Три Року Сайту (Блог Андрія Зіміна) 2020

Три роки сайту яка тепер вигода для вашого блогу

Добрий день друзі. Сьогодні у мене чудовий настрій, яким я б хотів поділитися з вами. В цей день наш блог INFO-KIBERSANT.RU переживає свій третій рік Народження! Тобто 20.03.2016 виповнюється три роки сайту «Блог Андрія Зіміна»! І мені особливо приємно, що триріччя нашого сайту співпало з Днем Весняного Рівнодення. З чим я, відповідно, сердечно вітаю наш сайт, себе, як автора, і вас, читачів цього блогу!

У чому складність молодого сайту

Я думаю, для багатьох авторів молодих сайтів не буде секретом, якщо я їм розповім, що пошукові системи відносяться до багатьом молодим ресурсів упереджено. Якщо сайту менше року, то більшість пошукових систем налагоджують на нього спеціальний фільтр, так звану Пісочницю, який накладається на молодий сайт за неправильну перелинковку.

Вчасно цього фільтра, пошукові системи не пускають багато статей блогу в топ 10 тільки через те, що сайт молодий. З одного боку це здасться несправедливо, і я з цим згоден. Але, з іншого боку, кожен день з’являється така кількість нових ресурсів, що мова йде не на тисячі, а на мільйони!

Якщо всі статті даних нових сайтів почнуть виходити в топ, мені важко сказати, що буде. Зазвичай, Пісочниця триває до шести місяців. Є ще фільтр «Вік сайту», який триває в середньому, рік (частина блогерів вважають його як-би продовженням пісочниці або навіть одним фільтром). Саме тому багато авторів купують домени, яким вже більше року, щоб бути впевненим, що сайт не під цим фільтром.

Але при цьому, потрібно бути точно впевненим, що домен не був, наприклад, під АГС. Інакше ви свого нового ресурсу зробите тільки гірше. Домен обов’язково повинен бути чистим. Також, частина блогерів створюють новий сайт з новим доменом, пишуть на нього кілька статей, і потім активно не працюють, тобто статей створюють мало.

Далі, писати велику кількість статей ці автори починають після проходження сайтом пісочниці, або «Віку сайту» тобто через рік. При цьому, щоб успішніше просувався блог, після «Пісочниці» потрібно якомога частіше писати статті. В ідеалі, раз в день!

Також, я б хотів порадити власникам молодих сайтів не ставити Яндекс Метрика і інших лічильників на блог, до досягнення вашого сайту віку 1 року. І це я говорю не просто так. В даний період, тобто якщо вашому сайту всього пара кілька місяців, відвідуваність сайту від 1 до 100 осіб на добу.

І буде краще для сайту, якщо в цей час Яндекс не знатиме, яка дійсна відвідуваність вашого сайту. Нехай відвідуваність вашого сайту в даний період залишиться для Яндекса загадкою.

Так як він не буде налагоджувати на сайт погану карму (є таке поняття для сайту). І сталося в кінці року, коли ваша відвідуваність буде від 100 чол / день, можна ставити Метрику від Яндекса. Нехай Яндекс побачить, який ваш ресурс відмінний і рейтинг вашого сайту почне рости буквально по днях! Також, до року я не раджу ставити на сайт рекламу, взагалі ні-яку! Нехай пошукові системи бачать, що ваш сайт чистий від реклами!

На жаль, я сам раніше не знав цієї інформації, і буквально через місяць після народження мого сайту вніс його в різні рейтинги, поставив багато лічильники, в тому числі від Яндекс Метрики, LiveInternet, різні лічильники від Майла, Рамблера і інші.

Добре, через кілька місяців після цього неподобства одна дівчина блогер порадила мені позбутися від більшості даних лічильників, що я і зробив. Я до сих пір вдячний цій милій дівчині. Повірте, друзі, зайві лічильники вам нікчему! І не важливо, три роки вашого сайту або тільки рік.

Лічильників досить два (можна один), та ж Метрика і LiveInternet. Ніяких Топ Майл, Рамблер та інше. Просто в них немає ніякої необхідності, плюс вони дають зайві посилання з кожної сторінки вашого блогу. А це дуже погано! І тег noindex вам при цьому не допоможе, а може навпаки, нашкодити!

Три роки сайту яке в цьому перевага

Як це не здасться багатьом дивним, але коли виповнюється три роки сайту, він насправді отримує переваги, порівняно з більш молодими ресурсами (я маю на увазі сайтами від року). В цьому випадку, пошукові системи починають менше звертати увагу на подібні ресурси і робити різну гидоту по відношенню до сайту, на зразок різних фільтрів (особливо їх любить Google), затримки індексування, банів, невидачі статей в топ та інше.

І це насправді так. Пошукові системи бачать, що ваш сайт протримався цілих три роки, а це значить, що малоймовірно, що ви від нього відмовтеся. Так як більшість сайтів (90%) живуть від кілька місяців, до півроку, потім їх просто господарі кидають. Ро
биться це з різних причин, ми зараз в це не вдаватимемося.

Іншими словами, коли вашому сайту три роки, можна трохи розслабитися. Пошукові системи люблять ті сайти, які постарше. Та й не тільки пошукові системи, у користувачів теж більше довіри до сайту, якому вже кілька років, в порівнянні з тим ресурсом, яким місяць від народження. Зазвичай, після того, як сайту буде три роки, пошукові системи на нього фільтри не накладають (Зрозуміло, якщо господар сайту не зробив грубих помилок!).

Але сильно розслаблятися не варто, інакше ви можете просто запустити свій ресурс і його рейтинг покотиться вниз. Потрібно також продовжувати писати нові, корисні статті, причому бажано частіше. Отримувати нові вхідні посилання, лайки в соціальних мережах, нові коментарі та інше.

У чому тепер основна відмінність трьох річного сайту від інших, а в тому, що пошукові системи стануть до нього ставитися з меншою упередженістю. Я сам про цю інформацію дізнався два роки тому і весь цей час чекав, коли ж буде три роки сайту INFO-KIBERSANT.RU і можна буде трохи «Розслабиться».

Але, незважаючи на все це, над сайтом «Блог Андрія Зіміна» належить ще досить багато роботи, від дизайну, до очищення зайвого коду, редакції застарілих статей, написанні нових книг та інших навчальних матеріалів. А головне – збільшення кількості корисних, цікавих і інформативних статей, які ви, мої дорогі читачі, будете з цікавістю читати і дізнаватися з них багато нового!

P.S. в честь такої події я не міг не пролити ще на два тижні Акцію по знижки 50% на мою книгу «Як грамотно оптимізувати Windows?».

Ссылка на основную публикацию