Тунельний адаптер Microsoft Teredo – як виправити помилку & quot; код 10 & quot ;?

Якщо ви виявили на своєму комп’ютері помилку, пов’язану з тунельним адаптером Microsoft Teredo, то поспішаємо вас порадувати, що «лікується» це досить просто і швидко. Перше, що вам потрібно знати – це те, що для виправлення неполадки немає необхідності встановлювати які-небудь драйвера, а друге – для того, щоб вирішити проблему необхідна лише командний рядок. Давайте ж по порядку в усьому цьому розберемося.

Де використовується адаптер Microsoft Teredo?

Microsoft Teredo – це протокол, необхідний, щоб передавати пакети з мережі IPv6 в IPv4, тому будь-яка ОС Windows спочатку має все необхідне забезпечення для роботи з даним протоколом, що підтверджує той факт, що для вирішення поставленого завдання не потрібно нічого завантажувати.

Виправлення помилки «Код 10»

Якщо ж в диспетчері пристроїв поле Тунельний адаптер Microsoft Teredo має жовтий застережливий значок про помилку, а при відкритті властивостей адаптера ви бачите рядок «Запуск цього пристрою неможливий. (Код 10) », то вирішенням проблеми буде відключення цього пристрою в системі.

Для цього потрібно провести деякі дії в командному рядку Windows. А саме:

    1. Відкрийте командую рядок від імені адміністратора (Пуск – Виконати).

    1. У рядку для введення введіть cmd і натисніть Enter на клавіатурі.
    2. У вікні пропишіть команду netsh.

    1. Для відключення Microsoft Teredo введіть interface teredo set state disabled. Також необхідно відключити протокол isatap. Для цього пропишіть дану команду: interface isatap set state disabled.
  1. Перезавантажте комп’ютер.

підсумок

Описані вище дії допоможуть вам позбавитися від проблем з Microsoft Teredo, якщо ваш комп’ютер використовує IPv4. В іншому випадку, відключення протоколу Teredo не допоможе вирішити проблему. При використанні IPv6 спробуйте оновити драйвера для мережевої карти або відновити працездатність Microsoft Teredo вбудованим засобом відновлення Windows, запустити яку можна в тому ж командному рядку командою scannow. В крайньому випадку, 100% вирішенням проблеми буде повна перевстановлення Windows.

Ссылка на основную публикацию