Та пішов цей Яндекс в жопу

Nata пише: Привіт, тут така проблема. Днями помітила, що мій сайт пішов під АГС. Нічого не робила, посилання, трафік не продавала, навіть контекстної реклами ще поставити не встигла. І тут на тобі, пипец такий твориться.

Чи не подивишся, що з моїм сайтом не так? Ну або може є якісь загальні поради, щоб вилізти з під АГС і більше туди не потрапляти?

Щось я цей Яндекс взагалі відмовляюся розуміти, особливо останнім часом. Сайту моєму вже більше 5 років, просто мій особистий блог, не для заробітку, нічого такого і раптом така напасть. Аж руки опустилися …

Та пішов цей Яндекс в жопу

Порада перша: Та пішов цей Яндекс в жопу

Порада друга. Не переживай. Почекай два, три місяці, обов’язково продовжуй писати і розміщувати статті, можливо все налагодиться. І напиши в техпідтримку Яндексу, мало-мало що. Яндекс, пошуковик досить гальмівної і глючний. Наприклад він може запросто викинути всі сторінки з індексу, включаючи головну. І адже це дуже така велика гадство. Ось наприклад один з моїх старих сайтів випав з індексу. А так-як він старий, з нього було вкрадено багато статей. Але мені в принципі було по фігу на цю тему, адже першоджерелом статей вважався мій сайт. Але після того, як сторінки сайту випали з індексу, а потім почали відновлюватися, то мій сайт став вже не першоджерелом а плагіатором. Ну і звичайно відразу пішов під купу фільтрів. А адже всі статті я писав сам. Адже грошей спочатку не було, все доводилося робити самому. А там було більше 1000 моїх статей і тепер завдяки великому Яндексу, приблизно 30% моїх статей, стали вже ніби і не моїми. Ось такий прикол.

А під його фільтри потрапити, це взагалі не проблема. Мені багато пишуть з цього приводу, але я чесно кажучи навіть не знаю, що відповідати цим людям. Адже з їхніми сайтами по ідеї все в порядку. Це просто Яндекс ловить глюки. І завдяки цим глюків вже багато людей закинули свої сайти. Дак адже людей зрозуміти можна, роблять, намагаються і раптом Великий Яндекс ловить глюк і кидає сайт під фільтри, викидає з індексу і т.д. Це тільки знаючим вебмастерам по фіг на цю тему. А якщо чайник? Звичайно починаються всякі розчарування і т.д. В результаті сайт виявляється на звалищі. Але ж на цьому сайті, можуть виявитися дійсно потрібна інформація, слушні поради і т.д. Але завдяки Яндексу, все накривається мідним тазом. Зате говносайти процвітають, адже їх роблять досвідчені вебмастера. А їм уже глибоко плювати на ці дешеві понти Яндекса. Ну потрапить сайт під фільтри від Яндекса, ну через Гугл будемо більше просуватися, там теж користувачів неміряно. Звичайно шкоди буде, але не смертельний. А щоб покрити витрати, можна ще говносайт склепати, всі справи.

Ось і виходить, що Яндекс, завдяки своїм ідіотським фільтрам і незрозумілим глюків, вбиває молоді сайти. зате говносайти починають процвітати. А що, особисто у мене всього один говносайт потрапив під АГС. І то, той говносайт, який спочатку робився для людей. А говносайти, які і замислювалися як говносайти, під фільтрами не були ні разу.

Причини потрапляння сайту під фільтри

Ну а тепер пройдемося по причин потрапляння сайту під фільтри.

Причина перша. Як правило під фільтр можна потрапити, якщо зроблено дуже багато всяких виділень. це виділення тегами h1, h2, h3, h4 і т.д, виділення жирним, курсивом, кольором і т.д. Звичайно, щоб потрапити через це під фільтри пошукових систем, тут потрібно сильно постаратися. Але що стосується Яндекса, я не впевнений. На мою він карає вже за все підряд. Тому що дуже багато сайтів йдуть під фільтри Яндекса. А я дивлюся на ці сайти і в упор зрозуміти не можу в чому причина. Тут на думку спадають лише слова – Яндекс охрінів.

Причина друга. Треба бути обережніше з ключовими словами. Якщо їх багато наліпити, то і відвідувачеві читати буде складно і під фільтри можна загриміти з легкістю.

Причина третя. Сильне зростання зовнішніх посилань з сайту, або посилань на сайт, особливо, якщо сайт молодий. Вважається, що якщо на сайт починають посилатися відразу багато інших сайтів, то значить вебмастер купує посилання, значить його треба покарати. Так-же вважається, що якщо з сайту з’являється багато зовнішніх посилань, то вебмастера теж треба покарати, так-як це вже схоже на торгівлю посиланнями. Ось тут можна згадати про моє говносайте для людей, який потрапив під фільтри. Під фільтри він загримів, коли я продав з нього 300 посилань, купив на нього трохи менше, і все це робив поступово, протягом пари місяців. І нагадаю що сайт старий, Тиц був 40 і там більше 1000 статей і тим не менше він пішов під фільтри. Значить, якщо молодий вебмастер буде ставити хоча-б по одній не закрите посиланням в статті, тобто можливість відходу під фільтри великого Яндекса. Ну це ж реальний марення. Адже всі молоді вебмастера смітять цими посиланнями направо і наліво. А то ще й наскрізні ліплять, а це взагалі повний капець.

