ТОП головоломки на Андроїд і iOS

Сьогодні я розповім вам про п’ять, на мій погляд, кращих головоломок на Андроїд і iOS. Так, деякі ігри з даної вибірки не є головоломками в чистому вигляді, швидше за непоганий симбіоз з іншими жанрами. Але від цього вони не стають менш мозговиносящімі.

Munin

Завантажити на ОС Андроїд (версія гри) -.
Завантажити на iOS (версія гри) -.

На п’яте місце сьогоднішній підбірці я поставив чудову головоломку під назвою -мунін. Гра дозволить нам зануритися в світ скандинавської міфології, в якому нам потрібно допомогти птиці – віснику Одіна (ворону, перетвореному в людини з плоі і крові) повернути свої втрачені пір’я. Для того щоб вдало дістатися до поставленої мети вам потрібно виконати величезний шлях: рухати стіни, обертати різні елементи локацій, проходити лабіринти і багато іншого.

Зрозуміло, на вашому шляху будуть зустрічатися різні заплутані головоломки, які змусять не слабо поворушити мізками, щоб знайти відповідне рішення.

Lara Croft Go

Завантажити на ОС Андроїд (версія гри) -.
Завантажити на iOS (версія гри) -.

Гра займає четверте місце, особисто мені дуже імпонує, що не стільки кількістю різних головоломок, а й непоганий атмосферою і динамікою, яка не дозволить вам заснути в процесі гри. Гра про яку йде мова, називається – Lara Croft Go.

Це не перша гра з подібною маханікой, досить згадати горезвісний Hitman Go, але кому, як не Лару Крофт підходить атмосфера загубленого світу, древніх руїн мозгодробільних головоломок і неймовірною атмосфери пригод.

Гра поділена на п’ять різних глав, можна назвати їх рівнями, в яких в цілому налічується понад сімдесят головоломок різного ступеня складності.

The Room 3

Завантажити на ОС Андроїд -.
Завантажити на iOS -.

Упевнений, що багато хто знайомий з популярної серією ігор The Room ще по попередніх частинах. Третя частина серії – The Room 3 подарує нам нову порцію пригод і, звичайно, нові ще більш заплутані головоломки. У порівнянні з попередніми частинами, розробники вирішили піти далі і розширити локацію з однієї кімнати, до цілої Англії в якій, власне, і розгортається весь ігровий процес.

У третю частини “кімнати” вам також доведеться зустрітися з якимсь персонажем, який буде активно брати участь у вашій грі, і навіть буде давати підказки.

Monument Valley

Завантажити на ОС Андроїд -.
Завантажити на iOS -.

З усіх представлених в даній збірці ігор, гра зайняла друге місце, на мій погляд, найскладніша. Ця гра занурює вас в сюрреалістичний світ складається з безлічі сходів і переходів. Ваше завдання провести по всіх цих шляхах головну героїню – принцесу. Навколишній світ вас буде змінюватися і спотворюватися, прямо на ваших очах, в неймовірних формах.

Шукаючи приховані шляху і неочевидні рішення найскладніших завдань ви зможете досягти вершини замку.

Framed

Завантажити на ОС Андроїд -.
Завантажити на iOS -.

І, нарешті, на перше місце в сьогоднішньому ТОПі я поставив чудову іграшку під назвою Framed. Гра виконана в такому жанрі як – оповідна головоломка, тобто вам доведеться не тільки вирішувати завдання, але подорожувати по своєрідному сюжету.

Більш того сюжет гри по суті, ні лине, тобто ви можете змінювати його і вибирати найбільш підходящий варіант, для вирішення того чи іншого завдання. Всі вищеописані дії ви буде здійснювати шляхом зміни анімованих сцен, візуально нагадують комікс.

Іграшку відрізняє не тільки оригінальний геймплей, але і захоплююча нуар атмосфера. Що, я на сто відсотків упевнений, сподобається любителям і цінителям жанру.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, ви залишилися задоволені даною підбіркою, якщо це так, то буду вам дуже вдячний якщо ви розділяєте цю цікавою підбіркою в своїх акаунтах в соціальних мережах (наприклад, в соціальній мережі Вконтакте). Також, ви можете доповнити цей список своєю улюбленою грою, для цього вам потрібно скористатися спеціальною формою коментування розташованої нижче.

Ссылка на основную публикацию