UAC Windows 7 як відключити

З появою операційної системи «Vista» з’явилося така технологія, як контроль облікових записів UAC Windows, яка була спрямована на посилення безпеки комп’ютера.

Дана служба попереджає вас, про будь-які спроби щодо внесення змін на ваш ПК, що значно підвищує його захист.

Зовсім не важливо, чи маєте ви привілеї адміністратора або працюєте з правами звичайного користувача, ви завжди будете повідомлені діалоговим вікном про спробу зміни або продовження на подальший запуск програми.


Остаточний вердикт буде залежати від вас, дозволити або відхилити цю дію. Якщо робота здійснюється під «адміном», то просто погоджуєтеся шляхом натискання кнопки Так, а під звичайним користувачем, то вводите спочатку пароль адміністратора

Як відключити UAC Windows в ОС: Vista, 7, 8, 10

Але для багатьох користувачів – це часте підтвердження на дозвіл дуже напружує, особливо якщо вводити пароль, а він ще й дуже складний адже створювався спеціально максимально складним.

Тому виникає питання як же відключити цю набридливу технологію? Так все виявляється, дуже просто!

Для цього важливо перебувати в тій облікового запису яка володіє правами адміністратора інакше вам буде відмовлено повне відключення даної функції.

І так заходимо в Меню пуск ⇒ рядок пошуку, де пишемо: «Зміна параметрів контролю облікових записів». Шукана фраза буде знайдена переходимо по ній.


Ну, ось тепер з’явитися вікно з настройками чотирьох режимів, за допомогою повзунка вибираємо бажаний режим там, де верхнє положення як показано на скріншоті означає максимальний захист, а відповідно нижнє положення повне відключення контролю У.З.

Не забудьте натиснути на OK. і перезавантажити комп’ютер, щоб зміни вступили в силу.

Існує ще кілька способів відключення, але я вважаю цей самий зручний і швидкий тому інші тут просто ні до чого, нижче наведеному відео можете дізнатися про інших існуючих способах.

У показаної таблиці знайдете опису за кожен режим і його вплив на безпеку.


Зверніть увагу, що вкрай не рекомендується повне відключення контролю UAC, так як ви свідомо піддаєте ризику свій комп’ютер позбавляючи себе контролю за діями запуску програм!

Я особисто раджу ставити повзунок верхнє положення, щоб самому контролювати події, що відбуваються з програмами, в крайньому випадку друге положення від верху.

Так незручно щоразу пароль, цілком з цим згоден, але все це ні що перед безпекою комп’ютера краще маленькі незручності, ніж великі неприємності з відновлення системи Windows і втрата важливих даних при нехтуванні до безпеки.

Тому перш ніж відключити дану технологію захисту добре подумайте воно вам треба? Зайві проблеми і неприємності в майбутньому, впевнений, що немає не потрібні!

Подивіться відео, де надані інші способи відключення.

Ссылка на основную публикацию