Таймер щоб вимкнути комп’ютер. таймер відключення

Часто засиджуєтеся за комп’ютером допізна, працюєте, граєте або дивіться фільми, тоді вам буде цікава інформація таймер щоб вимкнути комп’ютер.

У минулій статті ми говорили про комп’ютерні курси та. Всім рекомендую дочитати цей пост до кінця, де вас чекає відео урок таймер щоб вимкнути комп’ютер.

Напевно сердь вас, хто читає цей матеріал, є люди хто сидить за комп’ютером допізна. Останнім часом помітив що я лягаю спати не раніше 2-ї години ночі. Зазвичай працюю до 12, потім включаю одну зі своїх улюблених ігор Warface або запускаю який-небудь новий фільм (заздалегідь скачаний вдень або ввечері), який недавно вийшов і насолоджуюся таким своєрідним відпочинком.

Огляд програм і утиліт

Пам’ятаю раніше коли швидкість інтернету була не настільки швидка і велика як зараз, 3 – 4 роки тому, я приходив з роботи заходив в інтернет на один із сайтів торрент-трекерів, знаходив там потрібну гру, програму, музику або фільм, ставив його на закачку і до ранку або наступного вечора вони скачували.

Можна вимкнути комп’ютер самому, натиснувши Меню Пуск > Завершення роботи або через диспетчер задач Task Manager Windows XP – Завершення роботи > Вимкнення. Так само, є ще один простий і кардинальний спосіб щоб вимкнути комп’ютер – можна просто натиснути на велику кнопку включення / виключення, після чого комп’ютер почне закривати всі відкриті програми та додатки, і вимкнутися через деякий час.

Якщо ви не хочете так довго чекати, тобто радикальний спосіб, яким раджу скористатися тільки в екстрених випадках, наприклад завис комп’ютер або вам просто лінь чекати нормального його виключення. Для цього натискаємо на велику кнопку включення / виключення, тримаємо її натиснутою і чекаємо поки відключитися ваш комп’ютер (у мене цей процес займає не більше 3-х секунд).

Хочете дізнатися більше про плани електроживлення вашого комп’ютера або ноутбука, дивіться тут Налаштування комп’ютера. Існує безліч програм, утиліт, додатків і таймерів для того, щоб вимкнути комп’ютер без проблем і зайвих рухів тіла, не напружуючись. У більшості з них приблизно однаковий інтерфейс і функціонал. Давайте розглянемо деякі з них по порядку.

Безкоштовний таймер для відключення комп’ютера

Почну наш огляд з безкоштовного таймера щоб вимкнути комп’ютер версії 3.1. Це невелике темно-сіре вікно з простим і зрозумілим інтерфейсом. Його установка проста, з яким справиться напевно кожен.

Останнім часом помітив, що при установці нових програм на комп’ютер нам всюди пропонують встановити яндекс бар, яндекс.браузер або інші подібні елементи, якими мало хто користується.

Так от, ця програма не виняток, тут теж є подібні навороти. При установці безкоштовного таймера за умовчанням всі ці доповнення встановляться автоматично, якщо ви цього не хочете, то виберіть Налаштування параметрів і вимкніть все зайве.

Вибираємо потрібний час, ставимо будильник і спокійно займаємося потрібними справами або йдемо спати. До речі якщо ви не можете заснути, рекомендую послухати приємну музику для сну, мені допомагає.

Утиліта для відключення комп’ютера Shutdown Utility

Творець і розробник цієї утиліти Григорій Філатов, вона доступна на 6 мовах, в тому числі і російською.

Вибираємо потрібну дію: вимкнути комп’ютер в зазначений час, після затримки, вимкнення живлення комп’ютера, швидке завершення програм, що я повинен зробити і натискаємо Старт !!!.

Таймер виключення або OFFTimer

Тут приємний світло-сірий інтерфейс, все російською мовою. Зліва відображається поточний час, справа вибираємо «Вимкнути комп’ютер в:» і «Включити таймер», так само можна його згорнути в трей, що б не муляв очі.

Червоним кольором написано слово Увага! Нас заздалегідь попереджають, що даний таймер примусово закриває всі програми і всі не збережені дані буду втрачені.

Автоматичне виключення комп’ютера SM Timer

Після завантаження та встановлення програми SM Timer – Smart Turn Off, перед нами з’являється невелике сіре вікно з зрозумілим і доступним інтерфейсом.

Можна вибрати «Завершення роботи комп’ютера» або «Завершення сеансу» в певні години або через потрібний час. Виставляємо години, хвилини і натискаємо OK. Так само можна відвідати офіційний сайт програми, включити автозавантаження даного софта при включенні комп’ютера або просто вийти.

Відключаємо комп’ютер – таймер для сну 2007

Таймер для сну – приємне назва погодитеся зі мною. Це таймер з навігацією кнопок і невеликий фотографією двоспальному ліжку з приглушеним освітленням торшера.

