Текстильні принтери для друку на футболках для сублімованих малюнків

Все популярнішими стають картинки на виробах, зроблені за допомогою текстильних принтерів. Малюнки можна надрукувати на футболках, гуртках, постільній білизні, рушниках і т. Д. Це відмінний варіант подарунків для близьких. Погодьтеся, дуже приємно отримувати виріб з власним фото або зображенням рідних. Ще приємніше усвідомлювати, що подарунок створений своїми руками, нехай і за допомогою техніки.

Багато заповзятливі люди відкривають бізнес в цьому напрямку і успішно розвиваються. Тим більше, що принтера для друку на футболках не вимагає великих вкладень і окупається досить швидко.

Текстильний принтер для друку на футболках треба вибирати в залежності від технології його застосування. Тобто методів відтворення малюнків.

Про що піде мова:

види друку

трансформерні

Цей метод дозволяє наносити зображення на тканину за допомогою спеціального носія (проміжного). Такий варіант більше підходить для кераміки і тканини. Технологія дає можливість швидко переносити зображення на відповідну поверхню. При цьому зберігається первозданна колірна палітра. А картинка виходить стійкою до прання. Трансформерні друк виробляють лазерними або термічними переносними принтерами.

трансферна друк

трафаретний

Дає можливість додаткового нанесення кольорових малюнків на будь-які матеріали. Ця технологія універсальна. Техніка здійснює такий вид друку може бути ручний або професійною. Деякі набувають ручні машини для домашнього застосування.

Технологія виготовлення поліграфії трафаретним методом

сублімації

Найпростіший варіант відтворення зображень на тканинах. Тут є один важливий мінус: сублімація можлива тільки для синтетичних тканин. Так як малюнки надруковані на матерії натуральної не володіють стійкістю. Друк сублімації чудово виходить на кераміці.

Друк сублімації на одязі

пряма

Ця технологія найдешевша і доступна навіть новачкам. Тканина просочують фарбою і закріплюють пігмент за допомогою високої температури. Таким способом можна обробляти синтетику і бавовна.

Принтери для прямого друку

Принтер для прямого друку на футболках представлений виробниками широким модельним рядом верстатів. І це тільки ускладнює покупцям вибір. При покупці текстильного обладнання для прямого відтворення, варто звертати увагу на формат апаратури. Зараз більш затребувані принтери з роздруківкою форматом А3 або А4.

Принтер для прямого друку по текстилю

Різниця може бути також і в типажу виробів, для яких застосовується техніка. Наприклад, є принтер, що друкує на футболках строго зі світлого матеріалу. А є обладнання тільки для тканин. Бувають і багатофункціональні машини – для кераміки та тканин.

Пристрої для трафаретних виробів

Тут при відтворенні кольорів застосовуються трафарети спеціалізовані. Для кожного відтінку свій трафарет. Зате така робота виходить високоякісної і здійснюється висококласним майстром. Клієнти будуть оцінювати співвідношення якості з ціною товару. Так як вироби з зображеннями шовкографії не вицвітають і не застіривать довгий час.

Трафаретний друк

Важливо розуміти, що обладнання для такого виконання складніше інших. Воно піддається довгої налаштуванні, яку довіряють тільки фахівцям. Ці принтери дорожче за вартістю. Тому і вироблена продукція виходить дорогої.

Купувати слід спеціалізований принтер для кухлів і футболок, який завдає на матеріал різні барвники.

Принтери для термоаппликация

Метод відтворення аплікацій знайомий більшості людей. Він здійснюється шляхом приклеювання зображень на матерію. Ця технологія проста і застосовується при виготовленні футболок з принтами. Термоаплікації можна робити звичайними цифровими або струминними машинами.

Текстильний принтер

З окремих частин малюнка до спеціальній плівці наклеюють зображення. Потім переносять їх на матерію. Аплікації виконуються на оксамитової, вінілової або фактурної тканини.

техніка сублімаційний

Цей вид можна здійснювати звичайними цифровими пристроями. Воно заправляється спеціальними барвниками. При виборі агрегату для сублімації варто уточнити у консультанта про призначення друкуючих головок. Працюють вони з сублімаційним пігментом.

Сублімаційний принтер Roland RT-640

Виконати подібну технологію допускається і на струменевих машинах. Але тут результат може виявитися гірше очікуваного. Іноді зображення виглядає розмитою. Це відбивається на якості виробів. Якщо купувати техніку з метою прямого друку не тільки на одязі, але і на посуді, доведеться додатково при набувати термопрес.

Маючи високотехнологічне обладнання, можна зробити будь-яку картинку своїми руками. Але такі машини рідко застосовуються для будинку. В основному їх встановлюють з метою отримання доходу. Для роздрібного придбання можна замовити у професіоналів будь-який вид друку.

Ссылка на основную публикацию