tplinklogin net вхід в систему розберемо по поличках

Всіх вітаю дорогі друзі! У цій статті розглянемо як налаштувати Tplinklogin net вхід в систему. З метою забезпечення правильного з’єднання до інтернет-мережі через роутер «TP-LINK» необхідно відвідати ресурс «». Найчастіше при відкритті даного сайту користувач може зіткнутися з помилкою. Тут я допоможу вам розібратися з розділом адміністратора і налаштуванням роутера.

Як виконати Tplinklogin net вхід в систему на прикладі «TP-LINK TL-WR741N»

Перш за все слід підключити роутер за допомогою кабелю «Ethernet» до ПК. Такий кабель надається в комплекті разом з купленим пристроєм. Кабель підключається до входу «RJ-45» на материнській платі, або на окремій мережевої карти.

Підключіть кабель до порту «LAN», що знаходиться на пристрої у вигляді чотирьох роз’ємів. Тут такі порти відзначаються жовтим кольором. У порт під синім кольором підключається інтернет-кабель постачальника послуг.

Слід підключити харчування до пристрою і включити з’єднання «WI-FI» кнопкою «ON» на пристрої, а також відновити настройки до заводських натисканням і утримуванням протягом десяти секунд кнопки «Reset» за допомогою олівця або іншого тонкого предмета.

Після того перейдіть в налаштування мережі на комп’ютері. Зайдіть в «Пуск», а далі «Панель управління» – «Мережа та Інтернет» – «Центр управління мережами і загальним доступом» – «Зміна параметрів адаптера».

 

Увійдіть в «Підключення по локальній мережі», де вам треба вибрати четверту версію інтернет-протоколу.

Увімкніть функцію отримання IP і адреси DNS в автоматичному режимі, зазначивши відповідні пункти. При відкритті «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» там може бути зазначено щось на зразок 8.8.8.8. Так вам буде закритий доступ до сайту. Тоді можете прописати тут «192.168.0.1».

Застосуйте настройки, натиснувши «ОК» і введіть в браузері адресу заповітного сайту. Тут вам здасться вікно авторизації. В обох пунктах введіть «admin».

Почніть з швидкого налаштування роутера.

Тут виберіть тип інтернет-підключення, звіривши дані з договором про надання інтернет-послуг. В даному випадку вибирається режим «PPPoE».

Введіть логін, пароль та інше, надані вам разом з договором.

Задайте настройки для бездротового режиму підключення. Придумайте ім’я мережі «Wi-Fi» і восьмизначний пароль. Ще слід зазначити «WPA2-Personal». Інші дані залиште стандартними.

Перезавантажте пристрій для підтвердження зміни налаштувань, натиснувши «Перезавантажити».

Тепер вам забезпечений доступ до «Wi-Fi». Без проблем скористайтеся ним з мобільного пристрою. Для використання інтернету цих налаштувань вистачає, а для подальшого освоєння технологій ви можете прочитати інші статті на дану тему.

Отже, я розібрав детально відповідь на питання tplinklogin net вхід в систему, сподіваюся все зрозуміло. Якщо залишилися питання – задавайте їх у коментарях!

Ссылка на основную публикацию