Тепловізори на Айфон: ТОП кращих додатки

Додатки тепловізори доступні для скачування в офіційному магазині Айфон додатків – AppStore. Програма є доступною безкоштовно.

Заміряти температуру навколишніх об’єктів і проводити експерименти, пов’язані з нагріванням і охолодженням iPhone, iPad і iPod Touch без стороннього обладнання під рукою не здатні навіть з 50% точністю.

Сервіси, доступні в App Store і парадують роботу тепловізорів частенько помиляються, насилу розрізняють предмети навколо, а часом – банально не здатні сфокусуватися і зібрати хоча б приблизну статистику.

Але, якщо подібні нюанси не бентежать і захотілося розіграти друзів або ж – провести серію невигадливих тестів, то чому б і не ризикнути? Відповідні інструменти в мережі легко відшукати:

Thermal Vision Radar

Додаток на Айфон – невигадливий симулятор тепловізора на Андроїд, лише формально збирає інформацію про температуру предметів навколо, а після – видає коротку статистику про виконану роботу.

Спочатку сервіс Thermal Vision Radar розроблявся для розіграшів і Пранк, але в подальшому розробники трохи розширили функціонал і прикрутили навіть вибір додаткового обладнання – крім тепловізорів з’явилася ще й підтримка приладів нічного бачення.

Thermal Vision – Live Effects

Додаток на Айфон – мультифункціональний фільтр для камери iPhone, iPad або iPod Touch, автоматично конвертує кольору під зовнішній вигляд тепловізора.

Працює Thermal Vision в автоматичному режимі, але, як і в випадку з Radar, чекати реалізму безглуздо: замість точних цифр на екрані з’являється лише наближена до правди статистика, яка ще й змінюється в залежності від освітленості і якості камери.

Якщо навколо темно, та ще й камера від iPhone 5S, то температура кипіння води може наближатися до 50 градусом. Зате фотографії з подібним ефектом виглядають цікаво – тут уже не посперечатися.

Seek Thermal

Додаток на Айфон, трохи сильніше інших наближений до реалізму. Розробники пропонують вимірювати температуру об’єктів навколо, використовуючи камеру і спеціальну технологію розпізнавання деталей. У Seek Thermal відразу ж вгадуються обриси людських тіл і автомобілів, смартфонів і іграшок.

З плюсів перед конкурентами – аналіз відбувається в реальному часі і для запису, а видаються на екрані цифри цілком правдоподібні: людське тіло починається від 30+ градусів, а окріп – від 95-100. Як результат – при сильному бажанні можна навіть перетворити зібрану інформацію в якусь подобу досліджень.

Night Vision Thermal Camera

Розважальна графічна надбудова для камери, що відкриває доступ нехай і не до реалістичним, зате красивим ефектів приладів нічного бачення і тепловізорів. Розробники пропонують знімати фотографії та відеоролики, отримуючи розпливаються деталі оточення, помічені невеликою статистикою з даними.

Виглядає одержувані матеріали футуристично і цікаво. Шкода, крім розіграшів використовувати Айфон додаток Night Vision Thermal Camera ніде – та й розробники відразу ж натякають на призначення сервісу і виключають навіть факт професійного використання надбудови.

FLIR Tools

Професійний і вузькоспеціалізований інструмент на Айфон, зосереджений на аналізі і дослідженні знімків, зроблених на промислові тепловізори. Додаються в додаток FLIR Tools вихідні матеріали легко переглядати, редагувати і аналізувати, використовуючи величезну кількість функцій.

Окремо розробники пропонують генерувати особисті бібліотеки з файлами, а заодно – передавати отриману статистику в соціальні мережі або ж – вивантажувати на хмарні сховища. Нарешті, робота закипить на 100%!

Ссылка на основную публикацию