Terraria для Андроїд і iOS

Terraria – це популярна і багатьом знайома гра жанру аркада, інді. Тепер вона є також для апаратів на операційній системі Android і iOS.

Головна особливість терраріі – це для кожного гравця створюється свій, індивідуальний світ, який потрібно пройти. На андроїд ця риса зберігається.

У Terraria можна розвивати свого персонажа, шукати і використовувати нову зброю, знищувати ворогів, босів. Також можна будувати свій будинок і виживати будь-якими способами.
[Metaslider id = 260]

світ терраріі

У Terraria (і комп’ютерна, і андроїд версії) можна створити самому то пригода, яке хочеться, а в місцевості знаходити постійно щось нове.

Гра почнеться з того, що довільно згенерує певний світ, а гравцеві будуть доступні для його пізнання три інструменти: кирка для видобутку корисних копалин, меч – для бою, сокира – для рубки лісу.

Світ різноманітний, в ньому є як ходіння по хмарах, так і спуск в пекло. Можна відправитися в подорож в далекі країни Землі. Саме під землею можна знайти Стіну плоті і, убивши її, перейти на більш складні рівні.

Особливості

 1. багато рецептів на зілля, обладунки, зброю та інше (більше 1250);
 2. можна побудувати все, що можуть характеризувати – є 50 типів будівельних блоків;
 3. більше 150 монстрів;
 4. п’ятеро босів;
 5. більше 15 вихованців;
 6. такі спецефекти, як вода і лава, динамічні, день змінює ніч;
 7. є в андроідемультіплеер, тому можна грати разом з друзями;
 8. доступний список лідерів і досягнень сервісу Google Play Game.

геймплей

Графіка в грі піксельна, однак більш важливо інше – це геймплей. Щоб ввести в курс Terraria нового користувача, існує ясна і максимально повне навчання. У ньому можна дізнатися, як керувати персонажем, як виживати, як будувати. Ми зможемо зрозуміти, що необхідно використовувати, а що – обходити стороною. Тільки після такого курсу навчання приступаємо безпосередньо до гри.

Гравець як на ПК версії, так і на андроїд створюється з персональними зовнішніми даними: стать, колір волосся і шкіри. Також вибирається одяг, але, треба сказати, по ходу гри можна міняти екіпіровку: використовувати броню і різні аксесуари.

По ходу гри ми знаходимо безліч корисних предметів: квадратики землі, факели. Також можемо будувати корисні споруди, проте в певному радіусі від себе. Але, займаючись цим затягують справами, не можна забувати про ворогів, які підстерігають скрізь і готові напасти в будь-яку хвилину. При битві з ними можна втратити якусь частку здоров’я, але це не все – постраждати можна і від природних явищ.

Мета у гри, по суті, одна – залишитися живим за всяку ціну. Здавалося б, нічого примітного, але шлях, який потрібно пройти заради мети, дуже цікавий і захоплюючий.

Щоб потрапити на більш складний режим, необхідно перемогти Стіну плоти.

Є можливість багато режиму – локальна гра для чотирьох гравців. Причому можна грати як в одній команді, так і кожен із ближнім.

Однак на android деякі можливості були прибрані, що, звичайно, сумно. Але варто сподіватися, що незабаром будуть і тут доступні всі можливості, з’являться відсутні опції.

Системні особливості на андроїд:

 1. ОС Android 4.0.3 і новіші;
 2. ОЗУ має бути не менше 512 МБ;
 3. інтерфейс російською мовою;
 4. перед запуском на андроїд, необхідно повністю відключити інтернет;
 5. встановити можна тільки на внутрішній накопичувач, на SD карту немає можливості;
 6. є безкоштовний і платний контент.
Ссылка на основную публикацию