Tap provider v9 for private tunnel – що це таке?

Після установки заключній операційної системи від компанії Microsoft – Windows 10, користувачі стали стикатися з нав’язливим вікном. Воно з’являється раптово, пропонуючи встановити драйвера для якогось пристрою. Цим пристроєм є Tap provider v9 for private tunnel. У статті розберемо, що ж це таке і чи погоджуватися на установку.

Що це за пристрій Tap provider v9 for private tunnel?

Найбільше підозр викликає пристрій, якому потрібні нові драйвера. У мережі складно знайти справжню інформацію про нього. З цього можна зробити висновок, що на комп’ютері користувача воно є небажаним. Про це говорить ще один аргумент – видавцем не є Microsoft або розробник відомого комп’ютерного обладнання, наприклад, AMD або Intel.

Користувачі, які по всій видимості встановили даний драйвер для Tap provider v9 стверджують, що через деякий час їх комп’ютер заповнюють рекламні вікна. Вони з’являються в браузері, в вікнах інших програм. Мало хто буде перевіряти цей факт на своєму комп’ютері. Адже це небезпечно. Тому, якщо у вашому ПК з’явилося вікно із запитом на установку цього невідомого ПО для невідомого пристрою, краще його відхилити. А після цього видалити з комп’ютера.

Цілком можливо це віртуальне пристрій «підсадили» в свій комп’ютер саме ви. Творцем програмного забезпечення, яке вікно намагається встановити, є OpenVPN Technologies. Це означає, що ви могли раніше встановлювати якісь програми від цього розробника, щоб обійти блокування сайтів. Ви також могли встановити це ПО разом з іншою програмою. Таким способом реклами інших продуктів займається розробники програм Opera, MediaGet і інших. Потрібно бути уважним при установці програм і знімати галочки з небажаних рекламованих продуктів.

Читайте також: SM контролер шини драйвера для Windows 7 x64 скачати безкоштовно.

Як видалити з комп’ютера шкідливу програму

Якщо ви дійсно в минулому встановлювали програми з технологією VPN, то видаліть їх зі свого комп’ютера.

Для цього відкрийте список встановлених програм в Windows:

 1. Затисніть одночасно клавіші WIN + R;
 2. У рядку, яка з’явилася внизу зліва введіть «control», натисніть кнопку ENTER;
 3. Виберіть в наступному вікні пункт «Видалення програм»;
 4. Знайдіть в списку ПЗ для зміни адреси комп’ютера в мережі і натисніть по ньому;
 5. Виберіть угорі на панелі кнопку «Видалити».

Далі потрібно перейти в розділ встановлених пристроїв і видалити Tap provider v9 (може називатися інакше: Tap Windows provider v9):

 1. Для цього натисніть одночасно дві клавіші на клавіатурі WIN + PAUSE;
 2. Виберіть зліва вгорі пункт «Диспетчер пристроїв»;

  Пункт «Диспетчер пристроїв» в Windows 7

 3. Знайдіть у списку розділ «Мережеві адаптери» (Network Adapter) і натисніть на нього;

  Tap-Windows Adapter v9 в списку пристроїв Windows

 4. У випали пунктах знайдіть Tap provider v9 private tunnel і натисніть на ньому ПКМ;
 5. Виберіть останній пункт «Властивості» і натисніть «Видалити». Якщо в наступному вікні буде пункт «Видалити разом з драйверами», поставте на ньому галочку і натисніть «Ок».

Не знаєте, де узятий мережевий контролер драйвер – завантажити для Windows 7 64 bit.

Перевірка комп’ютера на віруси і видалення залишилися файлів Tap provider v9

Саме віртуальний пристрій ми видалили. Але в комп’ютері можуть залишитися його файли. Часто віруси можуть «повертатися» в комп’ютері навіть після видалення. Цьому сприяє спеціальний завантажувач, який може знаходитися в комп’ютері досить довго. Це відбувається тому, що його важко виявити навіть антивірусів. Невідоме ПО може теж встановлюватися знову за допомогою прихованого завантажувача. Тому нам потрібно його відшукати і видалити.

Відомо, що ця програма Tap provider v9 могла потрапити в вашу систему з різних джерел. Найчастіше їм виступає браузер. Його також потрібно буде почистити. Для цього прочитайте, як видалити файли кукі і кеш для свого браузера і виконайте цю процедуру. Інформацію можна знайти на офіційному сайті програми. Якщо на комп’ютері встановлено кілька браузерів від різних розробників, почистіть все. Після цього вам потрібно буде не авторизовані в усіх сайтах, які ви часто відвідуєте (соціальні мережі, сайти, форуми та інше).

Ви можете спробувати знайти файли Tap самостійно. Для цього потрібно відкрити по черзі ваші локальні диски і в вікні пошуку ввести назву програми. Всі файли, в які будуть названі з цією фразою потрібно видалити.

Це може бути корисно: Пристрій з підтримкою High Definition Audio – драйвер.

Чистимо реєстр Windows від файлів

Файли і ключі програм при їх установці заносяться до реєстру Windows. Після видалення будь-якого ПО в реєстрі можуть залишатися його файли.

Відшукати залишки нашої програми буде легко:

 1. Натисніть на клавіатурі WIN + R;
 2. Введіть команду для відкриття вікна реєстру: «regedit», натисніть ENTER;
 3. Виберіть гілку «HKEY_LOCAL_MACHINE»;
 4. Натисніть на наступну гілку «Software»;

  Пошук файлів Tap adapter v9 в редакторі реєстру Windows

 5. Знайдіть тут розділ «Tweakbit»;
 6. Видаліть в ньому всю інформацію, а також в інших її відгалуженнях.

Коли ви виконаєте всі інструкції, запропоновані в цій статті, ви з великою ймовірністю вже не зустрінете пропозицію встановити драйвер для такої програми як Tap provider v9 for private tunnel.

Ссылка на основную публикацию