ТОП-5 Платформери на Андроїд і iOS

Всім привіт, шановні читачі. В ефірі нова добірка цікаві ігор на операційні системи Андроїд і iOS. На цей раз я вирішив зробити добірку кращих платформер. Пам’ятаю ще в дитинстві, на консолях, я загравався в платформери. Отже, поїхали.

Sword of Xolan

Завантажити на ОС Андроїд (Android) -.
Завантажити на iOS -.

На п’ятому місці в нашому сьогоднішньому ТОПі епічних платформер виконаний в ретро стилі під назвою – Sword of Xolan. У вашу головне завдання входитиме управління хоробрим героєм, якому належить протягом тридцяти рівнів гри хоробро боротися з різними типами монстрів лізуть з усіх отворів і щілин. У грі налічується понад тридцять різноманітних ворогів-монстрів і три кровожерливих боса, впоратися з якими буде ой як нелегко.

Крім все інших принад іграшки, Sword of Xolan може похвалитися повністю налаштовується на гравця сенсорним управлінням і продуманою системою досягнень.

Leo’s Fortune

Завантажити на ОС Андроїд (Android) -.
Завантажити на iOS -.

Наступна гра на яку хочеться звернути увагу називається Leo’s Fortune. Головним героєм, а це саме герой, тому що володіє чимось на зразок вусів, буде пухнастий кульку-монстр на ім’я Лео. Завдання головного героя проста і банальна знайти нахабно вкрадене, якимось злодієм, золото належить вам по праву. Весь процес гри розбитий на двадцять чотири насичених фарбами рівнів, повними пастками, головоломками та іншими цікавими речами.

Найбільший недолік даної іграшки в тому, що вона є платною і стоїть аж ніяк немаленьких, за мірками мобільних ігор, грошей.

Dark Sword

Завантажити на ОС Андроїд (Android) -.
Завантажити на iOS -.

Почесне третє місце в наше ТОПі займає гра, яку я вже включав в одне зі своїх відео – гра під назвою Dark Sword. Як це часто водиться в іграх подібного типу, вам належить зануритися в темну і моторошнувату атмосферу. Причина проста – дракон викрав сонце, яке вам, власне, і належить повернути. У цьому вам допоможе головний герой – темний лицар. На шляху до мети вас чекає величезна кількість похмурих рівнів, населених різними монстрами і іншими тваринами.

Бойова система в грі дійсно вражає: різноманітні типи ударів і комбо будуть радувати око протягом всієї гри, а система прокачування буде робити вашого героя все сильніше від рівня до рівня.

Rayman Adventures

Завантажити на ОС Андроїд (Android) -.
Завантажити на iOS -.

Друге місце займає барвистий платформер – Rayman Adventures. Ця гра вже третя частина популярної серії ігор про пригоди головного героя Реймана. Відмінний геймплей, суперское графіка, захоплюючий сюжет, ну і звичайно важко передати атмосфера. Всі ці епітети з легкістю можна віднести до цієї іграшці. Вас чекають швидкісні пробіжки по таким локаціях як: Олімп, середньовічний замок, ліс і інші.

У цій нелегкій подорожі на шляху до заповітної мети (викраденим яйця чарівного дерева) вас буде супроводжувати супутник – рудоволоса бестія вікінг на ім’я Барбара.

Shadow Blade

Завантажити на ОС Андроїд (Android) -.
Завантажити на iOS -.

І нарешті, перше місце займає іграшка на Android і iOS, яку я витратив багато годин проходячи її рівень за рівнем. Зустрічайте, перше місце займає шалено затягує – Shadow Blade. Вам належить узяти на себе управління головним героєм – ніндзя і рівень за рівнем пробиватися через натовпи ворогів і різні інші перешкоди виникають на вашому шляху.

І грі будуть доступні не тільки стандартні удари, а й подвійні стрибки по стінах, а також влучні кидки сурикенов.

Всі рівні розбиті на сектори, у міру проходження цих секторів поточний прогрес гри буде автоматично збережений.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, вам сподобалася ця ТОП добірка кращих платформер (Android і iOS платформери). Буду вдячний якщо ви поділитеся даної добіркою в своїх акаунтах в соціальних мережах, наприклад в ВК. Якщо у вас є чим доповнити цей матеріал, наприклад, своїми улюбленими платформер, то можете поділитися ними в коментарях до цього запису.

Ссылка на основную публикацию