Суть ризик-ігри в слотах і її різновиди

Гра на подвоєння, або Гембл – відмінна можливість отримати ще більший виграш при грі на слотах. Ця опція урізноманітнює геймплей, завдяки чому кожен може додатково випробувати удачу і бути за це винагородженим.

Суть ризик-гри
Шанси на перемогу в ризик-раунді складають всього 50 відсотків, тому не варто запускати його часто. У грі на подвоєння на кону стоїть результат останнього спина, за умови, що він був виграшним. Перемігши, гравець отримає нагороду, а в разі невдачі втрачається вся грошова сума. Виграні на цьому порталі в ході звичайного геймплея гроші можна забрати, не активізуючи бонусний раунд. Як правило, умовою перемоги є або правильно вгаданий колір перевернутої карти, або те, яким боком впаде монетка. Результат розіграшу цілком є ​​наслідком діяльності ГСЧ (генератора випадкових чисел), а значить, передбачити їх неможливо. Зловживати таким видом гри не варто: активуючи її після кожного обертання барабанів, простіше втратити все виграні гроші. Будь-слот має встановлений виробником межа повернення коштів, що для досвідченого гравця значить лише те, що в кожному раунді переможцем йому ніяк не стати. Таким чином, гравці з досвідом знають, що раунд на подвоєння – це лише підмога, а не спосіб збагачення, а раунд, що дозволяє подвоїти виграш, – спосіб розважитися і підбадьорити свою нервову систему. В одних випадках удача до них прихильною, в інших – ні. Оцінити тонкощі гри на подвоєння можна, запустивши автомат в деморежимі. Така можливість передбачена на всіх солідних розважальних майданчиках.

Незвичайні варіації Гембла
Існують слоти, в яких ризик-гра реалізована незвичайним чином. Наприклад, автомат «Гра престолів», випущений брендом Microgaming, пропонує гравцеві в ході Гембла вгадати сторону впала монети. Дана опція реалізована дуже незвично: після активації додаткового рівня гравець потрапить на карту Семи Королівств і при кожній перемозі переміщається від однієї її локації до іншої. Цікава ризик-гра передбачена в автоматі «Сімейка Дракули» від компанії Playson. У ній користувачеві пропонується вибрати 1 з 2 труну. У «невдалому» труні живуть кажани, а в «везучі» знаходиться золото.

Ссылка на основную публикацию