Технологія відновлення файлів після форматування

Відновлення файлів після форматування вимагає певного часу.

Якщо ви зацікавилися питанням про те, як, припустимо використовувати спеціально створені для цього програми. Одна з них – RS Partition Recovery. Вона призначена для проведення робіт з відтворення логічних розділів. Це дозволить домогтися не тільки відтворення окремих документів, але і відформатованих розділів після значного пошкодження структури носія.

Особливості відновлення інформації з відформатованого простору

Перед тим як відновити файли після форматування диска, слід зробити вибір, над якою областю будуть проводитися маніпуляції, це може бути, наприклад, і змінний носій. У згаданій програмі є можливість знайомитися з вмістом за типом роботи в звичайному провіднику MS Windows. Буде необхідно виділити в гілках логічний носій, щоб зробити подальше відтворення. Після здійснення вибору майстер самостійно буде задіяний.

При необхідності провести відтворення віддалених файлів з віддаленого розділу потрібно привести в дію майстер, використовуючи кнопку на панелі інструментів, є і ще один спосіб для цього, він передбачає використання меню, де варто вибрати головний розділ, а потім – підрозділ «Майстер». У вікні, яке буде позначено як «Вибір диска», необхідно задіяти кнопку «Знайти диски». Всі носії, які вдалося виявити системі, будуть відображені в дереві провідника, це дозволить виробляти з ними маніпуляції, як з тими, що є в наявності.

Якщо задумалися над тим, як відновити файли після форматування диска, напевно вас може зацікавити те, що можна отримати віртуальний образ, це дозволить пізніше провести відродження з них потрібної користувачеві віддаленої інформації. Це може знадобитися для того, щоб користувач зміг продовжувати застосовувати області, з якими велася робота, в традиційному режимі. Перезапис при цьому може проводитися незліченну кількість разів, тоді як при необхідності буде можливість попрацювати над відродженням необхідної інформації з образу.

Для того щоб створити образ після форматування флешки, слід виділити певний логічний розділ, це може бути і фізичний носій. Далі має бути задіяти функцію «Зберегти диск», яку можна знайти на панелі інструментів. Як альтернативне рішення можна задіяти даний пункт в меню в розділі «Сервіс».

У вікні потрібно вибрати область носія для збереження, назву і розташування образу. Бажано проводити повне збереження, що дозволить уникнути ймовірності браку даних для проведення описуваного роду робіт. Якщо після форматування флешки виникне необхідність відродити дані з образу, слід зайти в меню і скористатися командою «Монтувати диск». Після цього відкриється вікно «Тип аналізу». Потім потрібно визначитися, яке сканування вибрати – швидке або повне. Останній варіант придатний для того випадку, коли є необхідність перевірити архівну систему носія з метою виявлення інформації для проведення відповідних робіт. Повернуті дані після форматування флешки будуть знаходитися у відповідному розділі.

збереження даних

Після того як структура отримана, можна починати фактичне відновлення. Можна, можливо:

  • провести повернення проаналізованого розділу зі збереженням структури;
  • виконати повернення вилучених файлів.

Варто вибрати томи або складові, задіявши функціонал «Відновити». Як тільки була проведена підготовка файлів, потрібно перейти в провідний розділ і там вибрати кнопку «Відновити зі списку». Це дозволить вирішити, який спосіб збереження віддалених файлів вибрати. Якщо видалили дані з одного місця, рекомендується вибрати для збереження іншу область. Програма відновлює і архіви, а використовувати її можна, не купуючи.

Ссылка на основную публикацию