Тимчасова пошта – онлайн сервіси по популярності

Навіщо нам може бути необхідна тимчасова анонімна пошта? Справа в тому, що в Мережі тільки найзначніші сервіси вимагають при реєстрації прив’язку до номера мобільного телефону. Переважна частина інших до сих пір застосовує процедуру реєстрації. До них відносяться: ряд соціальних мереж, блоги, численні форуми, інші. Тут в якості підтвердження особи необхідно вказати адресу електронної пошти. Потім на ящик приходить лист, де міститься посилання, перейшовши за яким, потрібно завершити реєстрацію.

Деякі з нас можуть вказувати свій основний еmail. Але потім ми стикаємося з такою проблемою, як надлишок спаму, від якого потім доводиться позбуватися. Можна завести окрему поштову скриньку, але ми досить часто забуваємо свої дані для входу. Справжнім виходом з положення є тимчасові (одноразові) e-mail на 10 хвилин, які не потребують витрачати час (більше, ніж ці самі 10 хвилин) на реєстрацію.

Сервіси тимчасової анонімної пошти за популярністю?

Найбільшою популярністю для створення таких 10-хвилинних поштових скриньок e-mail користуються такі сервіси:

  • Discard Email;
  • Disposableinbox.com;
  • DropMail.me;
  • GetAirMail;
  • Guerrillamail.

У них створення тимчасової поштової скриньки кожній людині вдається легко і швидко.

DiscardEmail є поштовий ресурс, який дозволяє вибирати скриньки будь-яке ім’я, а також домен. Незважаючи на те, що розробниками цієї пошти були іноземці, тут можна перейти на російський інтерфейс.

Disposableinbox.com дає можливість створення тимчасової адреси за допомогою генерації. Але тут не можна вибрати домен. Для перегляду і відповіді на листи використовується окрема сторінка. Перехід на неї здійснюється з інтерфейсу сайту.

DropMail.me – це, мабуть, один з найбільш функціональних поштових сервісів такого типу. Тут не існує ніяких обмежень за часовими рамками. Але якщо перезавантажити сторінку, то з’явиться новий одноразовий ящик. Однак віднедавна є можливість відновити доступ.

GetAirMail автоматично генерує тимчасовий e-mail терміном на добу. Перевірка ящика здійснюється з десятисекундним інтервалом. Згенерований адреса анонімної пошти можна подивитися нагорі сторінки.

Guerillamail не подобається багатьом користувачам за рахунок перевантаженості функціями Інтернету. Генерація відбувається автоматично. Великою перевагою цієї тимчасової анонімної пошти є можливість вибрати домен.

Ссылка на основную публикацию