У мережу злили нові пакети карт Call of Duty Black Ops 4

Кілька днів тому злили набори карт з нового DLC Call of Duty: Black Ops 4. Згідно з отриманою інформацією з витоку, в доповненні з’явиться дві змінні карти з назвами «Висота» і «Мадагаскар». Для зомбі режиму випустили карту «Ніч мертвих». У списку карт зазначено, що вихід пропозиції щодо купівлі нового DLC на PlayStation 4 планувався на 11 грудня, але затримався. Помилково розробники випустили нові карти раніше повного релізу доповнення.

Розробники з Treyarch у відповідь дали офіційний коментар у Twitter. Ним вони підтвердили бажання викотити пропозицію щодо купівлі DLC 11 грудня. Звичайно, у них не вийшло, це зробити несподівано, але все ж.

:

«Ми знаємо, що багато хто вже бачили окремі кадри з предрелізний версії карт Black Ops 4. Контент доповнення в окремих регіонах з’явився дещо раніше запланованого терміну» – повідомляють в Twitter. «Справжнє, загальнодоступне пропозицію щодо купівлі DLC вийде 11 грудня. Воно буде супроводжено новим трейлером. Слідкуйте за оновленнями і не женіться за спойлерами ».

Джерела витоку інформації і які зірки візьмуть участь у грі?

На своїй деякі користувачі з Австрії виклали скріншоти карт. Правда, повноцінно дослідити локацію не вдалося, адже з’являється критична помилка і викидає з гри. Нормально озирнутися на картах вийде вже після запуску патча.

Карту для зомбі-режиму «Ніч мерців» злили ще на кілька днів раніше. Імовірно тут не обійшлося без зоряної складової:

  • Кіфер Сазерленд (до його допомоги вже вдавалися в Call of Duty: World at War);
  • Хелен Бонем Картер (з «Гаррі Потера» та «Бійцівського клубу»);
  • Чарльз Денс (з «Ігри престолів»);
  • Брайан Блессед (з «Флеш Гордон»).

З з’явилася інформація, що чимало дій буде розгортатися в особняку з перевертнями, привидами, прихованими камерами і т. П. Просочилася в мережу підтверджує, що особняк дійсно стане важливою частиною карти.

Це доповнення стане першим для власників Black Ops Pass. Воно включає 12 мультіплеєрних карт, 4 кампанії в зомбі режимі і 3 нових персонажів. Сьогодні вартість доповнення становить $ 50. Потрібно або купувати все DLC або нічого, так як по-окремо елементи не продаються.

Доповнення виходить на PlayStation 4 на тиждень раніше за інших платформ. Власникам ПК і Xbox One доведеться ще тиждень почекати після виходу на PS4.

Ссылка на основную публикацию