TEASERMEDIA – Російська тізерна мережу з гнучкими настройками

Мережа тізерній реклами TEASERMEDIA була створена в 2010 році. Рекламодавці вважають за краще дану мережу через великого охоплення цільової аудиторії, а також універсальних налаштувань націлювання. Все це виливається в відмінну відвідуваність разом з ростом продажів.

Веб-майстер за допомогою рекламних блоків монетизує власні інтернет-ресурси.

Як почати заробляти:

TEASERMEDIA з самого початку пропонує додати окремий майданчик, а потім чекати відповіді модерації. Якщо все проходить успішно, то господар сайту розміщує код рекламного блоку. Варто відзначити, що оголошення показуються системою в автоматичному режимі.

Мережа TEASERMEDIA приймає сайти, які не порушують закони РФ. Дуже важливо, щоб майданчик дотримувалася мінімальний поріг щоденних відвідувань від 100 користувачів. При цьому частка пошукового трафіку повинна становити не менше 30%.

Компанія відмовляється приймати ресурси з шкідливим ПЗ, а також по темі накруток, хакерських зломів. Сайти з однією сторінкою не допускаються системою.

Розмір заробітку:

Безліч чинників впливають на кінцеву суму заробітку за допомогою TEASERMEDIA. Все залежить від призначеної для користувача активності, відвідуваності, якісного трафіку, тематики, пори року, місцезнаходження рекламних блоків. При цьому оплачуються виключно кліки, а саме переходи користувачів по оголошеннях. Якщо пробувати вибирати розташування реклами, то можна істотно збільшити конверсію.

Як відбуваються виплати:

Щочетверга TEASERMEDIA виробляє виплати за заявками. Система працює з PayPal, WebMoney, Paxum, OkPay і Epayments.

Виводити можна від 50 гривень в якості мінімальної суми. Присутня можливість автоматично налаштовувати оформлення заявки.

формати реклами:

TEASERMEDIA дає можливість розміщувати цілі блоки з різною рекламою. Існує і зручна настройка через вбудований конструктор, що знаходиться в особистому кабінеті. Оголошення красиво і ефективно будуть розташовуватися на самих різних сайтах.

Стандартний рекламний блок складається з квадратних зображень, а також невеликого текстового опису. Текстово-графічний блок (Popup) спливає перед відвідувачем в будь-якому з кутів або по центру. Можлива монетизація контенту за допомогою відображення реклами поверх фотографії, ігри або відео.

FullScreen призначається для хорошого заробітку на відвідувачах, які використовують мобільні платформи iOS і Android.

Читайте також: 

Партнерські програми тизерних мереж.

реферальная система:

Реферальная програма від TEASERMEDIA базується на кількості залучених в мережу користувачів. Заробіток від доходу запрошених людей становить 3-5%. Природно, чим більше заробили реферали, тим вище виявляється сам відсоток. В особистому кабінеті можна отримати всі необхідні відомості про рефералах.

Ссылка на основную публикацию