Twidium Inviter Твідіум. Як розкрутити акаунт у Twitter?

Доброго часу доби! У цій статті я вас познайомлю з однією корисною програмою twidium inviter, яка круто вам може полегшити життя, якщо ви заробляєте в твіттері або у вас мало послідовників (читачів), яких ви б хотіли мати.

Отже, (Твідіум) – це програма яка, вміє, підписуватися (масфолловінг) в масових масштабах на інших читачів в твіттері в надії на те, що на кого ви підписалися читати, відповість вам взаємністю і теж на вас підпишеться.

Цей спосіб на даний момент являтся найкращим по розкрутки свого твіттер-аккаунта. Програма twidium inviter вміє не тільки підписуватися, але також і відписуватися (анфолловінг) через якийсь час, від тих користувачів, які не відповіли вам взаємністю і проігнорували. Ось чималий список її можливостей.

Через гнучкого фільтру налаштувань можна підписуватися тільки на людей, які вас цікавлять. Для цього треба просто вказати ключові слова характеризують їх. У моєму випадку це було б: SEO, WordPress, розкрутка сайту. Все це допомагає знайти подходящею аудиторію для свого твіттера.

Можна вказати чийсь твіттер аккаунт на який підписані люди, які ви б хотіли собі додати в передплатники, читачів в свій твіттер.

Є функція відписки (анфолловінг), від тих читачів, які на вас не підписалися.

Можна відразу ж розкручувати кілька акаунтів а не кожен окремо.

Є функція імітацій спілкування людини, яка дозволяє вам не потрапити в бан від twitter.

Програма працює з необмеженою кількістю акаунтів. Ви можете їх завести скільки завгодно, хоч 100.

Програма вміє зберігати налаштування. Вам треба буде ввести їх тільки один раз і програма сама їх запам’ятає.

Можна закачати чорний список, в якому можуть бути профілі тих людей, які ви б не хотіли бачити в своєму твіттері.

програма не тільки російською, але також і на багатьох інших мовах.

можна завантажити список налаштувань.

Як користуватися Twidium inviter (Твідіум)?

Свій приклад я буду показувати на самій останньої версій 5.2.1.

) Треба спочатку зберегти свій аккаунт (профіль), який у вас є в twitter, щоб сотні разів його не вводити. Для цього перейдіть в налаштування, додати обліковий запис і введіть свій пароль і логін від twitter.

)  Тепер щоб запустити програму вам треба отримати API ключ. Дивіться детальну інструкцію з відео на сайті розробників, як його отримати.

)  Задайте в настройках, за якими критеріями підписуватися на конкретну людину.

Список ключових слів для пошуку акаунтів – тут вказуєте ті слова, які вживає ваша цільова аудиторія при листуванні в twitter.

Мова аккаунта повинен бути – тут вказуєте, якою мовою спілкуються люди, які вас цікавлять.

Location аккаунта повинен бути – можете вказати місто або країну, в якій ви шукаєте собі читачів.

Фолловіть акаунти тільки з нестандартним аватаром – підписуватися на тих, у кого стоїть аватар, тобто фотка, а не стандартна картинка.

Співвідношення Following / Followers не більш – дана річ потрібна, щоб не підписуватися на тих людей, які точно на вас не підпишуться. Наприклад, якщо ми вкажіть співвідношення 3 до 1, то в нього не ввійде аккаунт у якого 300 читачів, а сам він підписаний тільки на 100, тобто у нього співвідношення буде дорівнювати 3 до 1.

Останній твіт повинен бути залишений максимум – тут вказуєте, скільки днів назад було залишено останні повідомлення на твіттері. Ця функція потрібна, щоб не підписуватися на людей, які, швидше за все, закинули свої twitter акаунти. Тут найкраще поставити 3-5 днів.

Пол власника аккаунта повинен бути – тут вибираєте підлогу вашої аудиторій. Хоча в твіттері взагалі не можна вказувати в налаштуваннях підлогу, тому підлогу програма визначає по іменах.

Фолловіть не більш – тут вказуєте, на скільки людей вам підписатися. Якщо у вас новий твіттер аккаунт з 0 читачів, то тут краще більше 50 не виставляти, а то отримаєте бан.

)  Натисніть на стрілку, в якій спливає підказка (запустити всі проекти).

