У пошуках щедрих ігрових автоматів

Теоретично всі сучасні слоти мають віддачею в районі 95-98%. Однак на практиці виходить, що одні апарати набагато частіше радують виграшними комбінаціями, ніж інші. Багато гравців присвячують багато часу пошуку щедрих автоматів. Вони ретельно моніторять спеціалізовані форуми в надії, що хтось похвалиться великими виграшами. Там же можуть порекомендувати хитромудру систему ставок, за допомогою якої будь-який недосвідчений користувач може добре заробити. Однак зазвичай за цим криється бажання поживитися за рахунок недосвідчених гемблерів.

прагматичний підхід

Новачкам не варто сподіватися, що якийсь добрий самаритянин допоможе їм заробити мільйони. Набагато краще докласти мінімальні зусилля, розібратися в структурі слота і зробити правильні висновки. Оплата в ігрових автоматах йде за послідовності однакових символів. Чим більше таких комбінацій вдається зібрати протягом ігрової сесії, тим краще фінансовий результат. А комбінації частіше складаються, коли ігрових символів мінімальна кількість. Якщо їх більше 10-12, то, швидше за все, депозит спорожніє швидко. Також варто враховувати наявність спецсимволов: без Вайлда і Скаттер складно розраховувати на успіх. Крім того, можна в ігрові автомати грати безкоштовно і без реєстрації та смс.

Wild і Scatter

Джокер хороший тим, що допомагає складати однорідні ланцюжка, так як підміняє в них будь-які базові символи. Вайлд з’являється далеко не в кожному спині, але коли йдеться про шанси на виграш, кожен, здавалося б, незначний фактор може зіграти ключову роль. Скаттер – це символ розкиду. Такі іконки можуть оплачуватися незалежно від їх розташування на екрані. А ще вони допомагають потрапити в бонусний режим. Це можуть бути фріспіни (безкоштовні прокрутки) або призова гра, в ході якої цілком реально серйозно поліпшити своє фінансове становище. Як бачите, в пошуку щедрих слотів не обов’язково приймати на віру поради сумнівних особистостей, краще проаналізувати функціонал. А ще можна покрутити барабани в демонстраційному режимі, безкоштовна гра допоможе зробити висновки про реальний відсоток віддачі ігрового автомата.

Ссылка на основную публикацию