СЗВ-М помилка 30,40 як виправити?

Сьогодні бухгалтерська робота тісно пов’язана з використанням комп’ютерів і різних програм для ведення обліку. Однак часто виникають помилки в звітах або збої в роботі програм. Сьогодні поговоримо що означає помилка в СЗВ-М 30, 40 в протоколах з ПФР і як уточнити дані для повторного відправлення. Платити штрафи хочеться далеко не всім, з цього важливо встигнути відправити доповнює форму по СЗВ-М.

Що значить помилка СЗВ-М 30 і 40?

Зазвичай відповіді Пенсійного Фонду України з кодами 30 та 40 сигналізують про те, що звіти прийняті частково. Це говорить про те, що звіти вірні, але в них виявлені деякі помилки. Найбільш часто помилка 30 означає що заповнені невірно одне з наступних полів:

  • Невірний СНІЛС.
  • Некоректний ІПН (індивідуальний податковий номер).
  • Помилка в прізвища співробітника.
  • Помилки в батькові, імені співробітників або співробітника.
  • Некоректні символи або знаки: тире, подвійний пробіл, коми, зайві знаки підкреслення.

Як відправити уточнення по СЗВ-М при наявності помилок

Виправляємо всі неточності зазначені в протоколі ПФР, потім перевірити всі дані перераховані вище. Перевіряємо коректність ПІБ, ІПН, СНІЛС, дивимося уважно наявність зайвих символів.
Після всіх маніпуляцій:

  • Вносимо дані в форму, вказуємо «Доповнююча».
  • В обов’язковому порядку вказуємо співробітників, за якими була відправлена ​​некоректна інформація.
  • Далі проганяє файл в «CheckPFR» або аналогічною програмою перевірки на помилки.
  • Направляємо сформовану форму до Пенсійного Фонду.

CheckPFR – утиліта для перевірки електронних документів і звітів для ПФР створена для допомоги платникам. Завантажити свіжу версію програми можна на офіційному сайті Пенсійного Фонду України. Завантажити CheckPFR Перед установкою ознайомтесь з версіями і рекомендованим програмним забезпеченням.

висновок

Сподіваюся ви розібралися що означає помилка помилка 30 по СЗВ-М. Напишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття, а так же задавайте ваші запитання в коментарях до цієї статті. Головне з розумом використовувати час відведений на коригування та відправити під час уточнення по СЗВ-М що б уникнути головного болю і непотрібних штрафів. Якщо стаття була корисна запустити цикл статей по найбільш частих помилок при роботі з програмами для бухгалтерів і поширеними помилками.

(Поки оцінок немає)
Завантаження …

Цей сайт використовує Akismet для боротьби зі спамом. .

Ссылка на основную публикацию