Текстовий редактор онлайн безкоштовно

Давайте уявимо, що вам потрібно швидко відредагувати текст, а на використовуваному вами в даний момент комп’ютері є лише старенький блокнот, функціоналу якого недостатньо для внесення до них змін (наприклад, поміняти шрифт, змінити розмір тексту, вставити html-посилання або що-небудь інше в цьому роді). Для таких випадків ми підготували для вас матеріал, де описали кілька корисних текстових редакторів, які працюють в режимі онлайн, не вимагають попередньої установки і який-небудь оплати за їх використання. Почнемо!

YouText.ru

Давайте почнемо з найпростішого: онлайн-сервісу YouText.ru. Цей Редактор не блищить якимось унікальним функціоналом, але стане в нагоді в разі, коли редагувати потрібно мало, але швидко.

Основні переваги цього редактора:

  • Швидке завантаження, низька вимогливість до швидкості Інтернету і ресурсів комп’ютера.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з усіма необхідними інструментами для швидкого редагування: зміна стилю шрифту, його розміру, вирівнювання тексту, вставка html-посилань, додавання картинок і різних символів та інше.
  • Можливість швидко відправити готовий текст в соціальну мережу, на e-mail або відправити на швидку друк.

У загальному і цілому, YouText.ru – відмінний вибір для швидкого редагування тексту і моментальної відправки готового результату в соціальну мережу, на електронну пошту або друк.

Перейти до YouText.ru

Notepad

Думали, немає нічого простішого за YouText.ru? Чи не вгадали. Представляємо вашій увазі онлайн-сервіс, який-то і важко назвати повноцінним редактором.

Notepad – це сервіс, де крім набору самого тексту, з цим же текстом можна робити нічого в плані редагування. Але ми б не стали залучати до нього вашу увагу, якби не було тут ніякої особливості. А особливість тут є: сервіс Notepad дозволяє створювати публічні URL-посилання на текст, щоб моментально ділитися ним з іншими користувачами. Робиться це кнопкою share this внизу сторінки.

Крім цього, до самого документу можна прикріпити пароль (робиться це кнопкою add password), Після чого, після переходу за посиланням на документ, для його відкриття користувачеві знадобиться ввести необхідний пароль.

Notepad – сервіс, який підійде лише для швидкої передачі документа з текстом по Інтернету. Про який-небудь редагуванні тут і мови йти не може.

Перейти до Notepad

Markable

Зараз ми перейдемо до більш складного онлайн-редактору під назвою Markable. Цей редактор використовує мову розмітки Markdown, який відмінно підходить для роботи з тегами.

Для більш докладної інформації про мову Markdown ви можете звернутися до довідки, в якій дуже добре описаний синтаксис вищезгаданого мови. Втім, довідка ця написана англійською мовою.

Особливості Markable:

  • Обов’язкова реєстрація для початку роботи з редактором.
  • Дві робочих області: одна служить для написання, редагування тексту і додавання тегів, інша – відображає підсумковий результат.
  • Наявність детальної довідки по роботі з текстовим редактором і мовою Markdown.
  • Можливість працювати з сервісами Dropbox і Tumblr.
  • Синхронізація тексту з різними пристроями.
  • Автозбереження тексту.

Markable – текстовий редактор, службовець для редагування тексту при подальшій його вставці на який-небудь сайт. Людині, яка не знає англійську і / або мову розмітки Markdown буде важкувато в повній мірі оцінити даний текстовий редактор.

Перейти до Markable

підсумок

Ось ми і розібралися з декількома дуже-таки корисними текстовими редактори, з якими можна працювати в режимі онлайн абсолютно безкоштовно. Вибирайте той, який вам більше необхідний і приступайте до роботи. Посилання на кожен з текстових редакторів ми залишали в міру опису кожного з онлайн-сервісів.

Ссылка на основную публикацию