ТОП 3 програм для прихованого запису екрану комп’ютера – огляд

Чи виникала у вас необхідність дізнатися, що роблять за ПК інші люди під час вашої відсутності? Для цих цілей існують програми, завдання яких – прихована запис екрану комп’ютера. Розглянемо докладніше, що це за софт.

Як це працює

Принцип роботи такого софта – прихований збір і аналіз дій користувача за ПК, надання повного звіту. Існують програми, які ведуть прихований моніторинг. Дізнатися, що таке програма встановлена ​​на ПК складно. Деяких немає навіть в «Диспетчері завдань».

Програма для прихованого запису екрану комп’ютера

Принцип дії полягає в прихованому зборі інформації про те, що людина робить на ПК поки вас немає. Розглянемо ТОП3 таких додатків.

SpyGo

Безкоштовна утиліта, яку скачайте з офіційного сайту розробника за адресою: http://spygosoft.com/. Розповсюджується по умовно безкоштовної ліцензії. У пробної версії є обмеження на тривалість моніторингу до 20 хвилин за день. Чи не вийде відправляти звіти на електронну пошту. можливості:

 1. Стеження за натисканням клавіш;
 2. Записує все що з’являється на «Робочому столі»;
 3. Зберігає в формат відео все, що відбувається на моніторі: відкриття додатків, операції з файлами;
 4. Контроль за їх відкриває сайтами (часто відвідувані ресурси, час знаходження);
 5. Стеження за включенням і вимиканням, підключенням флешок.

ZD Soft Screen Recorder

Додаток призначений для запису інформації з монітора в відеофайл. Головне перевага-простота. Відео та звук записується високої якості, займає небагато місця на HDD. Налаштуйте її так щоб вона виробляла запис за розкладом, стежила за курсором, в прихованому режимі. Завантажте її з офіційного сайту за адресою: https://www.zdsoft.com/downloads/. Установка проста. Двічі клікніть по інсталяційного «exe» файлу. З’явиться вікно програми. Натиснувши на кнопку «Налаштування» (шестерня) відкриється вікно де визначте куди, якого формату зберігати відео. Пропонується використовувати три формату: Коротко про головне:

 1. Запис повного екрану або його частини;
 2. Накладення відео з веб-камери;
 3. Запис ігор.

NeoSpy

Відмітна особливість NeoSpy – невидима для користувача під час роботи. Може заховати присутність при установці. Виберіть один з двох варіантів установки: адміністраторський, прихований. можливості:

 1. Записує що відображається на «Робочому столі»;
 2. Моніторинг клавіатури;
 3. Стеження за відвідуєте сайтами;
 4. Показує в режимі online екран через інтернет з іншого ПК;
 5. Скріншоти екрану, веб-камери;
 6. Контроль системних подій. Включення або виключення ПК, підключення змінних носіїв.

висновок

Ми розглянули ТОП 3 програм за допомогою, яких ведеться прихована запис відео з екрану комп’ютера. Сама функціональна – NeoSpy. Головна особливість – її на видно в «Диспетчері завдань». Screen Recorder проста в роботі. Чи не доведеться витрачати час щоб розібратися в її роботі.

Ссылка на основную публикацию