Точка входу в процедуру ucrtbase terminate не знайдено в бібліотеці dll

Іноді трапляється так, що при спробі запустити або встановити програму або гру, вискакує повідомлення такого змісту: точка входу в процедуру ucrtbase terminate не знайдено в бібліотеці dll. Часто такими повідомленнями грішать програми компанії Adobe, а також деякі сучасні ігри, на зразок Mafia III або Відьмак.

Вікно помилки «точка входу в процедуру ucrtbase terminate не знайдено в бібліотеці dll»

Причини виникнення помилки

Як такий причиною є відсутність в системних бібліотеках важливих файлів.

Забігаючи вперед відразу хочеться сказати, що в більшості випадків дана помилка виникає через неякісне інсталяційний файл тієї гри або програми, при запуску та встановлення якої вона з’являється. Але щоб в цьому переконатися, потрібно спробувати все, що буде описано нижче.

Перелік можливих причин, за якими з’являється помилка «Точка входу в процедуру ucrtbase terminate не знайдено в бібліотеці dll»:

  • Розрядність Windows не відповідає системним вимогам гри;
  • Гра або програма була завантажена з інтернету, а, отже, при її «піратської» збірці могли пропасти потрібні файли;
  • Також під час скачування гри могли виникнути проблеми з інтернет з’єднанням, і потрібні файли не скачати;
  • В системі виникли помилки або збої;
  • Антивірус заблокував деякі файли програми або гри;
  • Комп’ютер заражений яким-небудь вірусом;
  • Невідповідність можливостей комп’ютера системним вимогам для запуску програми або гри.

Методи усунення помилки

Для початку увійдіть в безпечний режим і спробуйте запустити програму з іншого користувача. Якщо все благополучно запускається, то проблему варто шукати в самій програмі, якщо ж повідомлення про помилку залишилося, то справа в системі або в обладнанні.

Далі перевірте комп’ютер антивірусом, можливо шкідливе ПО блокує деякі системні файли. Також на диску з системою (як правило, це диск C: \) в папці System32 можна відшукати файл з ім’ям «kernel32.dll», Якщо ж розширення .dll замінено на .exe, то цей файл заражений вірусом.

Крім того, слід спробувати оновити драйвери вашого обладнання. Для цього треба зайти в «Диспетчер пристроїв»І, клацнувши правою кнопкою миші на потрібне обладнання, виберіть«оновити драйвер».

Оновлення драйвера пристрою

Далі слід виконати перевірку системних файлів на наявність помилок. Для цього увійдіть в систему від імені адміністратора і в командному рядку наберіть «sfc / scannow», Після чого натисніть Enter. Програма сама знайде пошкодження і виправить їх.

Сканування системних файлів

Також в командному рядку можна перевірити на наявність пошкоджень жорсткий диск. Для цього, як зазначено вище, наберіть наступну команду «chkdsk C: / f / r». Ім’я диска вибирайте те, на якому стоїть система.

Перевірка жорсткого диска

Якщо все з вище перерахованого не допомогло, то спробуйте перевстановити програму. Тільки видаліть попередньо стару версію. І бажано брати нову версію з іншого джерела, краще офіційного, а не з того, з якого ви вже скачували.

Ну і, в крайньому випадку, поновіть саму систему Windows, бажано до 10-ій версії, так як на ній проблеми «точка входу в процедуру ucrtbase terminate не знайдено в бібліотеці dll»Помічено не було.

Ссылка на основную публикацию