Топ-10 видів шахрайства і обману в Інтернеті. Про кидал …

Вітаю вас, дорогі друзі. У цій статті ми поговоримо з вами про дуже хворий і неприємною для багатьох темі, як обман і шахрайство в інтернеті. Якщо ви вже давно бувалий користувач всесвітньої мережі, то ви, напевно, вже давно помітили, що лохотрон і обман в інтернеті тепер практично на кожному кроці і це навіть не дивно.

Адже інтернет це те середовище, де ти повністю анонімний, і тебе практично неможливо зловити, а значить і покарати. А в більшості випадків покарати взагалі нереально, так як кидали всесвітньої мережі можуть проживати в іншій країні, де закони нашої країни не діють. Так що я тут дрібниць, навіть ті користувачі, яких обдурили колись, самі йдуть в пошукові системи і вбивають там ось такий неприємний запит.

Як ви, напевно, вже зрозуміли, обман і шахрайство в мережі з кожним роком стає все більше і більше. Кожен хоче заробити в інтернеті і відкусити шматок свого пирога, незалежно від того як він це зробить. Все це породжує все нові і більш витончені, продумані способи обману простих, наївних користувачів, які познайомилися з інтернетом тільки зовсім недавно і ще не знають, що тут все інакше, ніж в простого життя.

Гаразд, не будемо більше тягнути гуму і перейдемо до тих самих методів, за якими обдурюють простих громадян, в надії на них підзаробити. Список мій буде хоч і великим, але далеко не повним, так як багато шахраї (кидали) еволюціонують, прям як віруси і з кожним днем ​​вигадують щось новеньке, що ще не зустрічалося в мережі. Тому якщо ви знайдете новий спосіб обману в інтернеті, прошу вас написати їх у коментарях, щоб інші користувачі знали про небезпеку.

Пожертвуйте гроші на дорогу операцію дитині!

Найпоширеніший спосіб обману в інтернеті. Ви, напевно, вже бачили купу сайтів, форумів, сторінок і груп у Вконтакте, де нібито потрібні терміново гроші маленькому бідному створінню, яке тільки що з’явилося на світло, а смерть його вже назад забирає. Найчастіше на таких сторінках можна побачити фото дитини і реквізити банку або номер гаманця WebMoney, на які можна перевести свої гроші на допомогу нужденним.

Дана інформація, звичайно не завжди помилкова, але в 80-90% випадків це чистої води лохотрон де шахраї, як досвідчені психіатри, грають на почуттях користувачів, змушуючи їх відправляти на їх рахунки в банку свої грошові кошти. Знаєте, якщо ви і справді хочете комусь допомогти, то включіть телевізор, а не інтернет. Там теж дуже часто звертаються по таку допомогу реальні люди з реальною проблемою. Дана інформація завжди строго перевіряється так, що їй можна довіряти. Особисто я ще не бачив, щоб обманщики примудрялися ще й по телеку просити гроші.

Стеження за другий вашою половинкою.

Теж досить поширений обман в мережі. Найчастіше шахраям навіть нічого робити не потрібно, так як ревниві парочки самі до них звертаються з проханням зламати пошту, аккаунт в соціальні мережах, аську, відправки SMS, переговорів і т.д. Ну, тут як завжди кидали спочатку просять заплатити, перш ніж заворушитися. Потім, після оплати, шахраї як правило пропадають без вести або далі грають з вами в детективну гру, відправляючи вам неправдиву інформацію, що там-то тут вештався (лась), то-то робив (а) і т.д. До тих пір поки у вас не пройде почуття ревнощів або ви не зрозумієте, що вас водять за ніс.

Хочеш назад свій номер аськи, заплати!

Все ж іноді деякі дані користувачів крадуть по їх же необережності. Згодом до таких людей приходить повідомлення з пропозицією повернути номер за невелику плату. Багато на це ведуться, тому що там у них список всіх їх друзів, знайомих і т.д, який їм шкода втрачати. Після оплати деякі кидали все ж повертають номер, але, на жаль, на цьому сюрпризи не закінчуються. Через якийсь час цій людині починати дзвонити, писати, мало не всі його друзі з темою: ну як тобі допомогли мої 2-3 тис на терміновий ремонт авто; або: ти так і не договорив, навіщо тобі гроші, але я як твій найкращий друг навіть не замислювався і відправив, так в чому була справа? Думаю, після такої ситуації у даної людини більше не залишиться друзів, навіть після того, як він повернув собі свій заповітний номер аськи.

МММ та інші фінансові піраміди.

Ссылка на основную публикацию