Синхронізація браузера на різних комп’ютерах

Добрий день друзі! Я вітаю Вас на нашому Інтернет-проект. Сьогодні ми пропонуємо Вам розглянути один досить-таки цікавий інструмент, що забезпечує нам комфортне присутність в Інтернет просторі, яким би комп’ютером ми не користувалися.

Ім’я цього інструменту – синхронізація браузера. Сьогодні, в століття глобальної інформатизації суспільства, багато хто з нас виходять в Інтернет з декількох пристроїв: будинки використовуємо персональний комп’ютер, в дорозі користуємося телефоном, сматрфон або “планшетником”, приходимо на роботу чи на навчання, дістаємо ноутбук або використовуємо інший комп’ютер. А як інакше, хвилину був відсутній в мережі, а там вже стільки подій відбулося!

Синхронізація браузера – як рятівний круг

Ми знаходимо цікаві сайти і відразу ж додаємо їх в закладки; реєструємося на різних ресурсах і соціальних мережах, зберігаючи облікові дані для автоматичної авторизації; налаштовуємо браузер під себе для комфортного перебування в Інтернет-просторі.

синхронізація браузераНа сьогоднішній день доступ до Інтернету вже не є проблемою. Проблему полягає в іншому. За день ми використовуємо жодне цифровий пристрій для виходу в мережу, але часом нам життєво необхідний один ресурс, який ми недавно додали в закладки. Але на якому комп’ютері ми це зробили? Де ця закладка? Як зробити, щоб все закладки завжди були під рукою, яким би комп’ютером зараз не користувався? Чи не записувати ж веб-адреси в блокнотик?

Щоб вирішити дану проблему раз і назавжди, необхідно налаштувати і використовувати синхронізацію браузерів на всіх комп’ютерах, ноутбуках і інших цифрових пристроях (телефон, смартфон, планшетний комп’ютер і т.д.).

Хочу відразу ж попередити, що можливості синхронізації у всіх браузерів неоднакові. Все залежить від того, яким саме браузером Ви користуйтеся.

Браузер Opera має вбудований сервіс синхронізації – “Opera Link”. Якщо Ви використовуйте цей браузер, то можете переходити до налаштування синхронізації. Користувачам браузера Firefox немає необхідності встановлювати будь-які доповнення, розробники вже все передбачили для своїх користувачів. Налаштування інструменту синхронізації не викличе у Вас труднощів. Користувачів Google Chrome також можна віднести до щасливчиків, про них вже давно подбали, інструмент синхронізації вбудований в браузер. Але для тих, хто бажає розширити його можливості, пропонуємо встановити розширення “FreshStart. Докладну інструкцію по застосуванню, ми вже підготували для Вас, Дорогий читач.

Синхронізація даних між різними браузерами

синхронізація браузера xmarksДрузья, якщо вам доводиться працювати на різних комп’ютерах, з різними браузерами та операційними системами, то вам необхідний інший, універсальний інструмент для синхронізації даних. Спеціально для вас був створений сервіс “Xmarks”.

За допомогою цього інструменту можна безкоштовно здійснити синхронізацію даних в найбільш поширених браузерах – Firefox, Chrome, Internet Explorer і Safari. Задополнітельную плату користувачі отримають можливість здійснення доступу до своїх даних з мобільних пристроїв (iPhone, Android і Blackberry), створювати резервні копії даних і їх відновлення протягом більш тривалого терміну, ніж у безкоштовній версії. Планується випустити розширення для Opera.

  • 1. Встановити плагін для браузера можна на. Після установки в правому нижньому кутку браузера з’явиться значок “Xmarks”, клікніть по ньому -> запуститися вікно налаштувань плагіна. Натисніть на кнопку “Запустити майстер установки”.

  • 2. Процедура настройки інструменту синхронізації мало відрізняється від інших подібних – необхідно ввести облікові дані: ім’я користувача, пароль і адресу електронної пошти.

Щоб не вводити кожен раз свої облікові дані, відзначте галочкою пункт “Запам’ятати”. Для продовження клацніть на кнопці “Створити обліковий запис”.

  • 3. Після цього необхідно перезавантажити браузер. Тепер зайди знову в “панель управління Firefox” -> “Доповнення” -> виберіть “Розширення” -> “Налаштування” Xmarks.

Після цього в віконці клікніть по кнопці “Синхронізувати”. Програма вперше почне виконання синхронізації, зберігаючи всі дані на сервер. Паролі будуть зберігатися в зашифрованому вигляді.

  • 4. Тим, хто використовує для виходу в Інтернет один з підтримуються браузерів (Opera або Safari для Windows), пропонуємо скористатися панеллю керування сервісом “Xmarks” на сайті my.xmarks.com. Панель управління дозволяє переходити по збереженим поси
    ланнях, використовувати вбудоване засіб для пошуку, переглядати детальну інформацію про закладках, виконувати попередній перегляд сайтів, додавати закладки та папки, відновлювати старі посилання, паролі і багато-багато іншого.

Однією з особливостей панелі управління my.xmarks.com є можливість налаштування профілів синхронізації. Профілі дозволяють налаштовувати дані, які будуть переноситися з одного комп’ютера на інший, під себе. Використовуючи профілі синхронізації, можна вказати, які саме закладки, папки і паролі повинні бути доступні в кожному з профілів. Таким чином, вибравши в налаштуваннях Xmarks назву відповідного профілю, ми завантажимо під час синхронізації тільки потрібні нам дані, а конфіденційна інформація ніколи не з’явиться там, де її можуть випадково побачити сторонні.

Друзі, рано чи пізно всім нам доведеться почати користуватися подібними сервісами, процес інформатизації суспільства йде семимильними кроками. Зараз у нас один два комп’ютери, скоро ми будемо онлайн всі 24 години, навіть коли будемо спати. Вже сьогодні до Інтернету можна підключити телевізор, мультимедійне обладнання в автомобілі і т.д. Сподіваємося, що сервіс Xmarks буде розвиватися і далі. І пропонувати нам все більше можливостей для комфортного перебування в мережі.

Ссылка на основную публикацию