ТОП-7 додатків для презентацій на Андроїд: створення і перегляд

Створювати, редагувати і переглядати презентації ви можете за допомогою Андроїд додатків доступних для безкоштовного скачування в Google Play.

7-10 років тому мобільні офісні програми страждали від слабкої технічної оптимізації, незручного контролю, заплутаного інтерфейсу, що змушує годинами копирсатися в меню, шукати відповідні кнопки і намагатися не промахнутися, і не натиснути «зайвого».

Зараз же ситуація в корені змінилася – розробники старанно переносять на операційну систему Android комп’ютерні напрацювання, пропонують використовувати жести і навіть передавати контроль тим, хто сидить за ПК з Windows або MacOS. І, якщо вже часи змінилися, пора вибирати нових улюбленців!

Google Slide

Новинка на Андроїд від іменитого бренду, яка схрещує ідеї Microsoft, і видає вже нові концепції з цікавими механіками. У додатку частково знайомий інтерфейс, дивно великий функціонал (як в PowerPoint, де можливі будь-які експерименти і настройки), і мінімальна кількість обмежень, здатних завести в глухий кут.

А ще в Slide продуманий спосіб взаємодії з інформацією, що додається з хмарних сховищ і сторонніх джерел: навіть при сильному бажанні проблем не виникне!

Microsoft PowerPoint

Додаток – легенда жанру, яка офіційно випущена для Android з усіма нововведеннями, здатними допомогти при опрацюванні презентацій на смартфонах і планшетах. Тут працюють жести, вибираються макети і шаблони, редагується шрифт, і безперервно видаються поради про управління, і поданні інформації.

Так, наприклад, можна продемонструвати і форми з Excel, і графіки, і діаграми, які обов’язково запам’ятаються публіці: головне – розібратися в правильному порядку дій.

WPS OFFICE

Знаменитий офісний інструмент на Андроїд, розроблений Kingsoft і зосереджений на взаємодії з презентаціями в експериментальному форматі: по суті, розробники скасували традиційний підхід і, забувши про макетах і інші обмеження, зосередилися на справжній «інформаційної живопису».

Оформлення тут запозичено у абстракціоністів. Шрифти – у модних журналів. А макети вимальовуються так, як захотілося кожному окремому учаснику спільноти. В результаті виходить нестандартна мішанина з художнім підтекстом і дивовижними експериментами.

Adobe Spark Page

Розробники з Adobe при розробці офісного інструменту, здається, перестаралися, і замість компаньйона, який здатний працювати з презентаціями, придумали щось середнє між графічним редактором і текстовим помічником. А тому тут інформація легко складається в візитки, запрошення і навіть веб-сторінки. Результат завжди шокує (в позитивному сенсі), а експериментувати з додатком ніколи не набридає.

Office Presentation

Серйозний інструмент з лаконічним дизайном і цікавим наповненням. Сотні шрифтів, зображень, макетів, шаблонів і підказок для новачків. Підтримуються, мабуть, будь-які формати – від тих, які відповідають за музику і до тих, які відтворюють відеоролики.

Prezi Viewer

Практичний мобільний компаньйон на Андроїд, що допомагає в два рахунки оформити важливу інформацію і піднести в тому вигляді, який стане зрозумілий всім і кожному. З плюсів Prezi – передбачуваний інтерфейс, безкоштовне розповсюдження, робота з графіками і таблицями. З мінусів – крихітні проблеми з оптимізацією, які розробники зобов’язані вирішити найближчим часом.

Polaris Office

Незамінний інструмент на Андроїд, схрещувати воєдино Word, Excel, графіки, таблиці та презентації. Розробкою програми Polaris Office займається відома студія Infraware, а тому можна не переживати ні про рекламу, ні про платні підписках (весь контент видається відразу і без обмежень), ні про проблеми з оптимізацією.

По частині функціоналу теж повний порядок – інструментарій великий, допомагає працювати з текстами і документами, зображеннями і відеороликами, графіками і таблицями.

Ссылка на основную публикацию