Технічні питання Archives


Записи з рубрики “Технічні питання”

У рубриці Технічні запитання зібрані докладні інструкції з технічних питань комп’ютерної техніки.

У рубриці «технічні запитання»Ви навчитеся: визначати температуру жорсткого диска і мікропроцесора, правильно вибирати і купувати комп’ютерні комплектуючі, орг. техніку, електронну книгу, підключати комп’ютер до телевізора, чистити системний блок і клавіатуру. Дізнаєтеся ніж ноутбук відрізняється від нетбука і планшета, і багато іншого.

Всі матеріали добре проілюстровані, і багато хто з них містять відео по поданій темі. Під кожною статтею є форма зворотного зв’язку у вигляді коментарів, де ви можете задати своє питання і швидко отримати кваліфіковану відповідь.

Як перейменувати жорсткий диск, його розділи або флешку

Якщо у вас на комп’ютері не один жорсткий диск, а кілька, то можна перейменувати жорсткий диск так, як вам хочеться. Це дозволить швидше орієнтуватися, де і яка інформація знаходиться на кожному з них. Наприклад, всі картинки, фотографії та збереження графічних програм краще тримати на одному диску або окремому розділі. Тоді сам диск або розділ можна назвати «Графіка» або «Фото».
Точно так само можна вчинити і з документами і з музичними файлами або відео-файлами. Взагалі всю інформацію на комп’ютері необхідно зберігати не на …

Де завантажити іконки для папок і як їх встановити

В операційній системі Windows набір іконок для папок, м’яко кажучи, занадто скромний і від версії до версії практично не змінюється. Але творчі люди створюють набори, які радують око своєю креативністю. Інше питання, де скачати іконки для папок і як їх встановити? Ось про це ми зараз і поговоримо.
Деякі з вас запитають, а для чого вони потрібні ці іконки? Не знаю, як вам, а мені подобається, коли папка виглядає не нудно, і то що в ній знаходиться можна визначити по її зовнішньому вигляду. Тим більше, що така прикраса не навантажує систему.
Де …

Проблеми при підключенні телевізора до комп’ютера кабелем HDMI

У статті «Як підключити комп’ютер до телевізора кабелем HDMI» я дала докладну інструкцію як це зробити, але коли я спробувала зробити те ж саме на іншому комп’ютері, де встановлено дві операційні системи (Windows 7 і Windows 10), то відразу ж зіткнулася з тим , що при завантаженні спочатку з’являвся логотип десятки, а потім екран темнів і я не могла нічого зробити.
Через пару годин проб і помилок стало зрозуміло, що треба якимось чином спочатку налаштувати відеокарту, а потім вже рухатися далі. А для того, щоб екран не темнів спочатку необхідно …

Який процесор встановлений на моєму комп’ютері

Ви коли-небудь задавалися таким питанням: – «який процесор на моєму комп’ютері?». Якщо так, то ця стаття для вас. Комп’ютер є майже в кожному будинку, але далеко не всіх цікавить його пристрій. Багатьом цілком достатньо його увімкнути, попрацювати, або пограти, і вимкнути. І тільки одиниці хочуть дізнатися про своє комп’ютері все або майже все. Я теж люблю все, що стосується комп’ютера, тому залізла в його нутро навіть не дочекавшись закінчення гарантії.
Зате завдяки своїй цікавості я змінила свою професію, і стала займатися своїм …

Як дізнатися параметри свого комп’ютера за пару хвилин

Часто мені задають такі питання: чому гальмує комп’ютер, або графіка в грі «пливе». У таких випадках я зазвичай питаю, чи перевіряли комп’ютер на віруси і які параметри у комп’ютера. Багато або взагалі більше не відповідають, або не розуміють, про що я їх запитую, чи не знають, як дізнатися параметри свого комп’ютера. Пояснювати все це кожному окремо не завжди є час, тому я вирішила написати докладну статтю на цю тему. Треба було мені це давно зробити, тому що знати параметри свого комп’ютера необхідно всім користувачам …

Як підключити комп’ютер до телевізора кабелем HDMI

Давно хотіла написати детальну оглядову статтю про те, як підключити комп’ютер до телевізора кабелем HDMI. Але писати про те, чого я не знаю, і не пробувала, вважаю обманом. Вирішила чекати слушної нагоди, і він незабаром представився.
Мама дуже любить дивитися всякі науково-популярні фільми на відеохостингу Ютуб. Але в такому разі мені доводиться викачувати їх, потім перекидати на флешку, і підключати її до телевізора.

Ссылка на основную публикацию