Створення знімка екрана на iPhone X, XR, XS та XS Max

Створення знімків екрана є однією з найбільш часто використовуваних функцій на всіх смартфонах. На iPhone до 8 версії в формуванні скроневої брала участь кнопка «Додому», тепер її немає. Корпорації Apple довелося змінити спосіб створення скріншотів.

На кожному з пристроїв iPhone X, XR, XS та XS Max ініціація створення скріншота виконується одним і тим же способом. Для цього використовується комбінація кнопок. Передбачається, що ці гарячі клавіші будуть застосовані і в майбутніх моделях iPhone. Якби це було не так, фізичну кнопку «Додому» не прибирали б зовсім. Все з нововведеннями добре, але все ж не зрозуміло, як зробити скріншот. Сканер сітківки і OLED-екран не допомагає виконати сканування. І все ж хвилюватися не варто, вихід із ситуації існує.

Як створити скриншот?

Всього потрібно виконати 2 дії, щоб створити скріншот на будь-який з останніх модифікацій iPhone. Секрет полягає в одночасному натисканні двох клавіш, як це було і раніше. Тільки тепер за створення скріншота відповідає поєднання бічний кнопки і клавіші збільшення гучності. Говорячи про бічний кнопці, мова йде про ту ж клавіші, якій користувач переводить смартфон в стан сну і активує його.

Створення скриншота відбувається не в момент натискання кнопок, а під час їх відпускання. Після цього iPhone X створить характерний звук роботи затвора. Єдиний випадок, коли цього не станеться – якщо смартфон зараз вимкнений.

Відразу після натискання на клавіші на екрані з’являється попереднє зображення щойно створеного знімка екрана. Зображення з’являється на пару секунд і зникає саме собою. Якщо є бажання відредагувати скріншот, на нього можна натиснути. Запуститься редактор зображень і дозволить внести необхідні корективи. Тільки після завершення роботи з редактором скріншот з’явиться в додатку «Фотографії».

У даного підходу є як мінус, так і плюс. Вагомою перевагою є зручність створення скріншота. Тепер його можна зробити за допомогою однієї руки. Раніше було незручно натискати кнопку «Додому» і бічну кнопку одночасно. Чи не занадто істотний, але не достаток – почастішали випадки випадкового створення скріншота під час утримання смартфона.

Ссылка на основную публикацию