У комп’ютері немає флоппі-дисковода. Що робити

Зовнішній флоппі дисковод. Днями нашому головбухові привезли новий комп’ютер. Вона літала по коридору з сяючим обличчям, як начищений мідний таз для варення. Ось тільки мені ця новина не додавала радості. Мало того, що на комп’ютер вже нічого крім Windows 7 не завантажиш, так ще на ньому немає флоппі-дисковода. У сучасних комп’ютерах уже давно немає ніяких дисководів для дискет, але наші казначейства і банки вперто не хочуть переходити на більш сучасні накопичувачі. А програми для бухгалтерії писалися, напевно, ще в кам’яному столітті, не рахуючи 1С.

Взагалі в нашій організації дуже важко проходять всякі комп’ютерні новинки. Ніхто не хоче нічому вчитися. День пройшов і добре. За 10 років працюють на комп’ютері, а не знають, як створити просту таблицю в ворде. Напевно, це тому, що у нас в основному жіночий колектив. А потім ще дивуються, чому жінок вважають, м’яко кажучи, «далекими» від техніки.

Але зате гри, музика і фотографії всіх знайомих і родичів є на кожному комп’ютері. А деякі навіть умудряються фільми через інтернет дивитися під час робочого дня. А освоїти прості програми для роботи – НІ ЗА ЩО!

Ми ледве навчили своїх співробітників відправляти поштою свої звіти. Так одна примудрилася відправити в Управління замість свого звіту якусь Камасутру на 500 аркушах.

Там бідного 60-ти річного начальника трохи «Кіндрат не вхопив» від побаченого. Не думаю, що його так вже шокувало це послання, швидше за все він зрозумів це, як натяк на свій вже далеко не репродуктивний вік. Через таких «горе-співробітників» я вже 7 років не була у відпустці. За будь-якого приводу викликають.

Зовнішній флоппі дисковод

Загалом, встановили ми головбухові операційну систему Windows 7, і все її програми.

Тепер треба було вчити її працювати в новій програмі, і шукати альтернативу флоппі-дисковода.

Добре, що не зняли з виробництва зовнішній дисковод для дискет, але його ще в наших магазинах треба було знайти. Об’їздивши три комп’ютерних магазину, ми нарешті знайшли те, що шукали.

Зовнішній флоппі дисковод з USB-інтерфейсом. Про всяк випадок купили відразу два.

Для проби підключили один з пристроїв на комп’ютер з операційною системою Windows XP, а інше з Windows 7. І там і там вони визначилися відразу без проблем. Але так, як народ у нас не любить комп’ютерну техніку, то я знала, що довго ці пристрої не працюватимуть.

Моє передчуття мене не підвело. Через місяць один з дисководів зламався, і валявся на підлозі в стороні, зі слідами підошви від чобота. З таким ставленням до техніки зламається все, що завгодно. Можна уявити, як це слабка істота (наш головбух), терзала цей бідний дисковод.

Я сама дуже дбайливо ставлюся до будь-якій техніці, і мені не зрозуміло, як так можна поводитися з обладнанням.

Хочу сказати ще пару слів про зовнішні флоппі дисководах. Річ гарна! Мене іноді дуже виручає такий пристрій. Особливо якщо комп’ютер старий і навідріз відмовляється завантажуватися з флешки або DVD-дисковода.

Для домашнього комп’ютера цей дисковод швидше за все не знадобитися, а сисадміну дуже навіть стати в нагоді.

Ссылка на основную публикацию