Вибираємо потрібну дію після закінчення:

 • Перевести комп’ютер в режим очікування
 • Вимкнути комп’ютер
 • Перезавантажити комп’ютер
 • Або нічого не робити

Можна поставити час роботи, плавно приглушати звук, завершити процес, створити ярлик на робочому столі, натиснути Старт або вийти з програми.

Power Off таймер щоб вимкнути комп’ютер

В даному таймері дуже багато налаштувань, які ви можете подивитися і по натискати. Є сім основних вкладок:

 • таймери
 • щоденник
 • Налаштування щоденника
 • Гарячі клавіші
 • планувальник
 • Налаштування програми
 • лог програми

У даній статті ми розглянемо тільки цікаву для вкладку Таймери. Для того, щоб відключити наш комп’ютер можна скористатися стандартним таймером. Виставляємо час спрацьовування, враховувати дату, зворотний звіт або бездіяльність системи, можна вибрати все відразу.

Якщо ви любитель послухати музику через програвач Winamp, то можна налаштувати Winamp ‘залежний таймер. Відображається інформація про завантаження центрального процесора. Так само ви можете побачити яка у вас мережева карта, подивитися настройки і швидкість вашого інтернет з’єднання, дізнатися який мережевий IP адреса, вихідний і вхідний трафік, поточна швидкість і інші.

Вибираємо найважливіші дії після спрацьовування таймера або певних команд:

 • Вимкнути комп’ютер
 • Завершити поточний сеанс
 • Перезавантажити комп’ютер
 • виконати дію
 • Перейти в сплячий режим
 • віддалено вимкнути
 • блокувати комп’ютер
 • Послати команду по мережі

Я вважаю за краще користуватися першою вкладкою таймери, але якщо ви ділова людина і ведете щоденник, то можете налаштувати і його. Вибираємо потрібну дату, ставимо певний час на подію, пишемо цю подію і тоді ви точно його не пропустите і не забудете. Наприклад чийсь день народження, заплатити податки, зателефонувати по роботі і так далі.

Загалом в цьому багатофункціональному таймері для виключення вашого комп’ютера, багато всього корисного і цікавого, походіть по вкладках і виберете те, що вам потрібно.

Time PC – включаємо і вимикаємо комп’ютер

Це досить проста і зручна програма для відключення і включення комп’ютера за розкладом, у зручний для вас час з шістьма вкладками:

 • налаштування
 • Мова
 • Вимкнути / включити персональний комп’ютер
 • Планувальник завдань
 • запуск програм
 • Про програму

У першій вкладці Налаштування можна поставити галочки навпроти: Запускати програму разом з Windows, згортати в трей, закривати відкриті програми при виключенні комп’ютера, звуки при запуску і перевіряти оновлення.

З мовою думаю все зрозуміло, вибираємо потрібний і користуємося. На вкладці Викл / Увімкнути ПК можна поставити дату і час як виключення так і включення комп’ютера, так само можна вибрати гібернацію або виключення.

Бувають випадки що комп’ютер не хоче включатися за розкладом, щоб це виправити потрібно виконати наступне.

Заходимо в меню Пуск >>> Панель управління >>> Устаткування і звук >>> Електроживлення >>> Змінити настройки плану >>> Змінити додаткові параметри електроживлення.

У вікні переходимо в Сон >>> Дозволити таймери пробудження і вибрати Включити, якщо було вимкнено. Не забудьте після цього натиснути Застосувати і OK.

У Планувальнику можна запланувати день тижня, час вмикання та вимикання комп’ютера, не забудьте натиснути кнопку Запустити.

На вкладці Запуск програм є можливість додати програми, які будуть включатися при включенні комп’ютера, альтернативний автозапуск програм або автозавантаження.

Якщо у вас багато програм в автозавантаження або ваш комп’ютер довго вмикається при запуску Windows, то рекомендую прочитати статтю Як відключити автозапуск програм.

Я додав програму скайп, ви можете будь-яку іншу. До речі якщо ви ще не знаєте що таке скайп, то рекомендую для ознайомлення наступні статті:

Якщо вам стало цікаво і ви хочете дізнатися більше про цю програму і її розробника Кузьміну Д.А., то зайдіть на вкладку Про програму і відвідайте сайт учасника або напишіть на електронну пошту.

Гаджет на робочий стіл AutoShutdown для Windows 7

В операційній системі Windows 7 є зручні і функціональні гаджети для робочого столу, якщо ви ними ще не користуєтеся, то раджу спробувати. Нещодавно знайшов в інтернеті гаджет AutoShutdown, який допомагає вимкнути комп’ютер, без особливих зусиль.

Це маленька іконка з російським інтерфейсом і настройками. Заходимо в параметри гаджета, вибираємо потрібну дію, ставимо таймер і час, можна поставити галочку Повторювати.

Можна зайти в Додаткові опції, включити Форсований Сон, додати його ярлик на робочий стіл, так само включити або відключити гібернацію.

Є можливість Додати ярлички, вибрати оформлення (фоновий малюнок) гаджета і налаштувати конфігурацію кнопок.

Даний гаджет працює в операційних системах Windows 7, якщо у вас інша наприклад Windows XP, то цей гаджет автовимкнення вам не доступний.

