Типи даних в аксесс, типи полів, поле мемо і майстер підстановок

Визначення полів у вікні конструктора Таблиці

З метою визначення полів в Таблиці, в конструкторі нам необхідно задати наступні поля:

  • Тип даних
  • ім’я поля
  • властивості поля
  • опис у вигляді короткого коментаря.

є вкладка загальні, де розташовані рядки властивостей поля, включаючи значення за замовчуванням, максимально можливий розмір, підпис – вона показується в заголовку стовпця і т.д.

підстановка – це вкладка, де можна в списку, що з’являється властивості Тип елементу управління зробити вибір одного з представлених значень: Поле зі списком, Список або Поле.

Тип даних і ім’я поля

Кожне наявне в таблиці поле повинно названо своїм унікальним ім’ям. Це ім’я має відповідати угодам про імена об’єктів, які діють в Access, а саме являти собою комбінацію з літер, пробілів, цифр, а також спеціальних знаків, виключаючи точку (.), Квадратні дужки ([]), надрядковий ( ‘) і знак (!) знаки. Не можна, щоб ім’я починалося з пробілу. Крім того, воно не може містити в собі керуючі символи, які мають коди ASCII від 00 до 31. Найбільша можлива довжина імені дорівнює 64 символам.

Тип даних являє собою значення, які необхідно вводити в поле, а також операції, які цими значеннями будуть виконуватися.

В Access можна використовувати 9 типів даних. Щоб подивитися на список можливих типів, слід натиснути на кнопку «Список». Розглянемо всі 9 типів докладніше.

текстовий

Він є типом за замовчуванням. Являє собою цифри або текст, які не беруть участі в розрахунках. Максимально можлива кількість символів в поле становить 255 знаків. Це значення можна встановити в властивості Розмір поля. У частині поля, яка не використовується, порожні символи не зберігаються.

поле MEMO

Поле мемо в access це великий текст, наприклад примітка або опис. Може становити до 65 535 знаків.

числовий

Числа, які застосовуються при математичних обчисленнях. Довжина і тип можуть бути визначені в наступному властивості: Розмір поля. Саме поле може бути наступних розмірів: 1, 2, 4 або 8 байт. Возможет також варіант 16 байт, але лише в тому випадку, якщо у властивості Розмір поля вибрати значення Код реплікації.

грошовий

Являють собою числові дані і грошові значення, які застосовуються в розрахунках. Складають до 15 знаків в цілій частині і до 4 – в дробової. Розмір поля становить 8 байт. Під час обробки числових даних обчислення проводяться з фіксованою точкою (це швидше, ніж для полів з плаваючою точкою). Також запобігає можливість округлення. Беручи до уваги дані обставини, рекомендується до полів, де планується зберігати числові дані з названої точністю, застосовувати грошовий тип.

Дата час

Це значенням часу або дати. Року при цьому можуть бути обрані в проміжку від 100 до 9999. Довжина поля становить 8 байт.

Лічильник

Тут для кожного нового запису в автоматичному режимі вводяться випадкові або унікальні цілі числа, які по черзі зростають на 1. Неможливо видалити або якось виправити значення представленого поля. Для довгого цілого розмір поля становить 4 байта, а для коду реплікації він дорівнює 16 байт. В поле за замовчуванням вводяться послідовні значення. При цьому таблиця може мати лише одне поле подібного типу. Застосовується для виявлення унікального ключа таблиці.

логічний

Являє собою логічні дані, що мають одне з можливих значень: Так / Ні, Вкл. / Викл., Істина / Брехня. Розмір даного поля становить 1 біт.

Поле об’єкта OLE

Який-небудь об’єкт (наприклад, аудіозапис, малюнок, документ Word, таблиця Excel або інші дані в двійковому форматі), пов’язаний або впроваджений в таблицю. Розмір поля становить не більше 1 Гб, але при цьому він також обмежується наявним розміром диска.

гіперпосилання

Є адресою гіперпосилання, в який входить шлях в локальній мережі на жорсткому диску до певного файлу. Також може бути адресою сторінки в intranet (URL) або Internet. Він може являти собою текст, який вводиться в елементі управління або в поле, додатковий адресу. При натисканні мишею на полі гіперпосилання, здійснюється перехід на конкретний документ, об’єкт, web-сторінку або інше місце. Кожна з частин гіперпосилання не може бути більше 2048 символів. Для полів типу Гіперпосилання, MEMO і OLE індексування і сортування неможливі.

Майстер підстановки

При виборі даного типу активізуються майстра підстановок. Майстер підстановок в access 2007 будує список значень для поля, грунтуючись на полях з іншої таблиці. У таке поле значення буде вводитися зі спи
ску. Таким чином, за фактом, тип даних цього поля визначається за рахунок типу даних поля списку. Також може бути вироблено визначення поля, що має список постійних значень.

Ссылка на основную публикацию