Загалом якось так. Почекай трохи, фільтри повинні зняти. Швидше за все це просто глюки. Я на цю тему досить сильно лаявся тут – Яндекс говно, і тут – Яндекс гальмо. Однак все-одно продовжую отримувати масу листів на цю тему. Не знаю, напевно треба опублікувати всі листи з питаннями про Яндекс, щоб люди сильно не парилися на цю тему. Подивляться – ага, не я один, а он яка купа народу влипла … І у людей якось відразу спокійніше на душі стане

Nata пише: Та пішов тоді цей Яндекс в жопу. Буду я ще під нього весь час підлаштовуватися. Це що тоді виходить? Що кожна людина, яка вирішила завести свій блог, повинен вже з самого початку мати знання вебмастера? Ну охренеть можна.

А якщо я проста смертна, без особливих знань? Те що і все, і пипец? Гаразд, нехай цей Яндекс марширує в зад. На ньому світло клином не зійшовся. Гугл ще є, ось з ним жодного разу проблем не було. А з Яндексом по життю, то одне не так, то інше не так.

Ось так і хочеться ще раз сказати – так пішов цей Яндекс в жопу Вибач, просто емоції, я б могла вимовляти це довго і наполегливо, поки АГС не знімуть. Просто в шоці Працювала, працювала, робила, робила, і тут така жопа. Гаразд-б хоч причина була, тоді хоч не так прикро було. Дякую за поради

Це не причина і не рада. Просто міркування Ось дивись до чого довели людей. З одного боку, щоб підняти сайт, потрібні посилання. Але пошуковики карають за відкриті посилання і всіх вебмайстрів залякали цією темою вже до напівсмерті. Особливо тут виділяється Яндекс. Ось за весь час моєї роботи, під фільтри Гугла жодного разу не потрапив, жоден мій сайт. У той час як під фільтрами Яндекса побували всі мої сайти, в тому числі під АГС побував і сайт “В гостях у Халича”. Загалом, Яндекс залякав своїми фільтрами всіх від малого до великого. І тепер навіть під страхом смертної кари ні хто не буде ставити прямі посилання на твій сайт, не те що вже з доброї волі. Значить, щоб отримати прямі посилання на сайт, треба їх купувати на біржах посилань. А це теж блін карається за законом. Але за законом тільки Яндекса. Всі інші пошуковики дивляться на це набагато м’якше. І найголовніше це те, що в інших пошукових системах набагато менше говносайтов і набагато більше сайтів молодих вебмайстрів, де нерідко можна знайти досить цікаву інформацію.

Ось загалом-то можна виділити дві основні причини потрапляння під фільтри пошукових систем. Це переоптімізацію, і швидке зростання посилальної маси. Ну або якщо посилань з сайту буде набагато більше, ніж посилань на сайт. Але це все закидони тільки одного Яндекса. Ось просто повторюся. Жоден з моїх сайтів, жодного разу не потрапляв під фільтри інших пошукових систем. І в той же самий час всі мої сайти побували під фільтрами Яндекса! І в той же самий час у видачі Яндекса набагато більше говносайтов, ніж у інших пошукових систем.

Загалом, тут складається враження, що все в Яндексі купується. Тому нормальні сайти топляться, а говносайти вилазять в топи. На мою він навіть суд з цього приводу програв. І заявив на суді, що всі претензії до нього не обгрунтовані, тому що Яндекс … Увага – тому що Яндекс не є пошуковою системою. А ось так, не є і все тут і пішли всі на фіг зі своїми претензіями.

Так-що треба зробити простіше. Треба просто всім вебмайстрам послати Яндекс в жопу і все. Звичайно будуть збитки і все таке. Але і Яндексу тоді діватися буде не куди, доведеться пом’якшувати свої фільтри, або взагалі переглянути свої алгоритми роботи. Адже у інших пошукачів все нормально і фільтри не такі жорсткі і говносайтов у видачі мало.

Мабуть вебмастерам треба свою профспілку зробити і поставити раком все пошуковики. А то що за справи такі. Нас просто змушують робити сайти під пошукові машини, а не для людей. А потім ще й під фільтри за це кидають.

Nata пише: Я дивлюся ти мої листи опублікував і помилки в них виправив. Напевно так робити не треба, в сенсі виправляти помилки. Просто мої листи стали схожі за стилем на твоє творчість. Ну а з іншого боку я там помилок багато наробила, теж не красиво якось виходить. Але мене зрозуміти можна, був важкий шок

А ось думка про профспілка для вебмайстрів, це думка цікава. Може хто і відгукнеться на цю тему. Але це треба десь заявити про себе. Та й фахівці потрібні. Ну а звичайно так, все починається з думки, може що і вийде. А то ж у всіх працівників в світі є профспілки, а у вебмайстрів немає. непорядок проте

Ну да ладно, Бог з цим Яндексом і з його фільтрами, з усякими АГС і т.д. Все одно я мало що зрозуміла. По ходу і дійсно, щоб вести блог, тепер потрібні знання веб-майстра. Ну а якщо я хочу просто поговорити і залишити пару посилань на цікаві ресурси? Це вже карається великим Яндексом. ось приїхали

Напевно дійсно треба просто забити на Яндекс і все. Дякую за допомогу і щоб тобі під АГС від Яндекса, бува, не загриміти

Все, більше правити листи не буду. Все буде як буде. А профспілка, це ми запросто, головне натовп зібрати Ну і фахівці теж звичайно потрібні “товарисчи”.

Ссылка на основную публикацию