Синхронізація в Аndroid, що це, сінхорнізація контактів, даних, як включити

Як відомо, власником операційної системи Android є компанія Google. Відповідно і систему ви можете прив’язати до аккаунту Google через пошту Gmail. Це дозволить вам використовувати свій обліковий запис як в сервісах Google, так і на декількох пристроях під ОС Android. У будь-якому випадку цей аккаунт вам буде необхідний, щоб встановлювати програми з Play Market і синхронізувати ваші дані. Про останній ми і поговоримо докладніше в цій статті.

Кілька слів про синхронізацію

У широкому сенсі слова синхронізація – це обмін даними між пристроєм і вашим обліковим записом. Це дуже зручно, оскільки дозволяє вам отримати доступ до безлічі даних на декількох пристроях, або відновити вилучену інформацію маючи тільки один акаунт Gmail. При синхронізації, користувач обмінюється своїми даними (контактами, додатками т.д.) з хмарою Google, для того, щоб отримати доступ до них за допомогою іншого пристрою.

Цей процес легко можна пояснити на прикладі браузера Chrome. Наприклад, ви використовуєте браузер на ПК, додаєте закладки, зберігаєте паролі. За допомогою облікового запису Gmail ви зможете легко отримати доступ до цих же закладок, історії переглядів і т.д. на вашому смартфоні. Це ж стосується і всіх сервісів Google, яких існує велика кількість.

Ще синхронізація виконує дві дуже важливі функції. По-перше, вона дозволяє вам отримати доступ до даних при втраті пристрою. По-друге, автоматична синхронізація заощадить вам багато часу при перенесенні файлів з одного пристрою на інший, ніж ви б це робили вручну. Але, щоб синхронізація на пристрої Android працювала коректно, потрібно її правильно налаштувати.

Як налаштувати синхронізацію? Включити, відключити

Насправді, процедура синхронізації вкрай проста, але, все ж, у багатьох користувачів виникають з нею труднощі. Пов’язано це в першу чергу з тим, що існує кілька версій Andriod, а також велика кількість фірмових графічних інтерфейсів, наприклад у смартфонів Xiami, Meizu, LeEco і т.д. Проте, всі вони в цілому схожі, і можна позначити загальну інструкцію.

 • Переконайтеся, що ваш пристрій підключено до Інтернету.
 • Відкрийте меню «Налаштування».
 • Заходьте в розділ «Акаунти».
 • Далі перейдіть в розділ «Синхронізація».

  пункт Синхронізація

 • У списку акаунтів знаходимо Google або будь-який інший необхідний. Наприклад, в смартфонах Xiaomi є власний профіль Mi і хмара MiCloud.
 • Активуємо пункти «Автосинхронизация даних» і «Синхронізація тільки по Wi-Fi», якщо ви не хочете витрачати мобільний трафік.

  включення синхронізації

 • Після цього з’явиться список програм і елементів, які ви можете синхронізувати. Радимо вибирати все, так як в майбутньому ці дані можуть вам знадобитися.
 • Після того, як ви вибрали необхідні додатки, вказуємо «Синхронізувати». Все, процес синхронізації запуститься в фоновому режимі, і не буде заважати користуватися пристроєм. Єдине, при великому обсязі синхронізованої інформації пам’яті в хмарі з часом може не вистачати, тому доведеться платно її розширити, проте в повсякденному житті це трапляється рідко і з великими об’ємами даних.

Синхронізація контактів у Android

Синхронізація контактів у Android – найбільш важлива функція. При покупці нового смартфона, входимо в акаунт Google і після завершення процесу синхронізації – всі контакти знову в телефонній книзі. Головне при створенні нового контакту на пристрої вказати «Зберегти в Google” і все

Ці прості дії допоможуть вам надалі при втраті смартфона або при покупці нового, відновити свої дані через акаунт Google.

висновок

Сподіваюся в цій короткій статті ви ознайомилися що таке синхронізація, що з себе представляє цей процес в телефоні і де зберігаються Ваші дані. Ось таким простим способом відбувається синхронізація контактів в Android, перенесення даних календаря, відновлення даних і додатків, а також усіх програм, які повсякденно використовуються на смартфоні. Якщо у вас залишилися питання – пишіть нам в коментарях до цієї сторінки і ми обов’язково Вам допоможемо.


Для тих, у кого з’являється помилка «В даний момент є проблеми з синхронізацією» або помилка, рекомендуємо ознайомитися з наступним відео.

Ссылка на основную публикацию