Топ 10 безкоштовних шутерів від першої особи для Windows 10.

Шутери від першої особи правили ринком ігор з самого початку. Частка ігор FPS, не так давно представляла собою половину з усіх ігор. На даний момент ринок ігор більш різноманітний, але блиск ігор FPS ніколи не зменшиться.

Довідка:  Шутер від першої особи (англ. First-person Shooter, FPS) – жанр комп’ютерних ігор, в яких ігровий процес ґрунтується на боях з використанням вогнепальної або будь-якого іншого зброї з видом від першої особи таким чином, щоб гравець сприймав те, що відбувається очима протагоніста.

Ігри, шутер від першої особи для Windows 10.

Ось список кращих безкоштовних ігор FPS для Windows 10, доступних у магазині Windows Store.

Modern Combat Versus:

Колишній лідер в мобільних пристроях Modern Combat Versus також доступний і для ПК. Ця розрахована на багато користувачів гра дозволяє гравцям вибирати свою роль як одного з 13 спеціалізованих агентів. Гра дозволяє гравцям формувати клани, команди, після цього борючись на будь-який з п’яти різних карт. Щоб заохочувати гравців, в грі є спеціалізовані турніри, трофеї і шанс піднятися у вищу лігу. Боріться в лютих, динамічних боях, що визначають нову еру мобільних шутерів. Звучить цікаво? Встановити гру з магазину.

Wolf:

Так, це той самий старий Вовк, якого ми грали в 90-ті. Тепер, доступний в магазині, концепція таже, як і ігрові опції. Єдині зміни стосуються графіки та звукових ефектів. Завантажте класику з Microsoft Store тут.

Last Hope – Zombie Sniper 3D:

Last Hope – Zombie Sniper 3D

 Коли я вперше зіграв в «Last Hope – Zombie Sniper 3D», це був новий досвід управлінням зброєю. На відміну від більшості інших ігор FPS, снайперська гвинтівка нестабільна під час прицілювання, і це додає складності. Однак це не єдиний USP в грі. Ландшафти дивні: від пустель до футбольних полів, сіл. Арени в основному пустирі. Отримайте цю дивовижну гру безкоштовно в магазині Microsoft.

Modern Combat 5: eSports FPS:

Modern Combat 5: eSports FPS

eSports FPS: Коли я вперше грав у цю гру, я був здивований, що вона безкоштовна, так як їй було що запропонувати. З дев’ятьма налаштованим класами і десятьма ігровими стилями Modern Combat 5: eSports FPS – досить важка і захоплююча гра. Безумовно, не для дітей, виробники ігор відзначають гру для дорослих (17+), а рейтинг виправданий за насильство, пов’язаний з ігровим процесом. Гру можна було зіграти як в одиночному, так і в розрахованому на багато користувачів режимі. Якщо вам це подобається, завантажте її з магазину Microsoft тут.

Dead Zombie Call: Trigger the Shooter Duty 5 (FPS):

Dead Zombie Call: Trigger the Shooter Duty 5 (FPS)

5-я версія в серії «Dead Zombie Call: Trigger the Shooter Duty 5» значно краще її, попередників. Історія 1945 року, Мертві солдати перетворилися на зомбі, і тепер вони утворюють клас ворогів. Основний гравець може мати різні типи зброї. Жорстка частина гри полягає в тому, що ваші союзники перетворюються на ворогів (зомбі), коли вони помирають. Таким чином, у міру того, якщо ви програєте, ваш ворог ставати сильнішими. Ця чудова гра доступна в магазині додатків тут.

Cold Planet Z:

Cold Planet Z

Чи не для людей зі слабкими нервами, гра відбувається на якийсь холодної планеті схожою на Марс. Коли все союзники гравця мертві і їх кишки лежать на підлозі, він залишається один, щоб помститися. У гри є такий необхідний рейтинг 17+ за екстремальне насильство. Якщо у вас жорстоке серце, то візьміть гру з магазину Microsoft тут.

Sniper Hunting: Wild Seasons:

Sniper Hunting: Wild Seasons

Хоча полювання заборонене на більшій частині земної кулі, це не означає, що люди не хочуть цього робити. Снайперська полювання: Wild Seasons приносить гру браконьєрства на комп’ютер, так що гравці можуть відчувати принадність полювання, фактично не завдаючи шкоди. Геймплей перенесе вас в африканську Саванну, де ви можете полювати на тварин і динозаврів зі снайперською гвинтівкою. Однак тварини намагаються втекти, вони бачать, що ви цілитеся в них. Таким чином, робота повинна бути виконана швидко. Отримайте цю дивовижну гру з магазина Microsoft.

Commando Blackout: Sniper Kill.

Commando Blackout: Sniper Kill

Цікава річ про Commando Blackout: Sniper Kill – передбачається що гравець лиходій, а не герой. Він найманий вбивця, якому доручено виконати п’ять місій. Він пересувається зі своєї високоточної снайперською гвинтівкою. Персонаж має обмежені боєприпаси і оточений ворогами. Цікаво? Завантажте Sniper Kill з магазину Microsoft тут.

Samurai Temple Strikes:

Samurai Temple Strikes

Мій список буде неповним, якщо я не додам японську гру. Отже, історія в тому, що ваш Храм був зайнятий мо
нстрами і безсмертними самураями, і ваш обов’язок – повернути його. Зброя має короткий радіус дії, а ворогів занадто багато. Щоб насолодитися цією дивовижною грою, завантажте її тут.

American Sniper Fury Gun Shooting Assassin Free Game:

American Sniper Fury Gun Shooting Assassin Free Game

Найбільший страх кожної людини – це стрільба з вогнепальної зброї – на вулицях міста. Припускаючи, що таке відбувається в місті головного героя, геймплей включає в себе знищення терористів і порятунок міста.

Ссылка на основную публикацию