Вимикаємо комп’ютер з планувальником завдань

Якщо ви не хочете завантажувати та встановлювати різні утиліти, програми та гаджети для відключення вашого комп’ютера, то можна скористатися стандартними засобами Windows 7: планувальником завдань і командним рядком (про яку я розповім нижче).

Йдемо в Меню Пуск, переходимо в рядок пошуку (Пошук програм і файлів) і набираємо текст «Планувальник завдань».

Так само сюди можна потрапити через Панель управління >>> Система і безпека >>> адміністрування >>> Розклад виконання завдань.

Після чого у вікні праворуч знаходимо і переходимо в Створити просту задачу. Потім створюємо просту задачу, пишемо Ім’я, Опис і натискаємо Далі.

Після в тригерах потрібно вибрати коли запускати нашу нову задачу, переходимо на Одноразово і Далі.

Вводимо потрібну дату і час, для запуску нашого завдання. Можна натиснути галочку Синхронізувати по поясах.

Вибираємо дію для нашої задачі – Запустити програму.

У графі програма або сценарій прописуємо слово «shutdown», після додаємо аргументи «-s -f». Де символ «-s» позначає вимикання, а символ «-f» примусове завершення всіх запущених завдань (другий символ не обов’язково, але я всім рекомендую його поставити).

Завершуємо створення нашої задачі, відкривається зведення, де ми всі перевіряємо і якщо нас влаштовує, то натискаємо Готово.

Для перегляду нашої, недавно створеної, завдання потрібно повернутися в Планувальник завдань, зайти в Бібліотеку планувальника завдань і у верхньому середньому вікні спуститися в самий низ списку, там повинна відобразитися наше завдання Виключення комп’ютера.

Для того, щоб змінити завдання, клацаємо по ній два рази мишкою і міняємо що потрібно. Для видалення завдання досить натиснути по ній правою кнопкою миші і вибрати слово Видалити.

Вимкнення комп’ютера за допомогою командного рядка

Як і говорив вище можна відключити комп’ютер без спеціальних програм за допомогою засобів Windows, а конкретніше через командую рядок двома способами, про те як це зробити читайте нижче.

перший спосіб

Відкриваємо вікно «Виконати», заходимо через Меню Пуск >>> Виконати (для Windows XP) або скористатися гарячими клавішами Windows 7 і натиснути поєднання клавіш «Win + R».

У вікні Виконати набираємо наступні символи «shutdown -s -f -t 999», де «-s» – це виключення комп’ютера, «-f» – це примусове завершення програм і додатків, а «-t 999» – це проміжок часу в секундах, через скільки вимкнутися комп’ютер.

Можете написати свої, інші цифри на відміну від моїх. На завершення натискаємо Enter або OK.

Перед тим моментом як закінчитися час і залишиться дві або одна хвилина, має вийти наступне вікно з попередженням.

Припустимо ви передумали відключати комп’ютер, для того щоб скасувати цю дію зайдіть знову в вікно Виконати і наберіть команду «shutdown -a».

Після цього з’явиться сповіщення – Вихід із системи скасований. Заплановане завершення системи скасовано.

другий спосіб

Знову викликаємо вікно Виконати, натискаючи клавіші на клавіатурі «Win + R», і вводимо команду «cmd».

Або просто в пошуковому рядку Меню Пуск набрати ту ж команду «cmd» і натиснути Enter.

Тут так само вводимо, трохи змінену, команду «shutdown / s / f / t 888», якою користувалися в першому способі.

Для скасування виключення вашого комп’ютера набираємо наступну команду «shutdown / a», тільки тут вже не тире перед буквою «а», а слеш «/».

Ось так можна відключити свій комп’ютер через командний рядок без сторонніх програм і утиліт.

Найголовніше! Перед тим як ставити таймери на відключення своїх комп’ютерів, не забувайте зберігати ваші дані у відкритих і запущені програми, щоб потім не залишитися без них.

Пару слів в ув’язненні

У даній статті ми з вами познайомилися з десятком способів установки різних утиліт, програм і таймерів щоб вимкнути комп’ютер. Сподіваюся у вас все вийшло і ви тепер можете спокійно лягати спати з включеним комп’ютером, знаючи що він вимкнутися в потрібний момент часу.

А тепер як і обіцяв на початку поста викладаю відео урок про таймери комп’ютера.

Таймер щоб вимкнути комп’ютер

Можливо у вас з’явилися питання пов’язані з утилітами, програмами і таймерами для автоматичного відключення комп’ютера. Можете задавати їх нижче в коментарях до цієї статті, а так само скористатися формою зворотного зв’язку зі мною.

Дякую вам що читаєте мене в Твіттері.

Залишайтеся на зв’язку – мій канал You Tube.

Якщо наведена вище інформація виявилася для вас корисною, тоді рекомендую підписатися на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі свіжої і актуальної інформації комп’ютерної грамотності.

Не забудьте поділитися цією інформацією з вашими знайомими і друзями. Натисніть на соціальні кнопки – подякуйте автора.

Ссылка на основную публикацию