код: * # 43 #.

Режим очікування дзвінка, активація та деактивація

Така функція дає можливість під час розмови чути сигнали, попередження і не закінчуючи розмову з однією особою перемикатися на іншого і т.п. Для активації режиму «очікування виклику» введіть код * 43 #.

Щоб його вимкнути, необхідно ввести наступний код: # 43 #.

Повна інформація про SIM-карті і операторі зв’язку

Нам часто доводиться дзвонити оператору мобільного зв’язку або шукати документи на SIM – карту, для того, щоб дізнатися повну інформацію. Це все не потрібно робит
и так як за допомогою спеціального коду ви можете отримати детальну інформацію про свою SIM, потрібні показники, рівень сигналу і т.д. Дуже корисно, якщо ви хочете знайти місце, на якому рівень сигналу є найвищим.

Для відображення такої інформації введіть код * 3001 # 12345 # * набору номера.

висновок

Коди, представлені в статті, є найпопулярнішими серед користувачів. Крім них існує і безліч інших комбінацій, які допоможу активувати інші функції. Існують смартфони на яких представлені комбінації можуть не працювати, для цього вам доведеться знайти коди спеціально для вашої моделі телефону.

Ссылка на основную публикацию