Тепер можете йти і попити кави. В середньому у програми йде 30 хвилин на прокачку одного аккаунта, щоб завершити свою роботу. Якщо що, то я вам на зображенні, нижче зазначив за номерами, куди по пунктам потрібно заходити.

 

Де скачати Twidium inviter + ключ, crack (кряк)?

Завантажити безкоштовно можете тут з безплатним користуванням 15 днів. Щодо того, де можна знайти ключ, crack (кряк), то скажу вам чесно – ніде, так як програму часто оновлюють і навіть старих версій twidium inviter з ключами, crack (кряком) в інтернеті немає (вже шукав).

Звичайно, ви можете потрапити на торрент-сайт, де, мовляв, зможете скачати зламану версію twidium inviter, але по правді ви скачаєте просто програму, яка зажадає від вас відразу, ж ввести ключ активацій без можливості покористуватися нею 15 днів. Також давно цією програмою можна було користуватися 7 днів зараз вже 15.

Можливо, коли ви будете, читати ці рядки нею можна буде користуватися вже 21 день або ще більше. Все це добре, але ціна на twidium inviter весь час зростає і це не дивно якщо чесно. Як на мене так це просто маркетинговий хід, щоб розкрутити програму, так як реальна її вартість не менше 5тис і знаєте, чому я так дума?

Ось дивіться: на даний момент програма twidium inviter варто 950руб за рік користування, що по-моєму, копійки, так як якщо включити мозок, то цю програму можна окупити за ті ж 15 днів, які вам даються. Вам всього лише треба зробити 10 акаунтів і кожен день набирати на них читачів.

У минулому я вже працював з цією програмою і набрав практично 1000 передплатників (читачів) за тиждень. І тут постає незграбний питання, а що якщо просто за 15 днів прокачати 10 акаунтів, закинути їх в біржі посилань і потім заробити 1-3тис там за 2-5 тижні? До речі, забув сказати, що сплативши twidium inviter ви зможете її встановити відразу на 3 комп’ютери.

Ммм цікаво, скільки в місяць можна заробити відразу ж на 30 акаунтів в твіттері? Думаю шукати вам ключ, crack (кряк) вже не має сенсу, так як я тільки що вам описав процедуру її окупності тоді, коли ви її ще не придбали. З цією програмою можна набагато більше заробити, ніж 1-3тис вже повірте.

Ось вам стаття,, почитайте корисна стаття, сам би цим твіттером впритул зайнявся, але мені треба розвивати свій сайт а, то моя совість мене замучить.

Також ключ можна просто виграти в лотереї або в конкурсі, які часто проводять розробники даної програми або написати огляд їх програми, як я, але для цього треба мати свій сайт з чималою відвідуваністю.

Якщо будете купувати програму twidium inviter, то разом з нею ще ви отримаєте непогані подарунки і бонуси. Всі подробиці читайте на сторінці. Тут я опишу найсмачніші подарунки, які мені сподобалися.

Знижка 30% на експертизу вашого сайту від компанії SiteClinic.ru

25% знижка на покупку твіттер-акаунтів від Buyaccs.com

Для нових користувачів біржі контенту eTXT – безкоштовне поповнення балансу на 300 гривень.

Також ви можете набути twidium inviter з іншими програмами для розкрутки сайту з 25-30% знижкою. Всі подробиці дивіться. Гарні ж у них подарунки вийшли, вміють заманювати до себе ^ _ ^.

В заключний я хотів би ще помітити, що поки що немає аналогів даної програми як в Україні так і зарубіжному, є звичайно купа сервісів таких як Plibber, але по-перше половина з них платні, а по-друге у них можливості набагато скромніше.

Наприклад, на сервісі можна зберігати налаштування і кожен раз доводиться їх знову заповнювати. Вам постійно треба буде чекати своєї черги, так як ви не один там такий будете, в той час як twidium inviter може легко зробить всю роботу за вас.

Ось така коротше програмка. Якщо ви все ж таки зібралися робити гроші на твіттері сидячи вдома на дивані біля телевізора, а не орати, як раб на кого-небудь, то я б на вашому місці ловив халяву поки що вона ще є. Тобто поки що програма коштує всього 950руб.

Рубрика: Корисні програми Мітки: Методи заробітку в мережі, Софт, Соціальні мережі

Ссылка на основную публикацию