Центр безпеки захисника Windows 10

На зміну Захиснику Windows, починаючи з версії 1709, з’явився Центр безпеки захисника Windows 10, який обзавівся новими функціями і змінами, пов’язаними зі зміцненням безпеки.

Щоб відкрити “Центр безпеки” натисніть правою кнопкою миші на значок на панелі завдань і перейдіть Перегляд панелі моніторингу безпеки.

У цій новій версії, Microsoft зосередив увагу на створенні ОС Windows 10 більш захищеним від здирників. А Контроль доступу до папок допоможе організаціям і звичайним користувачам, позбутися від вірусів – шифрувальників (експлойтів (Exploit Guard)). У керівництві, ми даємо вам по новому поглянути на нові функції програми захисника Windows 10, що прийшли з оновленням Fall Creators:

 1. Захист від вірусів і загроз – моніторинг вашого пристрою від зовнішніх і внтреннем загроз. Тут можна запустити сканування і отримати оновлення Захисника для виявлення новітніх баз даних. В ОС Windows 10 версії 1709, розділ також містить параметр Контрольований доступ до папки.
 2. Захист облікових записів – захистить ідентичність при вході в Windows. Обліковий запис буде стимулювати користувач встановити пароль або PIN код, якщо динамічна блокування перестала працювати.
 3. Брандмауер і захист мережі – це управління настройками контролю ваших мереж і інтернет з’єднань.
 4. Управління додатками / браузером – дозволяє використовувати для захисту пристрою від потенційно небезпечних програм, файлів, сайтів і завантажень. Розділ також містить параметри конфігурації Захисту від експлойтів.
 5. Безпека пристрою – дає вам більш повне уявлення про функції безпеки встановлених пристроїв. Надає звітність і управління вбудованими пристроями. Перемикання на поліпшення захисту
 6. Продуктивність і працездатність – тут можна подивитися стан здоров’я продуктивності вашої системи, встановлених пристроїв. Дозволяє тримати пристрій в працездатному стані і останньою версією Windows 10.
 7. Параметри для сім’ї – забезпечує контроль за дітьми, дозволяє управляти доступом веб-сайтів вашої дитини.

Кожна з областей семи захистів, відображається значком статусу:

 • Зелений колір означає, що пристрій досить захищене і немає ніяких дій, що рекомендуються.
 • Жовтий означає, що є рекомендація щодо забезпечення безпеки.
 • Червоний застережливий вас щось потрібне ваше негайне уваги.

Для отримання додаткової інформації про Центр безпеки захисника Windows 10, см:

Контрольований доступ до папки

Функція Контрольований доступ до папки призначена, щоб додати додатковий рівень безпеки для захисту файлів від шкідливих програм і загроз, таких як вимогателі.Еслі ця функція включена, то система відстежує зміни додатків, а ваші файли зберігаються в певних захищених папках. Якщо який-небудь додаток буде намагається внести зміни в файлах, контрольований доступ до папки зупинить таку спробу, ви отримаєте настільне повідомлення про підозрілу активність.

Як включити Контрольований доступ до папки

Контрольований доступ папки за замовчуванням відключений, якщо необхідно включити, перейдіть до Центру безпеки захисника Windows 10. Параметри >> Оновлення та Безпека >> Безпека >> Відкрити Центру безпеки захисника Windows >> Захист від вірусів і загроз >> Захист від програм-шантажистів. Увімкніть тумблер для запуску функції.

Як відключити Центр безпеки

Якщо необхідно повністю відключити Центр безпеки захисника Windows 10, використовуйте цей посібник. Це пакет програмного забезпечення безпеки має забезпечити першу лінію оборони для захисту пристрою та даних від шкідливих програм, вірусів, здирників, шпигунських програм та інших відов.Хоть антивірус запускається автоматично, і він може відключити себе, як тільки буде встановлено сторонній антивірус. Windows 10 не пропонує спосіб відключення його на постійно. Можливо, очевидна причина полягає в тому, що Microsoft не хоче, щоб пристрій залишалося без будь-якого захисту.

Проте, все ще існують деякі випадки, коли деякі користувачі можуть віддати перевагу не використовувати Захисник Windows 10, наприклад, коли комп’ютер не підключений до мережі, або де підключення периферійних пристроїв не допускається.

 

З іншого боку, якщо ви встановлюєте програмне забезпечення, яке вимагає деактивації антивіруса, тоді для правильної установки, потрібно відключити вбудований антивірус:

 1. Відкрийте Центр безпеки Windows 10.
 2. Натисніть Захист від вірусів і загроз.
 3. Натисніть Параметри захисту від вірусів і загроз.
 4. Вимкніть захист в режимі реального часу, зсунувши тумблер.

Після виконання цих дій, Центр безпеки захисника Windows 10 буде відключено, що робить його нездатним та завершувати роботу шкідливе ПЗ. Однак це тимчасове рішення, антивірус буде повторно активований автоматично після перезавантаження пристрою.

Ссылка на основную публикацию