TEASERNET – тізерна мережу з величезною аудиторією

TEASERNET – тізерна мережу з величезною аудиторією. Учасниками даної партнерської програми вже стали понад 300 тисяч сайтів. Щодня система показує 1,5 мільярда рекламних оголошень, що є значним результатом. Мережа існує з 2008 року. Проект дає можливість заробити на розважальних ресурсах практично кожному.

Як почати заробляти:

На офіційному сайті TEASERNET необхідно зареєструватися. Для початку роботи потрібно платний хостинг, а мінімальна відвідуваність ресурсу повинна складати 50 хостів на день. Від вебмастера потрібно розмістити тизери з пошуковим трафіком, а також вибрати вартість одного кліка за кожен перехід. Це дає можливість отримувати далеко немаленькі суми.

прибутковість:

Заробіток за допомогою TEASERNET може виявитися по-справжньому високим. Все через привабливу для більшості користувачів реклами універсального формату. При цьому тут немає фіксованої вартості за клік. В середньому за 30000 кліків господар сайту запрацює від 10 до 20 тисяч гривень. Варто відзначити, що багато вебмастера отримують від TEASERNET з одного сайту мінімум 50-100 доларів.

Як виплачуються грошові кошти:

TEASERNET здійснюється виплати щочетверга. Необхідно мати при собі гаманець в системі Яндекс або WebMoney. Мінімальний поріг виплати для WMR – 15 гривень, для ЯД – 100 гривень. Гроші переказуються моментально.

Формати реклами:

На своєму сайті можна розміщувати рекламний блок, що складається з оголошень однієї тематики. Кожен блок містить в собі текст і зображення. Також є можливість встановлювати раптово з’являються тизери в відео. При цьому реклама з’являється в самому видному місці. З недавніх пір мережа пропонує поставити відеоролик Flash / Video (FLOP / VOP), що з’являється в кутку сайту, який супроводжується відповідними звуковими ефектами. Ще одним варіантом є стандартний відеоролик з рекламою Flash (FLIP).

Реферальная система:

Мережа TEASERNET дозволяє скористатися реферального програмою. Якщо користувач переходить і реєструється на сайті за допомогою вашої реферального посилання, то можна розраховувати на 5-відсотковий дохід від безпосереднього заробітку запрошеного вебмастера. Таким чином, вийде збільшити одержувану суму в кілька разів.

Це теж цікаво:

Кращі тизерну партнерки …

Особливості TEASERNET:

  • Геотаргетинг дозволяє якісно настроювати роботу по залученню на ресурс певних відвідувачів.
  • Аналізатор пропонує статистичну інформацію по всьому надходить трафіку, відстежуючи окремий блоки і сайти.
  • Присутній настройка бектрафіка.
  • Спеціальні фільтри дають можливість вибирати рекламні блоки за конкретними параметрами: домен, тема, анімація, вартість, вид тізера.
  • Білі і чорні листи для розміщення або видалення блоку з рекламою на конкретних сайтах.
  • Домен і посилання можна змінювати.
Ссылка на основную публикацию