Терморегулятори USB роз’єму

Роз’єм типу USB широко застосовується в якості інтерфейсного роз’єму приладів побутового призначення, а також активно проникає в професійну сферу. Забезпечує інформаційний обмін між різними сучасними електронними пристроями, а також дистанційне харчування малопотужних кінцевих приладів.

Інтерфейсні кабелі з роз’ємами USB широко представлені в продажу. У практиці виникає потреба в саморобному сполучному шнурі цього різновиду, яким замінюється вийшов з ладу або просто загублений покупної кабель, забезпечується потрібна довжина або виникає потреба в переходнике між USB-портами різної різновиди.

Особливості USB-роз’ємів

Всього стандартизовано три основні версії USB-інтерфейсів, Кожна нова з них забезпечувала збільшення швидкості інформаційного обсягу і нарощування функціональних можливостей. Одночасно з урахуванням розширення областей застосування змінювався форм-фактор вилок.

Можливість підключення кабелю до пристрою автоматично означає сумісність з’єднуються пристроїв один з одним.

Вилки USB-шнурів мають повний, міні і мікро форм-фактор. У центральний пристрій завжди включається вилка типу А, для обслуговування периферійного пристрою призначена вилка типу В. Крім того, вилки діляться на тип М (від англ. Male – штекер) і F (від англ. Female – гніздо).

Розпаювання usb кабелю по квітам

терморегулятори USB-роз’єму відрізняється тим, що в кабелях інтерфейсу версії 2 використовується чотири дроти (варіанти mini і micro – 5 проводів), тоді як у версії 3 кількість проводів збільшено до дев’яти.

Розпаювання USB-роз’єму полегшується тим, що проводам стандартного кабелю присвоєні певні кольори, наведені в таблиці нижче.

номер дроти USB2 USB3
1 червоний (плюс харчування) червоний (плюс харчування)
2 білий (дані) білий (дані)
3 зелений (дані) зелений (дані)
4 чорний (нуль харчування або загальний) чорний (нуль харчування або загальний)
5 синій (USB3 – передача)
6 жовтий (USB3 – передача)
7 земля
8 фіолетовий (USB3 -прием)
9 помаранчевий (USB3 -прием)

П’ятий провід в роз’ємах mini і micro типу B НЕ задіюється, а в роз’ємах типу А замкнутий на провід GND.

Дренажного проводу екрану (при наявності) окремий номер не присвоюється.

Зведення розподілу проводів USB-інтерфейсів версії 2 по контактам вилок різних типів наведена на малюнку нижче.

Ссылка на основную публикацию