Unarc.dll повернув код помилки 11 при встановленні гри як виправити?

Ті, хто люблять пограти на комп’ютері, і особливо в неліцензійні гри напевно хоч раз стикалися з помилкою, яка відбувається під час установки гри – «Unarc.dll повернув код помилки 11». Сам код помилки може бути різний. З цієї статті ви дізнаєтеся можливі причини виникнення цієї помилки, а також варіанти її усунення.

Що значить «Unarc.dll повернув код помилки»?

З заголовка помилки можна здогадатися, що є якісь – то проблеми з файлом Unarc.dll. Даний файл є частиною системної бібліотеки, яка відповідає за роботу з різними архівами, в тому числі і за їх розпакування. Забігаючи вперед варто сказати, що в 99% випадків причиною проблеми є не робота бібліотеки Unarc.dll, а пошкодження самого файлу, який розпаковується. Unarc.dll намагається розпакувати архів, а через його пошкодження і розбіжності контрольної суми в процесі розпакування і з’являється помилка Unarc.dll повернув код помилки 11 при встановленні гри.

Зображення помилки unrac.dll

Причини виникнення помилки «Unarc.dll повернув код помилки 11 при встановленні гри»

Крім некоректного інсталяційний файл гри, причиною виникнення даної помилки також можуть послужити наступні фактори:

  •  У шляху до папки, в яку йде установка і розпакування гри, присутні російські літери;
  • Недолік системних прав користувача;
  • Нормальною розпакуванню файлів перешкоджає антивірус (саме тому досвідчені геймери радять відключати антивірус під час установки гри);
  • Під час завантаження файлу встановлення гри виникла помилка, внаслідок чого він пошкодився;
  • Бракує місця на одному з локальних дисків комп’ютера;
  • Недостатній розмір файлу підкачки;
  • Проблеми в роботі оперативної пам’яті.

Далі ми розглянемо кожну причину більш детально, а також розповімо методи її усунення.

Як виправити помилку «Unarc.dll повернув код помилки 11 при встановленні гри»?

Отже, перше, з чого варто почати вирішувати проблему, що склалася це запуск інсталяційний файл гри від імені адміністратора. При цьому користувач, під яким ви увійшли в систему, повинен володіти правами адміністратора.

Для запуску установки від імені адміністратора натисніть по файлу встановлення (setup.exe або autorun.exe) правою кнопкою миші і виберіть «Запуск від імені адміністратора«.

Запуск інсталяційний файл від імені адміністратора

Також варто відключити антивірус на час установки гри і перевірити, щоб в шляху до папки з грою не було російських слів і букв. Наприклад D: \ гри \ Worldoftanks буде не вірним. Правильно D: \ games \ Worldoftanks.

Якщо гра встановлюється з диска, то перевірити його поверхню візуально на наявність подряпин і пошкоджень, так як в цьому випадку распаковщик просто не зможе вважати з диска дані і поверне помилку «сталася помилка при розпакуванні unarc dll повернув код помилки 11».

Якщо ж гра завантажена з інтернету, то варто спробувати її перекачати і бажано іншого сайту.

Ще варто переконатися в тому, що на жорсткому диску достатньо місця для установки гри, так як часто буває що для установки потрібно більше місця, ніж для вже встановленої гри. Пов’язано це з тим, що в процесі розпакування і установки з’являються тимчасові файли, що віддаляються автоматично в кінці процесу установки.

Ссылка на основную публикацию