ТОП 7 програм для перевота відео

На сьогоднішній день користувачі застосовують для повороту відео не тільки спеціальні програми, а й відеоредактори. Необхідного для редагування роликів софта зараз досить-таки мало, тому в статті будуть описуватися представники обох напрямків.

Програми для редагування

У даній статті будуть розглядатися найкращі варіанти для повороту відео. Вибрати який саме підійде для вас, можна виходячи з того результату, який необхідно отримати в результаті.

редактор ВидеоМАСТЕР

Ця програма пропонує своїм користувачам великий функціонал. Ви зможете не тільки повернути запис, але і склеїти кілька відео, застосувати фільтри, використовувати певні ефекти, встановлювати параметри ролика і багато іншого. ВидеоМАСТЕР поширюється платно, але для початку можна скористатися безкоштовною пробною версією.

Free Video Flip and Rotate

Дані редактор має в своєму арсенал тільки функцію повороту. Запустивши програму, ви отримаєте вікно, в якому розташовані два екрани. У першому буде відображатися вихідне відео, а в другому – вже відредагований варіант. Інтерфейс редактора дуже простий, а все опції розташовані в головному вікні. Додатковою функцією є конвертація готового відео в будь-який із запропонованих форматів.

утиліта відеомонтажу

Запропонований варіант редактора прекрасно справляється із завданням повороту ролика. Якщо ви новачок в обробці відео, ця програма ідеально вам підійде. Інтерфейс редактора дуже простий, і не змусить вас довго вникати в роботу утиліти.

Програма Movavi Video Editor

Цей редактор містить в собі всі необхідні інструменти, які можуть стати в нагоді для обробки відео. Можливість повертати ролики також входить в їх число. Крім цього в утиліті передбачені всі опції, здатні поліпшити зовнішній вигляд вашого проекту.

Читайте також: 6 популярних програм для оцифровки відеокасет Як перевернути відео в kmplayer на 90 або 180 градусів? Чи можна побачити заново віддалене відео на YouTube (Ютуб)? Кращі програми для створення аватарок

Програма Adobe Premiere Pro

Цей редактор один з представників всім відомої компанії Adobe. Софт сподобається будь-якому користувачеві, хоча розрахований на більш досвідчених користувачів. Незважаючи на це, новачкові буде не дуже складно самостійно розібратися у всіх наявних функціях редактора. Однією з них також є поворот роликів.

Програма Sony Vegas Pro

Цей редактор став найпопулярнішим серед своїх попередників. Він вміщує в собі всі можливі опції, які можуть стати корисними при обробці медіафайлів. Недосвідчені користувачі будуть змушені витратити певну кількість часу для освоєння цього редактора, але ця утиліта варто витраченого на неї часу.

редактор VirtualDub

VirtualDub відмінний варіант для тих користувачів, які часто викладають ролики на свої сторінки в соціальних мережах. Програма включає в себе всі функції, які можуть знадобитися користувачам для обробки відео, перед тим як запостити його. Розробниками також передбачено кілька корисних додаткових функцій, наприклад, запис роликів з монітора і опція для створення гифов.

висновок

У даній статті були описані найпопулярніші і прості редактори, які допоможуть користувачеві повернути ролик. Практично всі подібні програми мають цю функцію, тому складно вибрати з них ту саму, яка підійде для поставлених перед вами завдань. Для того щоб зупинити свій вибір на якійсь одній утиліті, вам необхідно ознайомитися з усіма її особливостями і доступними функціями. Тільки тоді ви зможете вибрати один редактор з безлічі запропонованих в інтернеті програм, який ідеально підійде під ваші вимоги.

Ссылка на основную публикацию